NL10 TT squeezi küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jake
    Julm Donk
    • May 2014
    • 89

    #1

    NL10 TT squeezi küsimus

    Kas PF tuleks squeezida?
    Ja kui me squeezime, kas siis sama boardi puhul tuleks leadida nii 55-60% potist?

    PokerStars - $0.10 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    MP+1: $9.56 (VPIP: 16.67, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 30)
    CO: $10.37 (VPIP: 13.75, PFR: 10.42, 3Bet Preflop: 4.88, Hands: 243)
    BTN: $24.60 (VPIP: 93.55, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 31)
    SB: $3.25 (VPIP: 21.60, PFR: 8.80, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 125)
    Hero (BB): $15.19
    UTG: $10.00 (VPIP: 16.34, PFR: 13.55, 3Bet Preflop: 5.52, Hands: 2,091)
    UTG+1: $7.40 (VPIP: 11.38, PFR: 7.32, 3Bet Preflop: 2.13, Hands: 124)
    MP: $10.00 (VPIP: 14.55, PFR: 11.28, 3Bet Preflop: 3.98, Hands: 3,268)

    SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

    Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has T T

    fold, UTG+1 raises to $0.30, fold, fold, CO calls $0.30, BTN calls $0.30, fold, Hero calls $0.20

    Flop: ($1.25, 4 players) 6 2 9
    Hero checks, UTG+1 bets $0.83, fold, fold, Hero calls $0.83

    Turn: ($2.91, 2 players) 3
    Hero checks, UTG+1 bets $1.94, fold
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2
    Re: NL10 TT squeezi küsimus

    ei squeezi väga nii nittide vastu

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL10 TT squeezi küsimus

      Arvan, et käsi on hästi mängitud.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: NL10 TT squeezi küsimus

        nitte just mõnusam kottida imo - kui kenasti foldib 3betile siis squeeze mu meelest parem ikka. kui squeezid, siis pole see lead vaid cbet ja teeks ikka suuremakuna vaal ainult jääb, kui nit ka callib võid jah sellise üle poole poti panna

        Comment

        • nali
          Räme Fish
          • Jun 2014
          • 5

          #5
          Re: NL10 TT squeezi küsimus

          Ma teeks mingi 1.30-1.60 panuse PF. UTG on see kelle sa tahaksid siin kohal välja lükata. CO võib callida multiway kätega ning tema range võib siinkohal olla lai. Kui UTG peaks callima pärast floppi sinu cbeti, siis sa oled temast liiga taga, aga tal on käsi mida enne ja peale floppi maha visata.

          Ülejäänud, kes potti jäävad, sõidavad value town'i, vaal esimeses pingis.

          btw, Cbeti jätaks tegemata, siis kui tuleks 2 ülekaarti või liiga kombineeritud flop. Muidu TT floppab keskmise paari või parema 81% ning sellisel juhul läheb cbet lauale.

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #6
            Re: NL10 TT squeezi küsimus

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            nitte just mõnusam kottida imo - kui kenasti foldib 3betile siis squeeze mu meelest parem ikka. kui squeezid, siis pole see lead vaid cbet ja teeks ikka suuremakuna vaal ainult jääb, kui nit ka callib võid jah sellise üle poole poti panna
            Kui vastased nitid ja foldivad kenasti 3betidele, kas siis poleks parem mingi suvalise suited rääbise/blockeritega squeezida ? TT on nkn enamasti dominated kui mingi nit callib / 4betib , parem setmineda poleks ?

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL10 TT squeezi küsimus

              Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
              Kui vastased nitid ja foldivad kenasti 3betidele, kas siis poleks parem mingi suvalise suited rääbise/blockeritega squeezida ? TT on nkn enamasti dominated kui mingi nit callib / 4betib , parem setmineda poleks ?
              Sul on õigus, aga antud käes on BTN meil lemmik tegelane ja tema vastu on TT huge hand (CO on 97% kordadest free 3bb seal kui squeezime)
              Usun et mõlemat pidi saab seda kätt +ev-na seal mängida, aga raskeks muudab käe see, et UTG+1 on meil 74bb-ga mängus ja samas statside järgi väga nitine. Kumb liin seega rohkem +ev on... 6max mängijana panustaks Sqz peale.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: NL10 TT squeezi küsimus

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Sul on õigus, aga antud käes on BTN meil lemmik tegelane ja tema vastu on TT huge hand (CO on 97% kordadest free 3bb seal kui squeezime)
                Usun et mõlemat pidi saab seda kätt +ev-na seal mängida, aga raskeks muudab käe see, et UTG+1 on meil 74bb-ga mängus ja samas statside järgi väga nitine. Kumb liin seega rohkem +ev on... 6max mängijana panustaks Sqz peale.
                word.

                Comment

                Working...