Ma teen vigu, aga ma ei oska enam väga sõrme peale panna, kus kohas täpselt. Seega otsin abi.
Kui keegi oskajam on huvitatud ühest kuni mitmest sessist siis pm või add msn kultivaator at hotmail.com, lepime tasus kokku.
Kui keegi oskajam on huvitatud ühest kuni mitmest sessist siis pm või add msn kultivaator at hotmail.com, lepime tasus kokku.
Comment