ATs 2. barrel õigustatud ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    ATs 2. barrel õigustatud ?


    Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
    Kood:
    Position(Stack):
    BBvsSteal	WTS	W$SD	ORL
    RaisePreflop	hands	AF	vp$ip
    
    CO (25,00)
    
    
    BU (25,00):
    100	36	75	29
    8	76	0,5	12
    0,1/0,25 No-Limit Hold'em (8 handed)
    Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.65 by www.pokerstrategy.com.

    Preflop: Hero is CO with A, T
    4 folds, Hero raises to $0,75, BU calls $0,75, 2 folds.

    Flop: ($1,85) 9, J, 2 (2 players)
    Hero bets $1,50, BU calls $1,50.

    Turn: ($4,85) 9 (2 players)
    Hero bets $3,00,???




    kuna vastane tight passive siis otsustasin blank turni tulistada õige or not
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #2
    Re: ATs 2. barrel õigustatud ?

    Mina annaks alla. Kui tight mängija callis siin, siis ta miskit hittis, või paremal juhul on kõrge ruutu, või mõlemat.
    See teeb sinu käe paranemise lootused üsna õhukeseks.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: ATs 2. barrel õigustatud ?

      Mina annaks kah alla. oleks openenderi või neljanda ruutu turni andnud, oleks uuesti tulistanud vist.

      Edit: Tegelikult läks board üliscaryks ja 2 barrel oleks isegi õigustatud. väga vähe käsi on, millega ta jätkaks. Kui ei ole just donk, kes näeb 2 paari laual.

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #4
        Re: ATs 2. barrel õigustatud ?

        Kuna ta tight passive nagu ise ütlesid, siis millega ta flopis callib? midagi peab tal ju olema, ise ma sellist muuvi ei teeks

        Comment

        Working...