NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1

    NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

    Ma teen vigu, aga ma ei oska enam väga sõrme peale panna, kus kohas täpselt. Seega otsin abi.

    Kui keegi oskajam on huvitatud ühest kuni mitmest sessist siis pm või add msn kultivaator at hotmail.com, lepime tasus kokku.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

    ma myyn oma bad lakki 100$'ga, kui ära ostad siis we have a deal :)

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

      Algselt postitas leits
      ma myyn oma bad lakki 100$'ga, kui ära ostad siis we have a deal :)
      ei taha lakki, skilli tahan. aga tänan pakkumast :D

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

        Algselt postitas vennike
        Ma teen vigu, aga ma ei oska enam väga sõrme peale panna, kus kohas täpselt. Seega otsin abi.

        Kui keegi oskajam on huvitatud ühest kuni mitmest sessist siis pm või add msn kultivaator at hotmail.com, lepime tasus kokku.
        Mingit coachi must obv ei ole, aga kui hästi/halvasti siis asi Sul läheb?

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #5
          Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

          Algselt postitas Vapsik
          Mingit coachi must obv ei ole, aga kui hästi/halvasti siis asi Sul läheb?
          Aprilli graafik all, mai algas väikese downswingiga.. aga see ei ole oluline. Oluline on see, et ma teen vigu, lihtsalt on vaja kedagi, kes tuleks, vaataks ja näitaks näpuga.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

            Algselt postitas vennike
            Aprilli graafik all, mai algas väikese downswingiga.. aga see ei ole oluline. Oluline on see, et ma teen vigu, lihtsalt on vaja kedagi, kes tuleks, vaataks ja näitaks näpuga.
            Ma mõtlesin, et oleks võinud millalgi mõne sessi koos teha (tasuta loomulikult). Mingit suurt kasu minust poleks, aga ehk oleks saanud juurde paar uut ideed, mida teisiti teha, aga nagu näha tundub, et Sa mängid minust tublisti paremini ning hästi ei usu, et minu nõuannetest tulu tõuseks.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #7
              Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

              Algselt postitas Vapsik
              Ma mõtlesin, et oleks võinud millalgi mõne sessi koos teha (tasuta loomulikult). Mingit suurt kasu minust poleks, aga ehk oleks saanud juurde paar uut ideed, mida teisiti teha, aga nagu näha tundub, et Sa mängid minust tublisti paremini ning hästi ei usu, et minu nõuannetest tulu tõuseks.
              teha võib ikkagi, õppida saab igalt poolt. add msn.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                Mis limiiti mängid ja palju bb/100le?

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #9
                  Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                  Algselt postitas BuildUp
                  Mis limiiti mängid ja palju bb/100le?

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #10
                    Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                    unibetis saab isegi selliste stattidega võitev oldud...

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                      Algselt postitas farik666
                      unibetis saab isegi selliste stattidega võitev oldud...
                      leia siis aega ja tule õpeta rumalamat

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #12
                        Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                        ei taha siis keegi õlleraha teenida ? :D

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                          Sa ju winning player. Grindi edasi ja nii tuleb asi kõige paremini. Paari kuu pärast oled juba nl100.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #14
                            Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                            Algselt postitas BuildUp
                            Sa ju winning player. Grindi edasi ja nii tuleb asi kõige paremini. Paari kuu pärast oled juba nl100.
                            ma tahaks hetkel mängitavat levelit crushida, mitte lihtsalt biitida.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #15
                              Re: NL10-NL20 Coaching üle teamvieweri ja skype

                              Algselt postitas vennike
                              ma tahaks hetkel mängitavat levelit crushida, mitte lihtsalt biitida.
                              Seda tahaks me kõik. ;D Kuid üldjuhul ma arvan, et sa peaksid nl50 või nl100 BI tunnihindeks maksma, siis oleks huvi. Vaevalt keegi õlle raha eest, niigi kallist aega kulutaks normaalse winningratega mängija peale...

                              Comment

                              Working...