nl 100,QQ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #1

    nl 100,QQ

    $0.5/$1 No Limit Holdem
    8 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG wollie777 ($58.80)
    UTG+1 Grittor ($188.50)
    MP1 negatron420 ($239.85)
    MP2 r10ABEL ($85.50)
    MP3 nurgle1234 ($68.85)
    CO Hero ($100.00)
    BTN juicyjc ($129.25)
    BB gmguy15 ($66.50)

    Pre-flop: ($1, 8 players) Hero is CO Q Q
    wollie777 calls $1, Grittor calls $1, 3 folds, Hero raises to $5, 1 fold, gmguy15 calls $4, wollie777 raises to $21, Grittor folds, ???





    gmguy15:22/12
    wollie777:16/6, 115 handi peale ainult.

    Wollie oli 58 bb,siis peaks vist push olema ?
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: nl 100,QQ

    Sõltub kuidas sulle variatsioon meeldib.

    Siin tuleb palju erinevaid mõtteid kohe:
    1) Kui me callime siis kas see gmguy tuleb kaasa.
    2) Kui me shoveme kas gmguy foldib või callib(vähetõenäoline)


    Limp reraise on kas nuts või mitte midagi.

    EDIT: Sorry ajasin selle gmguy ja grittori segamini

    Comment

    • urmo1
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 330

      #3
      Re: nl 100,QQ

      Algselt postitas antnx
      Sõltub kuidas sulle variatsioon meeldib.

      Siin tuleb palju erinevaid mõtteid kohe:
      1) Kui me callime siis kas see grittor tuleb kaasa.
      2) Kui me shoveme kas grittor foldib või callib(vähetõenäoline)


      Limp reraise on kas nuts või mitte midagi.
      Grittor foldis ju.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: nl 100,QQ

        mina foldin ära ja saan sellelt dongilt raha hiljem lihtsamini kätte. 58bb stack=donk
        olen täheldanud, et sihukestele vendadele meeldib kangesti oma monstreid jube kahtlaselt mängida, limp-reraise, min 3bet, flopil min cbet jne.

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #5
          Re: nl 100,QQ

          Ma läheks all-in, sest nii on põnevam. Võib arvata, et Wollie on donk, sest: tal pole kaugeltki full stacki lauas, ta limp/raiseb (samas väikse PFR võib see tähendada head kätt). Nojah, samas ta 3-bet on suht hea bet sizinguga nii et tal võib väga vabalt olla KK, AA. Vb tõesti fold.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #6
            Re: nl 100,QQ

            vana nip pja et UTG limp AA ja loota et keegi tagant raiseb... et sis nuppe panna

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #7
              Re: nl 100,QQ

              wollie777 on PTR andmetel mänginud 35K kätt NL100 breakeven, ma arvan et tal on siin monster.

              Comment

              Working...