NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Don lukken
    Julm Donk
    • Jan 2014
    • 74

    #1

    NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

    PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    MP+1: $1.97 (VPIP: 25.93, PFR: 3.70, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 27)
    CO: $1.97 (VPIP: 6.90, PFR: 6.90, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 29)
    BTN: $2.01 (VPIP: 12.31, PFR: 9.23, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 65)
    Hero (SB): $1.32
    BB: $2.00 (VPIP: 13.79, PFR: 3.45, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 29)
    UTG: $1.17 (VPIP: 75.00, PFR: 75.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 4)
    UTG+1: $2.05 (VPIP: 22.73, PFR: 13.64, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 23)
    MP: $2.17 (VPIP: 3.45, PFR: 3.45, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 29)

    Hero posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

    Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A K

    UTG calls $0.02, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.08, fold, UTG calls $0.06

    Flop: ($0.18, 2 players) T T T
    Hero checks, UTG checks

    Turn: ($0.18, 2 players) K
    Hero bets $0.14, UTG calls $0.14

    River: ($0.46, 2 players) 4
    Hero bets $0.36, UTG raises to $0.95 and is all-in, Hero calls $0.59

    UTG shows 8 T (Four of a Kind, Tens)
    (Pre 34%, Flop 99.9%, Turn 100%)
    Hero shows A K (Full House, Tens full of Kings)
    (Pre 66%, Flop 0.1%, Turn 0%)
    UTG wins $2.28


    Küsimus kas mängisin antud olukorras õigesti panustades? Või oleks pidanud chekima et saada aimu vastase käest,kuigi olin 99.9% kindel ,et mul nuts ja tal samuti maja aga väiksema kickeriga.Ise arvan ,et antud olukorras lihtsalt bad beat :(
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #2
    Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

    yup, std. ma cbetiks ka seda floppi, sest meil suht alati parim käsi. bet bet shove oleks liin.

    Comment

    • Don lukken
      Julm Donk
      • Jan 2014
      • 74

      #3
      Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
      yup, std. ma cbetiks ka seda floppi, sest meil suht alati parim käsi. bet bet shove oleks liin.
      Ma võhik ,mida see "std" tähendab?:)

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

        Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
        Ma võhik ,mida see "std" tähendab?:)
        sexually transmitted disease

        või standard


        põhimõtteliselt sama tähendusega sõnad

        Comment

        • donkihott
          Jube Noob
          • Mar 2015
          • 118

          #5
          Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

          Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
          ja tal samuti maja aga väiksema kickeriga.
          Sellist asja pole olemas. Aga muidu betbetshove ja buy in full.

          Comment

          • Don lukken
            Julm Donk
            • Jan 2014
            • 74

            #6
            Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

            Ühesõnaga saan õigesti aru ,et antud olukorras käitusin õigesti ja tulistasin nupud sisse

            Comment

            • Cagebrah
              Julm Donk
              • Oct 2014
              • 42

              #7
              Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

              Algselt postitas donkihott Vaata postitust
              Sellist asja pole olemas. Aga muidu betbetshove ja buy in full.
              Pakun et ta pidas silmas nõrgemat maja, aga käsi jah std.

              Comment

              • Hiiter
                Räme Fish
                • Jun 2015
                • 24

                #8
                Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

                Saan ka tihti parema kikkeriga majalt kotti, aga see selleks.
                Võib ka nii lähened, et paljud poketid ei limbi ning ei checki seda floppi jargi. Seega riv checkida poleks ka halb, sest K betib nagunii ja ehk bluffib ka sest air on tal enamus rangest.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

                  laske oma andmebaasist läbi käed, palju siin bluffe või väiksemaid majasid on?

                  Comment

                  • Don lukken
                    Julm Donk
                    • Jan 2014
                    • 74

                    #10
                    Re: NL2 halb kaotus? AKh vs8sTc

                    Jep muidu nagu aru olen saanud siis nl2 pole mõtet slowplayda ja mängin reaalselt kätt suht agrolt .Ei tea kui õige see,kuid kuna callitakse igast prahiga süüdimatult siis ei kipu eriti chekima ,kuna üldjuhul kobistavad oma prahiga nutsi.Pikemas vaates peaks see edukam olema imo,kui eksin andke julgelt teada :)

                    Comment

                    Working...