NL25, flopil minraise wtf

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1

    NL25, flopil minraise wtf

    Võsavillemi statid 22/15/4 107 käega.

    Won when saw flop 55%


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($25)
    UTG ($5)
    UTG+1 ($4.30)
    Kangelane (MP1) ($27.55)
    MP2 ($27.60)
    CO ($31.75)
    Button ($4.65)
    SB ($6.50)

    Preflop: Kangelane is MP1 with K, K
    2 folds, Kangelane bets $1, 1 fold, CO calls $1, 1 fold, SB calls $0.90, 1 fold

    Flop: ($3.25) 5, 9, 4 (3 players)
    SB checks, Kangelane bets $2.50, CO raises to $5.50, 1 fold, Surematu vägilane???

  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL25, flopil minraise wtf

    Kangelane väänab $12.5 peale

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3
      Re: NL25, flopil minraise wtf

      set, set, set või 1010

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #4
        Re: NL25, flopil minraise wtf

        Algselt postitas ranka
        Kangelane väänab $12.5 peale
        1 fold, Kangelane raises to $13, CO raises to $30.75 (All-In), Kangelane :'( ???



        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: NL25, flopil minraise wtf

          Kurat ... tehke ükskord omale pokkerimõisted selgeks.

          See EI OLE minraise . See on POWER MINRAISE, mida arvutatakse valemiga : minraise +1bb ...äärmisel juhul 2bb


          ;D

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: NL25, flopil minraise wtf

            Algselt postitas RudiTurbo
            1 fold, Kangelane raises to $13, CO raises to $30.75 (All-In), Kangelane :'( ???



            sa ei saa ju foldida enam, kui c-drawd laual on.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: NL25, flopil minraise wtf

              Algselt postitas lenC
              sa ei saa ju foldida enam, kui c-drawd laual on.
              Ei saanudki ja värdjal oli ikka set. Mõtlesin ka, et setiga ei tohiks üxki lammas nii vähe flopil raiseda, et pigem on ta mingi halb combodraw mängija ja üritab minraisega läbi ajada, kuid donkide puhul tavaliselt see, et kui nad on otsustanud agressiivselt mängida neid combosi, siis enam nad fold nuppu ei leia.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL25, flopil minraise wtf

                Algselt postitas RudiTurbo
                Ei saanudki ja värdjal oli ikka set. Mõtlesin ka, et setiga ei tohiks üxki lammas nii vähe flopil raiseda, et pigem on ta mingi halb combodraw mängija ja üritab minraisega läbi ajada, kuid donkide puhul tavaliselt see, et kui nad on otsustanud agressiivselt mängida neid combosi, siis enam nad fold nuppu ei leia.
                Loodan, et ma väga võssa ei pane aga kui dongol on combo draw, siis sa ju tahadki, et ta foldiks, sinu jutust loen välja, et sa tahad saada calli!

                Olete ikka aru saanud, et pokker on vigade mäng - kes teeb vea, see long runnis kaotab. Vea tegemine ei tähenda seda, et rahad peavad taga olles sisse minema.

                Näide: Dongil on käsi, mis võidab Teie käe vastu 34% ajast, Te läksite allin ja dongil on pot oddsid 1:2. Kas Te tahate, et ta calliks? Olete ju ees ja loomulikult tahate siis rahasid sisse panna aga tegelikult Te thaaksite, et donk foldiks, sest call on tal korrektne käik antud olukorras ja nii ta mängisk Teie vastu perfektselt ehk ta ei hakkaks kaotama. Kui ta foldiks, siis teeks ta uue vea ja hakkaks kaotama ja siin ei ole vaja isegi long termi - piisab short termis, sest variatsioon foldi korral on 0.

                Aga mis see nüüd tähendab, et donk ei saagi kaotada?

                Vale vastus fish! Pokkeris, kui sul on 34% equityt ja pot oddsid on 1:2 siis oled sa reeglina ise omale sellise halva olukorra loonud ehk maakeeli teinud suure vea kuskil varem - näiteks PF: sa raise, vana 3bet, sa 4bet, ta all-in. Viga tuli sisse sellest, et sa 4bettisid aga nüüd, et kaotada vähem pead callima, sest foldides hakkad kaotama veel rohkem - vana viga + uus viga.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: NL25, flopil minraise wtf

                  Mõtlesin selles mõttes, et kui ta all ini lükkas, siis endiselt võis tal ka combo olla, mitte 100% kindlalt set.

                  Comment

                  Working...