NL-10 KK ja fullik vs ???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-10 KK ja fullik vs ???

    Vastane kohta ainult 10 kätt: 60/30/2

    Call või fold?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($9.90)
    BB ($1.70)
    UTG ($13.30)
    UTG+1 ($11)
    MP1 ($1.80)
    MP2 ($8.35)
    CO ($9.55)
    Hero (Button) ($11.35)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    UTG bets $0.20, 2 folds, MP2 calls $0.20, 1 fold, Hero raises $0.90, 2 folds, UTG calls $0.70, 1 fold

    Flop: ($2.15) A, A, A (2 players)
    UTG bets $12.40 (All-In)


  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

    Kindlalt calliks maha. Quads üritaks siin 90%+ kordadest kuidagi teisiti mängida. See tüüp ei tundu eriti calli tahtvat.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

      calliks kah selle venna maha. Kui ongi A mis seal ikka, kuid kahtlen selles.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

        Kuigi, kui sa selle juba postitasid, siis ilmselt callisidki maha ja tainas näitas mingi A6 vms ette. Aga ikkagi on call õige siin.

        Comment

        • Foux
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 486

          #5
          Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

          Vb mõtleski, et see on parim viis enda nelik kinni makstud saada, aga calliks ikkagi. Kui ta sind KK, QQ peale pani, siis see ongi parim play siin tema poolt, kuigi kahtlen ja foldi ei näe siin.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

            snap

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #7
              Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

              Floppamise tõenäoused

              Käes mitte-paar ja flopatakse

              Flopatakse Protsent Suhe Näide
              Paar 27% 1:2.7 AK A49
              Kaks paari 2% 1:49 9T 9T3
              Kolmik (trips) 1.3% 1:76 56 55T
              Maja 0.01% 1:9999 49 449
              Nelik 0.01% 1:9999 78 888
              nüüd kui suur on tõenäosus et sina floppasid second nutsi ja tema total nutsi?

              INSTACALL

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #8
                Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                Helmps,
                See loogika ei päde eriti kui juba AAA board on. Kui kusagilt võtad statistika, et kui donkil on non-paar käes, siis kui suure tõenäosusega ta callib pre-flop raise ära Ax-ga vs iga teise kaartiga? Ilmselt ca. 50%.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                  who da fuck kares .. mina snapcallin seda ...

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #10
                    Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                    Ofc on see snapcall, aga see 0.01% tõenäosus, et tal A käes on, ei päde.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                      Algselt postitas tolmuahv
                      Kuigi, kui sa selle juba postitasid, siis ilmselt callisidki maha ja tainas näitas mingi A6 vms ette. Aga ikkagi on call õige siin.
                      Ma selle pärast käsi küll ei postita, et ma midagi pähe olen saanud. Käe panin selle pärast, et selline natuke imelik koht ning võttis mõtlema ning tahtsin teada, mida teised oleks teinud.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #12
                        Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                        saan ka oma nupud siin kiiremini sisse kui phil

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #13
                          Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                          Algselt postitas Vapsik
                          Ma selle pärast käsi küll ei postita, et ma midagi pähe olen saanud. Käe panin selle pärast, et selline natuke imelik koht ning võttis mõtlema ning tahtsin teada, mida teised oleks teinud.
                          Vapsik, ma ei mõelnud seda halva pärast. Lihtsalt tundus, et selline käsi postitatakse just mingi doniki ajuvaba mängu pärast, mis õnnestus kinni maksta. Et kas oleks saanud teisiti. Aga huvitav oleks teada, mis tal käes oli - Sa ju callisid ta maha of course? :)

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                            Algselt postitas tolmuahv
                            Vapsik, ma ei mõelnud seda halva pärast. Lihtsalt tundus, et selline käsi postitatakse just mingi doniki ajuvaba mängu pärast, mis õnnestus kinni maksta. Et kas oleks saanud teisiti. Aga huvitav oleks teada, mis tal käes oli - Sa ju callisid ta maha of course? :)
                            Callisin maha, aga tulemus pole oluline.

                            Ja ega ma ei arvanudki, et Sa paha pärast nii mainisid. Lihtsalt panen nii kaotus kui ka võidukäsi üles, kus vastased sellise natukene imeliku liini võtavad minu jaoks.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: NL-10 KK ja fullik vs ???

                              Inshta call with a shmile on mah face

                              Comment

                              Working...