NL100: OOP w/ QQ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL100: OOP w/ QQ

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($97)
    UTG ($100)
    UTG+1 ($118.50)
    MP1 ($100)
    MP2 ($101.50)
    MP3 ($49.90)
    CO ($100)
    Button ($10.90)
    SB ($70.75)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    1 fold, MP1 bets $4, 5 folds, Hero calls $3.50, 1 fold

    Flop: ($9) 10, 2, 7 (2 players)
    Hero checks, MP1 bets $6, Hero raises $17.50, MP1 raises $40, Hero folds

    Total pot: $44


    Villain on 14/11/4 üle 1k käe.
    EP raise on 8%.

    Mis arvate sellisest linest? Standard?!

  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: NL100: OOP w/ QQ

    Ma 3betiks QQ preflop. Kui callib, siis leadiksin flopil, korraliku raise puhul leiaksin foldi ülesse.

    As played, foldin samuti peale 3beti.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: NL100: OOP w/ QQ

      Ilma ärtuta pole vist enam edasi mõtet pullida jah, lähen all ini aint siis, kui tilt peal on :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL100: OOP w/ QQ

        Minule ei meeldi see line, et foldin peale check-raise. Siis mõtekam ei oleks check-callida ja turnil check-raiseda?

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: NL100: OOP w/ QQ

          Algselt postitas ranka
          Minule ei meeldi see line, et foldin peale check-raise. Siis mõtekam ei oleks check-callida ja turnil check-raiseda?
          Kas me juba commitediks ei tõmba, kui me turnil check-raisime?

          Pot turnis 21$. Ntx vastane paneb 14$ ja meie raisime-kui palju?

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #6
            Re: NL100: OOP w/ QQ

            3bet preflop(13taala). Flopis paned peale(20 taala), kui vastu tuleb raise(nt 60), siis parim mis saad(kui tal on Ah) on 50-50%, mina isegi foldiks, tundub, et oled taga.

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #7
              Re: NL100: OOP w/ QQ

              unustasin lisada, et kui mängisid preflop nii, siis flopist check-calliksin, kui turn blank, siis uuesti ch-call. kui river ka blank, siis oleneb panuse suurusest. Arvan, et vana ei paneks õhuga lõpus.
              Ranka variant on ka ok.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL100: OOP w/ QQ

                Algselt postitas BuildUp
                Kas me juba commitediks ei tõmba, kui me turnil check-raisime?

                Pot turnis 21$. Ntx vastane paneb 14$ ja meie raisime-kui palju?
                Mõte selles, et check-callime flopi ja meie jaoks ohutul turnil check-raiseme turni, mis põhimõtteluiselt ongi check-shove.

                Comment

                Working...