NL25 slowplay postflopis AA'ga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    NL25 slowplay postflopis AA'ga

    iga jumala kord kui ma AA'ga slowplayn ükskõik mis flopil..
    Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 100165
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $31.90
    UTG+1: $11.80
    UTG+2: $22.10
    Hero (MP1): $29.25
    MP2: $37.45
    CO: $25.00
    BTN: $24.65
    SB: $24.50
    BB: $25.40

    CO posts a big blind ($0.25)

    Pre Flop: ($0.60) Hero is MP1 with A A
    3 folds, Hero raises to $0.75, 4 folds, BB calls $0.50

    Flop: ($1.85) 4 2 9 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: ($1.85) 6 (2 players)
    BB bets $1.25, Hero calls $1.25

    River: ($4.35) 8 (2 players)
    BB bets $5.00, Hero calls $5
    ühesõnaga oleks pidanud turnil 3betima? või riveril?
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #2
    Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

    9 donkamise-aastaga hakkab mulle lõpuks kohale jõudma, et slowplayda on mõtet ainult siis kui sul on total nuts käes. ju ta sai millelegi siis pihta kui overbettis potti. 5h-7h pakun

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #3
      Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

      Kodutute varjupaik on täis inimesi, kes slowplay'isid ässasid.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

        Algselt postitas EGERT
        Kodutute varjupaik on täis inimesi, kes slowplay'isid ässasid.
        +1

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

          Algselt postitas EGERT
          Kodutute varjupaik on täis inimesi, kes slowplay'isid ässasid.
          ROHVEL, KUI HÄSTI ÖELDUD!

          Positsioonil olleks kuival flopil igasugune slowplay ülepaariga on pikemas perspketiivis raha põletamine. Sa lihtsalt ei saa stäkke sisse, kui sa oled ees ja kui stäkid liiguvad keskele siis tõmbad oma kahte outi.

          Slowplayda ässadega võiks parem märjal boardil ja juhul, kui sa olid coldcaller ning preflop agressor checkis sinuni.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

            Algselt postitas ranka
            ROHVEL, KUI HÄSTI ÖELDUD!

            Positsioonil olleks kuival flopil igasugune slowplay ülepaariga on pikemas perspketiivis raha põletamine. Sa lihtsalt ei saa stäkke sisse, kui sa oled ees ja kui stäkid liiguvad keskele siis tõmbad oma kahte outi.

            Slowplayda ässadega võiks parem märjal boardil ja juhul, kui sa olid coldcaller ning preflop agressor checkis sinuni.
            ty.. selge.. jätan meelde.. sest jah.. niipea kui ma suurt pocketit püüan slowplayda vaatab mulle vastu mingi ulme nagu ka seekord.. 89 olid vastas..

            küsimus siis juurde.. kas setiga slowplay on umbes sama? et OOP, ja nn. "märjal flopil" (mida see märg tähendab sinna? flushi/reatõmme/kõrged kaardid?) kui setiga flopil agressorit callid ja agressor turnis paneb second barreli, kas siis peaks reraisema või ootama riverini?

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #7
              Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

              Algselt postitas Rage
              küsimus siis juurde.. kas setiga slowplay on umbes sama? et OOP, ja nn. "märjal flopil" (mida see märg tähendab sinna? flushi/reatõmme/kõrged kaardid?) kui setiga flopil agressorit callid ja agressor turnis paneb second barreli, kas siis peaks reraisema või ootama riverini?
              Umbes seda see märg tähendaks siis jah.

              Mina raiseks igal juhul turnis. Ei ole kindel, kas kolmas kuul ka tuleb ja kui tuleb, siis ma juba bottom-setiga hakkaks mõtlema. Võib-olla on veel mõni valem, kuidas sealt valuet pigistada, aga kolm kuuli check-callida ei ole minuarust kõige parem.

              Comment

              • pendula
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 155

                #8
                Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

                Preflopis, enne teid raise 3.5bb. Kas alati teete AA-ga reraise või ei? Ma tavaliselt teen alati. Täna ei teinud ja maksin 1BI.
                Callisin sellise raise. Flopil tuli standard cbet. Ma call.
                Turnis check, ma bettisin mingi 2/3 potti. Tuli call.
                Riveril All-in ja sai omale masti. Käes QJs.

                Arvan, et kui oleksin Preflop 3beti teinud, poleks QJs seda ära callinud. Krt teab.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

                  Algselt postitas pendula
                  Preflopis, enne teid raise 3.5bb. Kas alati teete AA-ga reraise või ei? Ma tavaliselt teen alati. Täna ei teinud ja maksin 1BI.
                  Callisin sellise raise. Flopil tuli standard cbet. Ma call.
                  Turnis check, ma bettisin mingi 2/3 potti. Tuli call.
                  Riveril All-in ja sai omale masti. Käes QJs.

                  Arvan, et kui oleksin Preflop 3beti teinud, poleks QJs seda ära callinud. Krt teab.
                  kui sul juba flopis oli mastitõmme maas, oleks pidanud tema cbeti 3betima korralikult. sama teema turnis. cold callidega ma olen alt läinud, ehk inimestele tuleb mingi asi lõpuks kätte mis mind beadib.. ehk hiljemalt turnis tuleks 3betida, sõltub mis flopis maha tuleb.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

                    Mina hommikul 4bettisin donki ja lükkas insta oma AK sisse, eazy money :)

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: NL25 slowplay postflopis AA'ga

                      Ei taha seda teemat ajada poker is ez teemaks aga lihtsalt. Miks ei võiks mängida standardselt? Satud standard olukordades igasugu sita sisse siis enal pole vaja neid juurde tekidada. Cbet flop edasi standard

                      Comment

                      Working...