NL25 - 88 flopatud set raised potis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #1

    NL25 - 88 flopatud set raised potis

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($16.90)
    UTG ($32)
    MP1 ($13.15)
    MP2 ($13.90)
    CO ($38.25)
    Button ($11)
    Hero (SB) ($24.75)

    Preflop: Hero is SB with 5, 5
    UTG raises to $0.75, 4 folds, Hero calls $0.65, BB calls $0.50

    Flop: ($2.25) 5, A, 4 (3 players)
    Hero checks, BB checks, UTG bets $2.75, Hero calls $2.75, 1 fold

    Turn: ($7.75) 3 (2 players)
    Hero checks, UTG checks

    River: ($7.75) K (2 players)
    Hero bets $4.75, UTG raises to $18.50, Hero ???


    minu teine käsi selles lauas, reade ei ole,
    flopi c-bet oli üle poti, tundus väga, et tal on äss käes ja tahab protecti ja valuet saada,
    turni check oli minu poolt arvatavasti vale, aga chekkisin lootuses, et kuna ta flopil ikkagi üle poti panustas, et tal äss käes on ja saan teda check-raise'da, tema check behind välistab minu jaoks AK või teised suuremad ässad
    riveri rerais tema poolt jätabki minu jaoks ainukeseks loogiliseks võimaluseks hititud KK, väikse võimalusena ka AK või mingi imelik bluff.
    Kas ma tohiksin või peaksingi riveril foldi nupu ülesse leidma? või siis kindel shove?
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

    Kindlalt nupud sisse. Ta ei viska oma Ässa maha, niiet võid vabalt all-in minna.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

      Tundmatu puhul alati call. NIT regulary vastu fold ja TAG vastu peaks juba readid olema, et otsustada, mida teha.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

        Tema check behind turnil võib vabalt tähendada seda, et ta ei ole oma käes kindel.... KK tundub tegelikult täiesti võimalik, aga isegi sellisel juhul ma tõstaks, samahästi võib olla KQ, KJ.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

          Betsizingu järgi mina ütleks, et ta on donk. Ükski nit või tight mängija ei võta sellist joont ühegi kolmiku, kahe paariga.

          Seega ma arvan, et tegu on halva mängijaga. Õnneks isegi halbadel mängijatel ei ole eriti palju kahtesid ta ranges - A2, 22, K2s (maybe 23, 24, 25, 2Xs). Seega mina rida eriti karda. Halvad mängijad mängivad üle igat top paari, kahte paari ning teevad väga halbu bluffe. Flopi bet kisab mulle, et foldige mehed, turnil hittis ehk miski draw 66, 56, 46, flushdraw, mida iganes. Riveril draw misses ja tegi oma standardselt "expert" bluffi. Teinekord võib ta siin ka ülemängida AK-d.

          Mina calliks.

          Ja miks sa tahad turni check-raiseda? Minule küll turni check-raise ei meeldi, sest turnil IGA raise on alati tugevuse märk ja sellisel board on su check-raise ERITI scary ning väga tihti pöörad oma käe bluffiks.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

            Algselt postitas Davy
            Tundmatu puhul alati call.
            Miks call? Millal oma seti tuleks siis suruma hakata? Turnil?

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

              Algselt postitas alaska
              Miks call? Millal oma seti tuleks siis suruma hakata? Turnil?
              Sa siin eeldad, et me oleme rohkem kui pooled korrad ees? Sest siis oleks shove matemaatiliselt parem. Ma ei ole nii kindel, et me siin pooled korrad ees oleme, vastase joon tundub selline fish KK-lik.

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #8
                Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                Algselt postitas ranka
                Ja miks sa tahad turni check-raiseda? Minule küll turni check-raise ei meeldi, sest turnil IGA raise on alati tugevuse märk ja sellisel board on su check-raise ERITI scary ning väga tihti pöörad oma käe bluffiks.
                Oleneb kui suure beti ta oleks turnil teinud, kui üle poti jälle, siis oleks arvatavasti callinud, kui mingi imeliku minbeti, siis oleks vist minraise'i teinud, kui ta poleks flopil üle poti c-beti teinud, siis ma oleks üldse donkbetinud turni.


                Praegusel juhul arvatavasti riveril callida polnud mõtet, kuna siis ma oleks endale mingi 2 dollarit alles jätnud, aga kui ta oleks riveril 2-beti teinud umbes 12 dollari peale, siis mina calliks parema meelega kui shoveks

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #9
                  Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                  Algselt postitas Tuul
                  Oleneb kui suure beti ta oleks turnil teinud, kui üle poti jälle, siis oleks arvatavasti callinud, kui mingi imeliku minbeti, siis oleks vist minraise'i teinud, kui ta poleks flopil üle poti c-beti teinud, siis ma oleks üldse donkbetinud turni.
                  Ma ei saa aru, miks sa seda flopil callisid? üle poti call ei näita ka just erilist nõrkust. Stackid sisse ja vaatame , kes võidab ;D

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #10
                    Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                    Algselt postitas Davy
                    Ma ei saa aru, miks sa seda flopil callisid? üle poti call ei näita ka just erilist nõrkust. Stackid sisse ja vaatame , kes võidab ;D
                    Ma ei mäleta enam, aga ega ma praegu ühtegi head põhjust tuua ei oskagi peale selle, kui et kartsin, et ta foldib kohese raise'i peale flopil

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                      Algselt postitas ilikeu
                      vot see on halvasti mängitud.
                      1) raise flop, pole päris standard slowplay flop.
                      2) kuna sa juba callisid flopil, siis lead turn 100%, vastasel juhul oled sa riveris seal, kus sa praegu oled
                      kui leadid turni ja vastane raiseb, siis mis on sinu plaan?

                      Kui vastane callib ja river on blank, mis on sinu plaan? Kui vastane callib ja river on suvaline risti, mis ei pane paari maha, siis mis on sinu plaan?

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                        kui mina callin preflop paariga ja hitin seti, siis:

                        1. Loodan näha flopis ässa, et keegi sai ässapaari ja tuleb kaasa.
                        2. Loodan, et flopis oleks mõned tõmbed, siis vastane tõenäoliselt betib poti, arvates, et ma olen draw peal.
                        3. loodan turnis või riveris, et board paarduks ja annaks talle kolmiku ja mulle maja.

                        Eesmärk on igal juhul kõik raha sisse saada.
                        Loobun ainult juhul, kui kolm masti tuleb maha, või rida. Ka sel juhul callin lõpuni.

                        Kas mu mõttekäik on vale, või pikas perspektiivis kahjulik?


                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                          nii üldiselt on raske kommenteerida.

                          kui sa alati loobud, kui maha tuleb 3 masti või reakaardi siis on see kindlasti vale :S

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: NL25 - 88 flopatud set raised potis

                            Pidasin loobumise all silmas seda, et siis ei ole mu eesmärk enam all-in, vaid odavalt showdownile jõudmine. Ma olen hetkel kolm tundi kolmiku mängimise kohta lugenud ja vaatan asja hetkel natuke teise pilguga.

                            Comment

                            Working...