NL25 AA üli agro vastane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #1

    NL25 AA üli agro vastane

    Statsid muidu suht keskmised, vpip:22 pfr:14

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($28.90)
    CO ($25)
    Button ($25)
    SB ($33.61)
    BB ($21.75)
    UTG ($5)
    UTG+1 ($14.62)
    Hero (MP1) ($26.67)

    Preflop: Hero is MP1 with A, A
    2 folds, Hero bets $1, MP2 calls $1, 2 folds, SB calls $0.90, BB calls $0.75

    Flop: ($4.25) J, 3, 2 (4 players)
    SB bets $3.50, 1 fold, Hero calls $3.50, 1 fold

    Turn: ($11.25) 7 (2 players)
    SB bets $10.75, Hero ??

  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #2
    Re: NL25 AA üli agro vastane

    üliaggro... mitme käe peale, no see selleks,

    ma tunneks end vist natuke dongina, aga ainus imelik asi, mis lükkaks säärase beti sisse, oleks 77 minu mõtetes, ja ma viskask ära, võib-olla ka J7, aga ma eriti ei näe säärast kaitsmas , a ei näen küll...

    et kas J7s v 77 villainile ja fold... kuigi tahaks nupud keskele lükata... a ma vist eksin

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: NL25 AA üli agro vastane

      flopi call on vale minuarvates. Kui ta nii donk on ja PF raisejale sisse leadib, siis on nõrkuse märk see kahe mastikaardiga boardil maha callida. LAG'id on üldiselt kärmed seda ära kasutama ja panevad su mittetabanud käe peale ning suvalise turniga võetakse sult pot ära.

      Flopis callimisega võiks sul mingi plaan vähemalt olla, antud juhul suht blank kaart ja mina taoks nuppe. Agrod tõstavad üldiselt any pocketiga blindidelt.

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #4
        Re: NL25 AA üli agro vastane

        Ehk siis oleks pidanud flopist kas re-raise, või fold ja oletame et re raisen ja ta shoveb, siis call/fold?

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: NL25 AA üli agro vastane

          aidake mind ei näe foldi kuskil :(

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #6
            Re: NL25 AA üli agro vastane

            Algselt postitas Dzuu
            Ehk siis oleks pidanud flopist kas re-raise, või fold ja oletame et re raisen ja ta shoveb, siis call/fold?
            call loomulikult

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #7
              Re: NL25 AA üli agro vastane

              õhtune kommenteerimine tuleks ära lõpetada, ma flopiosa ei märgandki, dumbassme ei märgandki

              obv, flop ületõste...

              Comment

              Working...