AA varajases positsioonis, nitine laud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1

    AA varajases positsioonis, nitine laud

    Ma täna päeval tegin ~2k käese sessi, sain mingi 7-9 korda AA, enamus olid varajases postitsioonis. lükkasin oma standard 4BB sisse ja floppi nägin AAga vist ühel korral. On aktsepteeritav limpimine AAga varajases positsioonist ja checkraise flop/turn ? Kasutab keegi sellist käiku FR mikrolimiitides ? Tulemused ?
  • TaaviK
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 248

    #2
    Re: AA varajases positsioonis, nitine laud

    Sa võta parem sellist õppust vastaste foldimisest, et hakkad muu jamaga tõstma EP'lt.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: AA varajases positsioonis, nitine laud

      Algselt postitas TaaviK
      Sa võta parem sellist õppust vastaste foldimisest, et hakkad muu jamaga tõstma EP'lt.
      olen proovinud ka seda, ei lõpe hästi :D mikrolimiitides on suht mõttetu hakata mingit jama korraldama.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #4
        Re: AA varajases positsioonis, nitine laud

        Algselt postitas vennike
        olen proovinud ka seda, ei lõpe hästi :D mikrolimiitides on suht mõttetu hakata mingit jama korraldama.
        Seega härjal sarvist ja lase AAga täpselt sama moodi edasi..

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: AA varajases positsioonis, nitine laud

          Otsi parem laud :)

          Kui nitinte laud, siis ma ei usu, et erilist actionit saaksid nende käest ning pigem võib paar venda järgi limpida ning sellisel juhul võiksid mitme vastase vastu jääda ise olles OOP.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #6
            Re: AA varajases positsioonis, nitine laud

            See limpimine ja leiutamine on täiesti mõtetu micros standart mängu edasi ja ei tasu häirida end sellest, et aiunlt blindid saad paned aga edasi küll kunagi LP nad tulevad ja saad oma value kätte

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #7
              Re: AA varajases positsioonis, nitine laud

              Olen sama meelt, et kui nitine laud, siis tuleb tegeleda varastamisega ehk range suuremaks ajada. Saad ka kergemini oma AA kinni makstud.

              Comment

              Working...