50NL AKo vaal openshoveb 100bb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #1

    50NL AKo vaal openshoveb 100bb

    yo! sattusin selle käe otsa ja tahtsin targematelt küsida, et kas olen väga hull flip situatsioonis kui callin siin?
    ise mõtlesin nii, et ta võib jookis vms peaga atc shoveda pmst ja igast sitemat Ax jne
    ??? ty!
    kas on mõtet selle üldse või saan lambalt ka muud moodi raha kätte? :)

    CO: $23.00 - VPIP: 9, PFR: 9, 3B: 9, AF: 0,0, Hands: 23
    BTN: $50.00 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2,2, Hands: 889
    SB: $57.51 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 8, AF: 1,5, Hands: 95
    BB: $50.25 - VPIP: 27, PFR: 18, 3B: 4, AF: 1,5, Hands: 919
    UTG: $126.64 - VPIP: 20, PFR: 13, 3B: 8, AF: 2,7, Hands: 30
    UTG+1: $50.00 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2,7, Hands: 100
    MP1: $48.00 - VPIP: 33, PFR: 17, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 6
    Hero (MP2): $50.00 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2,6, Hands: 189940

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP2 with K A
    2 folds, MP1 raises to $48, Hero calls $48, 4 folds

    Flop: ($96.75) K 5 J (2 players)

    Turn: ($96.75) 4 (2 players)

    River: ($96.75) J (2 players)

    Final Pot: $96.75
    MP1 shows 5 5
    Hero mucks K A
    MP1 wins $94.25
    (Rake: $2.50)

    vennaptr siin-
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by trasadonkad; 13.11.14, 22:30. Põhjus: balla
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2
    Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

    Mina küll ei foldi neid spotte

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #3
      Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Mina küll ei foldi neid spotte
      sina oled kõrsik

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #4
        Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

        cooler

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #5
          Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
          cooler
          no offence a ma küsisin midagi muud
          e/on see täis std spot su arust sellises kohas ära callida 100bb sellise ahvi vastu? :P
          Last edited by trasadonkad; 14.11.14, 00:01.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

            obv standard

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #7
              Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

              ok tnx, lic, et kindel endas olla järgmine kord kui siuke spot
              mis rangega me muidu seal ära snapime? JJ+ AQ+?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #8
                Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                Kui panna sellele klounile üli nitine range- 22-QQ(KK,AA jätsin välja),KQs,AJo+,ATs+, siis vedeleb maas ja vajab ülesse korjamist 6,6$, kui lisada sellese range KK,AA, siis 2,83$. tglt on olukord veel positiivsem.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                  Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                  ok tnx, lic, et kindel endas olla järgmine kord kui siuke spot
                  mis rangega me muidu seal ära snapime? JJ+ AQ+?
                  ma ei mängi cashi, aga soovitaks sul stove või mingit equity kalkulaatorit näppida ja ise vastuseid proovida leida.
                  minu eelnevalt antud range vastu oleks 77+ +ev call, AQo kergelt miinuses, AQs be.
                  üldiselt ma arvan, et sellises kohas võivad ranged vastasel olla paaride ja Ax-de poole kaldu, kui lihtsalt tuimalt panna talle 8-9% vms ehk siis ta shipib seal enne 22+ kui näit. QTs vms.
                  lisaks sinu pos ka callimisel tähtis, sb-bb võiks callida 77+, mp2 TT+,AK äkki?
                  ootame, vaatame, mis cashi spetsid arvavad.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                    kuna rake ka veel mängus + mingi osa ajast leitakse meie tagant meist parem veel, siis päris stovemist ei kasutaks. lisaks veel see, et vb pooltel kordadel need vennad hitnrunnivad. 99+ ja AQ+ calliks ise kindlasti

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #11
                      Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                      -80bb/100 kaotava vastu võib silmad kinni ka mängida ja printida. Most likely flippad siiski sellise vastu või oled slight fav, kuna meil äss käes siis ei pruugi seal Ax nii tihti näha kui tegelikult eeldaksime. Selliseid otsuseid võtan üldjuhul vastu sõltuvalt rollist, roll thin siis milleks flipata ja üldjuhul ALATI leiab parema spoti kui see, mis praegu käes on aga ei tundu ehk nii soodne.

                      See on küll hea mõte, et tiri Pokerstove ja hakka vastase rangesid välja mõtlema. Tundub tüütu aga tegelikult on põnev katsetada, kui asja tõsiselt võtta. Hiljem võidki proovida juba nii, et kui AI situatsioon kuskil tänaval, siis pane enne foorumi postitamist käsi Stovesse ja proovi ise nuputada, arened rohkem, abi vajad - küsi.
                      Last edited by Dnbftw; 14.11.14, 11:01.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #12
                        Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                        +1 selliste statsidega vastase vastu leiab paremaid variante kui callida deep, kui on variant endal üle tõsta siis pigem teeks seda.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                          -80bb/100 kaotava vastu võib silmad kinni ka mängida ja printida. Most likely flippad siiski sellise vastu või oled slight fav, kuna meil äss käes siis ei pruugi seal Ax nii tihti näha kui tegelikult eeldaksime. Selliseid otsuseid võtan üldjuhul vastu sõltuvalt rollist, roll thin siis milleks flipata ja üldjuhul ALATI leiab parema spoti kui see, mis praegu käes on aga ei tundu ehk nii soodne.

                          See on küll hea mõte, et tiri Pokerstove ja hakka vastase rangesid välja mõtlema. Tundub tüütu aga tegelikult on põnev katsetada, kui asja tõsiselt võtta. Hiljem võidki proovida juba nii, et kui AI situatsioon kuskil tänaval, siis pane enne foorumi postitamist käsi Stovesse ja proovi ise nuputada, arened rohkem, abi vajad - küsi.

                          siin ei ole mingit "slight fav". pigem just Ax näebki seal tihti millega mängida ei osata. vastase range peale panemist ja stovega mängimist võiks siinkohal sulle soovitada.

                          üleüldse - võiksid veidi puhata :)

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #14
                            Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust

                            üleüldse - võiksid veidi puhata :)
                            +1

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #15
                              Re: 50NL AKo vaal openshoveb 100bb

                              Ma ka snapin siin

                              Comment

                              Working...