50NL TT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1

    50NL TT

    vastane 19/12/4 .
    kuidas mängite ?
    vist oleks pidanud callima

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    OnGame
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG BennyboyAA ($51.25)
    UTG+1 rapala79 ($50.00)
    MP1 laalki ($30.36)
    MP2 Hero ($100.20)
    MP3 Neko10 ($90.33)
    CO coast89 ($50.53)
    BTN ADUBERT ($48.75)
    SB skitmore ($50.35)
    BB koovee1 ($50.00)

    Pre-flop: ($0.75, 9 players) Hero is MP2 T T
    3 folds, Hero bets $2, Neko10 calls $2, 4 folds

    Flop: 3 4 3 ($4.75, 2 players)
    Hero bets $3.50, Neko10 calls $3.50.

    Turn: J ($11.75, 2 players)
    Hero checks, Neko10 bets $5.75, Hero calls $5.75.

    River: 3 ($23.25, 2 players)
    Hero checks, Neko10 bets $79.08, Hero folds

  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: 50NL TT

    ei saa callida kuidagi minuarust.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: 50NL TT

      ma oleks ilmselt turni foldinud .. üldiselt ku turn callida siis blank river ka callida . .aga nii gay bet .. ei tea

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: 50NL TT

        insta fold! Üks põhjus, miks ma NL30 peal algul kiiruga miinusesse panin oli just see, et callisin mõned korrad riveris vastase overbet all-ini ära... raudselt -EV. Flopis ja turnis ta just nagu üritab poti kasvatada, aga samas kardab, et võib sind kaotada ja riveris pigem loodab, et ehk sa ei suuda AA-KK vms. foldida.
        44433 on ikka tugevam kui TT333

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: 50NL TT

          Algselt postitas levis
          insta fold! Üks põhjus, miks ma NL30 peal algul kiiruga miinusesse panin oli just see, et callisin mõned korrad riveris vastase overbet all-ini ära... raudselt -EV. Flopis ja turnis ta just nagu üritab poti kasvatada, aga samas kardab, et võib sind kaotada ja riveris pigem loodab, et ehk sa ei suuda AA-KK vms. foldida.
          44433 on ikka tugevam kui TT333
          segadusse ajab see ,et tüüp 2x lühikese aja jooksul nii teinud sa siis aru krt . mäng ikka kõvasit agresiivsem

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #6
            Re: 50NL TT

            Algselt postitas kollane
            segadusse ajab see ,et tüüp 2x lühikese aja jooksul nii teinud sa siis aru krt . mäng ikka kõvasit agresiivsem
            Peaasi, et nad rumalalt mängivad, olgu nii agressiivsed kui tahes :) Kohati just meeldivad sellised veidi liialt agressiivsed vastased, näide: http://weaktight.com/1101459
            btw.näiteks viimasel ajal tuntust kogunud durrile meeldib ka riveris overbet'ida, ning teeb seda nii hea käega kui õhuga.

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #7
              Re: 50NL TT

              fold.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #8
                Re: 50NL TT

                a mille alusel sa flopi check/calllid ? sa annad käes kogu initsiatiivi ära ja maksad ikka sama plaju ja ei saa aru ka kus oled. Beti turn ka ja riveril vaata edasi. Loogilisem ja lihtsam. Kui callib, siis riveril võid check/foldida või check/callida

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: 50NL TT

                  Algselt postitas jrgn hell
                  a mille alusel sa flopi check/calllid ? sa annad käes kogu initsiatiivi ära ja maksad ikka sama plaju ja ei saa aru ka kus oled. Beti turn ka ja riveril vaata edasi. Loogilisem ja lihtsam. Kui callib, siis riveril võid check/foldida või check/callida
                  +1

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #10
                    Re: 50NL TT

                    Algselt postitas jrgn hell
                    a mille alusel sa flopi check/calllid ? sa annad käes kogu initsiatiivi ära ja maksad ikka sama plaju ja ei saa aru ka kus oled. Beti turn ka ja riveril vaata edasi. Loogilisem ja lihtsam. Kui callib, siis riveril võid check/foldida või check/callida

                    mõtlesin ka , et turni check oli viga. ebakindel olen natuke

                    Comment

                    Working...