NL-10 QQ IP vs nit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-10 QQ IP vs nit

    Suht lihtne käsi enamuse jaoks, aga tahaks teada kas ma tegin ikka kõik õigesti.

    Vastane oli goldstarist nitijurakas (9/3/1 276 kätt) (siis kui see käsi toimus olime koos mänginud kuskil 110 kätt, aga statsid enam-vähem samad), oli ka päris mitmes teises lauas samal ajal, kuid mingit suurt riidi tema kohta polnud.

    Fold to cbet on 33%.

    Kas turni checkk oli õige või oleks pidanud laskma ka 2nd barreli? Kui mõnel muul tänaval midagi valesti tegin siis seda võite muidugi ka öelda.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($10)
    BB ($10.80)
    UTG ($3.50)
    UTG+1 ($5.40)
    Hero (MP1) ($10.65)
    MP2 ($10.15)
    MP3 ($18.35)
    CO ($22.25)
    Button ($10.15)

    Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
    2 folds, Hero bets $0.40, 5 folds, BB calls $0.30

    Flop: ($0.85) J, 4, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.70, BB calls $0.70

    Turn: ($2.25) 2 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($2.25) A (2 players)
    BB bets $2, Hero folds

    Total pot: $2.25

    Results:
    BB didn't show
    Outcome: BB won $2.25
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: NL-10 QQ IP vs nit

    Mina oleks turnil panustand kuna turni kaart oli väga hea Sinu käele.Tänu sellele et sa turnil ei panustand, sai ta oma ässale pihta

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL-10 QQ IP vs nit

      Antud juhul võiks riveri isegi vahest callida ja nitijurakas ei saanud tõenäoliselt turnist abi kätele, millega ta flopi callis, niiet 2barrel oleks küll ok. Kui teeb turni checkraise, siis on raske koht.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #4
        Re: NL-10 QQ IP vs nit

        aiaiai.. miks turnist 1.9$ ei panustanud ??

        as played, oleks ta AhKh peale pannud ja foldinud.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #5
          Re: NL-10 QQ IP vs nit

          b/f turn, kui saad c/r turnis on imo suht obv set.

          As played, fold river, tal af 1 + ta on nit, arvad ta betib siin 2$ TT-ga?

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #6
            Re: NL-10 QQ IP vs nit

            Nojah, lisaks A-le, mida ta võis ka oodata, oli laud niivõrd märg, et turnis oleks ikka pidanud panuse tegema, kuna suurema tõenäosusega oled ikka ees. Aga seda vist kõik eelpoolkõnelejad ka ütlesid. Samas ma ei näe ka mingit õnnetust turni checkides, kuna riveri kaart annab suhteliselt palju infot, mis vastasel võib olla (või mitte olla). Millegipärast ma ei usu, et ta setiga oleks turni checkinud, tavaliselt nad ikka panustavad täiega isegi sellisel boardil. Aga olen kindel, et tegid õige otsuse foldides.

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #7
              Re: NL-10 QQ IP vs nit

              Turnis mitte bettimine on küll viga. Samahästi oleks siis võinud flopil beti panemata jätta.
              Fold to cbet ju ainult 33%. See näitab minu meelest küll pigem seda, et ta ei usu cbet'e ja ei viska seal maha.
              Et turnis oleks ikka pidanud kindlalt panema.

              Ässa peale oleks foldinud küll.

              Comment

              Working...