NL2 - Slowplay AA,

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    NL2 - Slowplay AA,

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($6.93)
    BB ($2.19)
    UTG ($5)
    MP ($3.09)
    Button ($1.11)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    2 folds, Button calls $0.02, Hero raises to $0.06, BB calls $0.04, Button calls $0.04

    Flop: ($0.18) J, 2, 6 (3 players)
    Hero checks, BB checks, Button checks

    Turn: ($0.18) 9 (3 players)
    Hero bets $0.12, 1 fold, Button raises to $0.28, Hero calls $0.16

    River: ($0.74) 2 (2 players)
    Hero checks, Button bets $0.18, [color=#CC3333]Hero raises ?????

    Total pot: $2.28 | Rake: $0.10
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL2 - Slowplay AA,

    Kui ma pealkirja lugesin sain aru, et see käsi ei saa olla õigesti mängitud.

    Ära slowplay mitte midagi, mitte ühtegi kätt väikestes limiitides. Beti, beti ja veelkord beti! Anna neile põhjus callida ja nad seda teevad.

    Nagu mängitud, shove turn peale buttoni raise.

    River open-shove, nagu mängitud shove peale ta raise.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: NL2 - Slowplay AA,

      Aga keegi üritaks arvata mis tal oli?

      Kohe otsa sellinne käsi ka

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL2 - Slowplay AA,

        Flopi ta checkis järgi seega ta range on suht "defineerimata".

        Turnil ta raises väikselt, mis võib olla nii bluff, kui ka top paar, üheksa, kobistas kaks paari või hittis turnil seti - 99. Aga tõenäoliselt ta 99-ega raiseks buttonilt aga limpimine välistatud ei ole. Seega tal võivad olla 99 aga mitte eriti tõenäoline. Teine set, mis tal olla võib on 22 või 66. Nendega võis ta limpida ja checkida läbi ka flopi, et raha saada. JJ ja ülepaarid on vähetõenäolised, kuna ta raiseks nendega tõenäoliselt preflopis. Aga mine sa neid NL2 mehi tea. Seega väike % võib jääda, et tal selline paar on.

        Riverisse tuli väga hea kaart - 2. See on sellepärast hea, et nüüd tal saab olla ainult 1 kombinatsioon kahtesid - 2 2 Seega kahtede set pole ka eriti tõenäoline ja nüüd beadid ka ta igat kahte paari ning tõenäoliselt see kaks teda ei aidanud, kui ta just A2-ega turnil ei bluffinud.

        Igal tänaval ta betid väikselt ja kutsub sind callima. Seega ma olen päris kindel, et ta käsi on top pair või parem. Ta riveri kogu range võiks olla: 22, 66, 99, JJ+, J8+. Kõige tõenäolisem range: J9, JK, JA, 66. Ja kuna riverisse tuli veel maja kaart ja tõesti ta betib vähe, siis ma paneks lukku 66. See on hetkel väga result oriented mõtlemine, sest ma olen päris kindel, et sa said selle käe pähe aga proovisin ka käemängu järgi mängida :D

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL2 - Slowplay AA,

          Las veel natuke olla. Vihjeks niipalju, et sul on liiga keerukas mõtlemine NL2 jaoks

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: NL2 - Slowplay AA,

            Vastasel oli J10 või A6.
            Ma täna muutsin oma mängutaktikat NL10 ja lasin järjest 2 barrelit ja valuebet riveril ja see on uskumatu, mis kaarte vastased ümber pöörasid. Mingi vend pani kogu oma stäcki mängu, et saada riveril gutshot drawle pihta, kusjuures oleks see nii läinud, ma oleks ikka ees olnud. Tõe huvides lisan muidugi, et ühele stationile bettisin oma buyinni maha, kuna vend ei visanudki oma middlepairi maha. Siis lasi kahjuks lauast jalga.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL2 - Slowplay AA,

              Kaardid:
              2 9

              Kuidas teine käsi mängitud oli?
              Kas oleks pidanud shovema või ei?

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: NL2 - Slowplay AA,

                Aiaiai kui halvasti esimene käsi mängitud. Preflop lükka vähemalt 0.10 peale. Flopis beti 3/4 poti.


                Algselt postitas antnx
                Las veel natuke olla. Vihjeks niipalju, et sul on liiga keerukas mõtlemine NL2 jaoks
                See on ka nii mööda lause. NL2s polegi pmts võimalik panna neid kloune seal mingi käe peale. Vähemalt nende sinu käte puhul.

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #9
                  Re: NL2 - Slowplay AA,

                  AA ja NL2..kui keegi on juba ees raisind lükka kohe all in ja sind callitakse isegi KJ-ga :D

                  Comment

                  Working...