NL25 - AQs flushdraw reraised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #1

    NL25 - AQs flushdraw reraised

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($11.25)
    UTG ($21.70)
    UTG+1 ($16.30)
    MP1 ($17.20)
    MP2 ($26.45)
    Hero (MP3) ($24.40)
    CO ($8)
    Button ($32.60)
    SB ($24.75)

    Preflop: Hero is MP3 with A, Q
    UTG calls $0.25, 3 folds, Hero raises to $1.25, 4 folds, UTG calls $1

    Flop: ($2.85) 8, 2, J (2 players)
    UTG checks, Hero bets $1.75, UTG raises to $3.50, Hero ???

    call? 3-bet??
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL25 - AQs flushdraw reraised

    Tee kõike muud aga ära foldi!

    Põhimõtteliselt su käsi on monster ning see board on ka üpriski hea. Sest kõige reaalsem kolmik, mis tal olla saab on 22, sest paljud vastased raisevad kaheksate ja poistega.

    Kahe paari vastu sa oled 37% underdog, top paaride vastu flippad, igat tõmmet juhid/flippad ning ülepaarid on vähetõenäolised.

    Kuna reade ei ole, seti tõenäosus on natuke väiksem ja fold equity paistab olevat, siis ma raiseks 12$ peale ja calliks all-ini. Kui ta callib flopi, siis igas turnis lükkaks all-in.

    Kui tahad natuke väiksema variatsiooniga lähenemist, siis calli flop ja vaata, mis juhtub turnil. Aga mulle meeldib 3bet rohkem.

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3
      Re: NL25 - AQs flushdraw reraised

      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      UTG+1 ($25)
      MP1 ($25)
      Hero (MP2) ($24.05)
      CO ($26.05)
      Button ($11.55)
      SB ($8.45)
      BB ($4.70)
      UTG ($19.75)

      Preflop: Hero is MP2 with A, 6
      3 folds, Hero raises to $1, 1 fold, Button calls $1, SB calls $0.90, 1 fold

      Flop: ($3.25) 7, 2, 3 (3 players)
      SB checks, Hero bets $2, Button raises to $5, 1 fold, Hero raises to $23.05 (All-In), Button calls $5.55 (All-In)

      Siin ka üks sarnane käsi, kus tegutsesin samamoodi, kui eelmises käeski, tahtsin teada, kas selline lähenemine on ok, sest sellistes olukordades ma olen ise alati 3-beti teinud

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL25 - AQs flushdraw reraised

        1) ära postita kätt käe sisse
        2) mulle see teine käsi eriti ei meeldi, sest kui sa tahad mängida tõmbeid agresiivselt, siis sul on vaja fold equityt! Hetkel sul kahjuks fold-equity on 0 ning buttoni raise on veel eriti tugev, kuna ta raiseb suht väikselt, jätab omale ainult 5$ alles ning tema taga on veel SB. Seega ma arvaks, et sa oled alati taga ehk rahvakeeli põletad pappi.

        Comment

        Working...