400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

    BTN on regular nit: 13/8/1.9 - 1.7k, metamängu temaga ei ole.

    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP1: $74.00
    Hero (MP2): $692.70
    CO: $255.80
    BTN: $1025.20
    SB: $657.50
    BB: $398.00
    UTG: $634.10
    UTG+1: $632.70

    Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with A A
    3 folds, Hero raises to $16, 1 fold, BTN calls $16, SB calls $14, 1 fold

    Flop: ($52.00) 7 2 7 (3 players)
    SB checks, Hero bets $40, BTN calls $40, SB folds

    Turn: ($132.00) 9 (2 players)
    Hero ??? ??? ???

    Pot on hetkel $132, efektiivsed stäkid $636.70. Mis on meie plaan?


  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #2
    Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

    Alguses mul oli "wtf, miks see käsi siin on, ranka kardab FH v2?!".
    A siis ma sain aru, et ma olen ikka dumbfuck ja tahad teada,
    kas me cbetime siin edasi v6i check/raiseme, eksole??

    Eks ta s6ltub ju sellest, mille peale me teda paneme, flushdraw(
    kuigi kui hea regular, siis ta oleks fdraw sellise flopiga foldinud,
    samas aegajalt kaotavad regularid ka pea) v6i overpair, siis cbet.

    Kui mingi tyhja BSi peale, siis C/R.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

      ma betiks kuna betiks siin ka õhuga saab AKs käest ka valuet
      check raisega nit foldib kõik käed mida biidime peale KK ja AA imo
      mängin Nl25 limiiti aga nii ma arvan

      Comment

      • Ajuvaba
        Grinder
        • Oct 2008
        • 634

        #4
        Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

        Nii,
        Ilmselge panustamise koht. Arvan, et sa oled flopis piisavalt agressiivne,et paneme vana siin 22-JJ peale.
        Ma turnis check-calliks ja blank riveri puhul paneks 2/3 potist, kui vastu tuleb AI, siis on isegi mingi foldimisvõimalus.

        Comment

        • Ajuvaba
          Grinder
          • Oct 2008
          • 634

          #5
          Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

          no bläääääääääd. Võta see esimene osa maha, "ilmselge panustamise koht".

          Comment

          • tdx
            Grinder
            • Oct 2008
            • 768

            #6
            Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

            1) Bet-call turn, check-call river
            või
            2) Bet turn, bet-call river
            ?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

              Algselt postitas tdx
              1) Bet-call turn, check-call river
              või
              2) Bet turn, bet-call river
              ?
              Kui me betime turni ja/või ka riveri ning vastane shoveb, siis nimeta käsi, mida me beadime ja samuti käsi, mida me ei beadi. Kardan, et bet-call on kõige-kõige halvem variant.

              Ise mõtlesin, et kas bet/foldida ja kui betin ning callib, siis kindlasti vbet-foldin ka riveri. Aga bettides me ei saa mitte kunagi stäkke sisse. Teine võimalus on check-raise aga siin tekib jälle mõte, et kas me ikka saame stäkid sisse selliste stäkkidega? 100BB juures ma läheks siin check-raise peale enamus ajast.

              Bet'imise pluss on see, et me ise ei stäki end kunagi ära, kui meil on nõrgem käsi, samuti ei saa kaotada valuet aga mitte kunagi ei saa me stäkke sisse. Check-raise plussiks on see, et võimalus saada stäkid sisse, sundida tal tegema veel mitu viga aga miinuseks see, et võime end ise ära stäkkida tugevamale käele väga suures potis - tema võib muidugi sama teha näiteks QQ-ga. Aga ausalt öeldes see ongi ainus käsi, mida me beadime, kui stäkid sisse lähevad ja nitikesekene ei taha erit vist QQ-ga ära stäkkida -- veel enam, ta ei pruugi ise turni bettidagi. Seega ma arvan, et bet (sel juhul bet-fold) on parem, kui mõni muu valik.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #8
                Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                meeh, regularide vastu on need käed sellised, kus mulle meeldiks võtta mingi jabur line. bet-bet-bet line paneb vastase riveril (tihti ka turnil) foldima (vbl QQ-KK maksaks kinni eeldades, et ta seekord neid ei 3 bettinud). seega on minu arust olukorraga, kus standartselt mängides ei ole sul võimalik vastase stäkki saada ilma coolerdamata (eeldades, et vastane on hea).

                niisiis, üks variant oleks floppi checkida ning lasta buttonil bettida. hea külg on asja juures see, et button võib panna sind mingi middlepaari peale ning proovib sind pasaga välja bluffida turnil võiriveril või siis lihtsalt end sitema käega valuestackida (mida ta bet-bet-bet linega ei teeks).

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #9
                  Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                  Algselt postitas ranka
                  Ise mõtlesin, et kas bet/foldida ja kui betin ning callib, siis kindlasti vbet-foldin ka riveri. Aga bettides me ei saa mitte kunagi stäkke sisse.
                  Ma ei saa täpselt aru kas sa tahad siis stäkke sisse saada või mitte?

                  Kui sa betid turni 85, siis riveriks on pot ~300. Check callida mingi 200 on täitsa ok ma arvan kui pot control liin valida? Või CRAI kui tahad stäkkide peale mängida.

                  Yldiselt ma pot controliks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                    Algselt postitas ok2aa
                    meeh, regularide vastu on need käed sellised, kus mulle meeldiks võtta mingi jabur line. bet-bet-bet line paneb vastase riveril (tihti ka turnil) foldima (vbl QQ-KK maksaks kinni eeldades, et ta seekord neid ei 3 bettinud). seega on minu arust olukorraga, kus standartselt mängides ei ole sul võimalik vastase stäkki saada ilma coolerdamata (eeldades, et vastane on hea).

                    niisiis, üks variant oleks floppi checkida ning lasta buttonil bettida. hea külg on asja juures see, et button võib panna sind mingi middlepaari peale ning proovib sind pasaga välja bluffida turnil võiriveril või siis lihtsalt end sitema käega valuestackida (mida ta bet-bet-bet linega ei teeks).
                    Mulle meeldiks see mäng, kui vastas oleks tõeline regular, kes on loov postflop mängus. Too mängija on aga liiga nit ja eeldan, et postflop mängus ta eriti loov ei ole.

                    Algselt postitas tdx
                    Ma ei saa täpselt aru kas sa tahad siis stäkke sisse saada või mitte?
                    Ma tahan kaotada minimaalset ja võita maksimaalselt ehk tahan teada, mis on kõige kasumlikum mäng long runnis!

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                      Ma kardan, et vastase käes on kindlasti suurem osa rangest käed, mis üritavad pot-controlida(Väiksemad paarid eelkõige, arvestades boardi ja flopi calli), seega ma miski summa vast betiks, kui pole readi, et ta riveril tingimata callib(2 checki oleks halvim variant imo). Selleks on readi vaja, et vastane on rääbisega floatinud, kui ta standard 24 tabliv nit, kes aint oma kaarte vahib(selline mulje mulle jäi), siis bet ~$70 äkki, ehk suuremad paarid ranges maksavad veel ühe streedi. Kui callib, siis riveril teeks miski gaybeti, kui blank on.

                      Ja miks sa 4xbb üldse avad?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                        Algselt postitas lenC
                        Ma kardan, et vastase käes on kindlasti suurem osa rangest käed, mis üritavad pot-controlida(Väiksemad paarid eelkõige, arvestades boardi ja flopi calli), seega ma miski summa vast betiks, kui pole readi, et ta riveril tingimata callib(2 checki oleks halvim variant imo). Selleks on readi vaja, et vastane on rääbisega floatinud, kui ta standard 24 tabliv nit, kes aint oma kaarte vahib(selline mulje mulle jäi), siis bet ~$70 äkki, ehk suuremad paarid ranges maksavad veel ühe streedi. Kui callib, siis riveril teeks miski gaybeti, kui blank on.

                        Ja miks sa 4xbb üldse avad?
                        Mixin oma strateegiat väga palju. On perioode, kus panen 4xBB või avan potiga või panen 2.5xBB aga standard on reeglina mul 3xBB.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                          Ma arvan, et turni checkides ei saa me alati raiset madalama ülepaari käest ja kui riveris tuleb maha Q-A, siis võib ta isegi oma TT JJ foldida. Turni peaks bettima kindlasti. Kuna ta on hästi teadlik stäkkide suurusest, siis ta callis tõenäoliselt setminemise eesmärgil ja kui ei hittinud, siis ma ei usu, et ta isegi ülepaariga kolm tänavat calliks. Kui hittis, siis saame seda tõenäoliselt turnis teada. Kui turni callib, siis on ülepaar ja väike valuebet veel sisse.

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #14
                            Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                            Kui paneme vastase 33-66,88,TT-QQ käele ja tahame maksimumi võtta, siis kuidas oleks check/call?, sest check lausa kutsub vastast panustama ja riveris teeme 1/2 potsize vbet. Kui lükkab riveris otsa, siis fold. Vastase 2 outi ometi ei hirmuta meid või siis pisike võimalus, et ta mastitõmbel. Kui turnis checkib järgi, siis riveris väike overbet 8)
                            NL400+ proff küsib ja mikrolimiidi fishid jagavad tarkusi lol

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: 400NL, 175BB deep ässadega turnil, bet/fold, check-raise või mõni muu otsus?

                              Arvad, et sellise agrofaktoriga nit hakkab nii diibina panustama checki peale oma paare?

                              Comment

                              Working...