NL50 QQ flopi otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1

    NL50 QQ flopi otsus

    Kuidas mängiksite seda kätt

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($62.05)
    Button ($54.73)
    SB ($53.42)
    BB ($35.89)
    UTG ($9.68)
    UTG+1 ($50)
    Hero (UTG+2) ($43.57)
    MP1 ($19.33)
    MP2 ($156.51)
    MP3 ($33.73)

    Preflop: Hero is UTG+2 with Q, Q
    2 folds, Hero bets $2, 1 fold, MP2 calls $2, 3 folds, SB calls $1.75, BB calls $1.50

    Flop: ($8) 2, 3, 5 (4 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $6.50, MP2 raises $17, 2 folds, [color=#CC3333]Hero ??


  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: NL50 QQ flopi otsus

    Ilma readideta ma läheks siin broke, leides et villaini ranges võivad olla nii AX kombod kui ka nõrgemad ülepaarid. Stick it in.

    Ja mängi 100bb stackiga.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: NL50 QQ flopi otsus

      Algselt postitas lenC
      Ilma readideta ma läheks siin broke, leides et villaini ranges võivad olla nii AX kombod kui ka nõrgemad ülepaarid. Stick it in.

      Ja mängi 100bb stackiga.
      reloadin siis kui 40 peale jõuan tavaliselt

      Comment

      • mihke666
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 228

        #4
        Re: NL50 QQ flopi otsus

        ma alustaks selle käge mängimist full stackiga, sebiks statsid, ja mäng oleks kergem kohe.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #5
          Re: NL50 QQ flopi otsus

          4Way potis ei tohiks siin vist broke minna. Heads up tõmbaks raha sisse.

          Comment

          • mihke666
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 228

            #6
            Re: NL50 QQ flopi otsus

            ta bigstack ja fold, minusitt vaatasin valesti.

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #7
              Re: NL50 QQ flopi otsus

              Ma küll aru ei saa, et ta shortstack on, pigem vastupidi.
              Kas üldse reade pole muidu? Väga tihti sellised vennad, kellel lauas konkurentsitult suurim stack, üritavad just agrolt mängida ja domineerida, olen tähele pannud.
              Ilmselt läheks ka broke.

              Comment

              • mihke666
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 228

                #8
                Re: NL50 QQ flopi otsus

                Algselt postitas virx747
                Ma küll aru ei saa, et ta shortstack on, pigem vastupidi.
                Kas üldse reade pole muidu? Väga tihti sellised vennad, kellel lauas konkurentsitult suurim stack, üritavad just agrolt mängida ja domineerida, olen tähele pannud.
                Ilmselt läheks ka broke.
                Sul vale read siis.

                Bigstackid on enamasti kas loose donkid või siis head mängijad. Kui ma lauas 3BI-ga, see ei pane mind mängima teistmoodi väljaarvatud teiste big stackide vastu, kellelt on võimalik rohkem chipse saada.
                Aga mis ma kommenteerin siin, kuna te statse ei kasuta siis how the fuck im supposed to tell which one he is?

                Ja ma pigem muckiks selle handi.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: NL50 QQ flopi otsus

                  Algselt postitas mihke666
                  Sul vale read siis.

                  Bigstackid on enamasti kas loose donkid või siis head mängijad. Kui ma lauas 3BI-ga, see ei pane mind mängima teistmoodi väljaarvatud teiste big stackide vastu, kellelt on võimalik rohkem chipse saada.
                  Aga mis ma kommenteerin siin, kuna te statse ei kasuta siis how the fuck im supposed to tell which one he is?

                  Ja ma pigem muckiks selle handi.
                  mis sa nagu ilma statideta midagi teha ei oska???igal pool ajad oma state taga..m2ngi oma k2si mitte oma vastased...ei tea mis sinusugune lives teeks?

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #10
                    Re: NL50 QQ flopi otsus

                    Algselt postitas mihke666
                    Sul vale read siis.

                    Bigstackid on enamasti kas loose donkid või siis head mängijad. Kui ma lauas 3BI-ga, see ei pane mind mängima teistmoodi väljaarvatud teiste big stackide vastu, kellelt on võimalik rohkem chipse saada.
                    Aga mis ma kommenteerin siin, kuna te statse ei kasuta siis how the fuck im supposed to tell which one he is?

                    Ja ma pigem muckiks selle handi.
                    Ma ei väidagi, et see mingi reegel, et suurema stackiga mängijad agrod on. Pigem muutuvad selliseks just donkid, kes paar korda oma riveri joppamisega on suutnud stacki mitmekordistada. Head mängijad oma mängu eriliselt ei muuda.

                    Kuna siin käes me ei tea, millise mängijatüübiga tegu on, siis on raske ka õiget otsust valida.

                    Comment

                    • mihke666
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 228

                      #11
                      Re: NL50 QQ flopi otsus

                      no mp2 callis, võib setmineda
                      ja kui ta ongi agrodonk, siis ytleme nii, et flop v6ib tema jaoks suht pandav olla.

                      muck muck muck.

                      Comment

                      • mihke666
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 228

                        #12
                        Re: NL50 QQ flopi otsus

                        Algselt postitas K2snakas
                        mis sa nagu ilma statideta midagi teha ei oska???igal pool ajad oma state taga..m2ngi oma k2si mitte oma vastased...ei tea mis sinusugune lives teeks?
                        no mine m2ngi enda 10nli kaotavalt edasi, ja kas me räägime live pokkerist siin, ei?
                        kui midagi tarka öelda ei ole, siis tõmba v***u

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #13
                          Re: NL50 QQ flopi otsus

                          Algselt postitas mihke666
                          no mp2 callis, võib setmineda
                          ja kui ta ongi agrodonk, siis ytleme nii, et flop v6ib tema jaoks suht pandav olla.

                          muck muck muck.
                          Täiesti vabalt võib mõni vend näiteks oma 77 - TT PP niimoodi mängida.
                          Või ka 66 44, kus lisaks veel reatõmme.

                          Comment

                          • mihke666
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 228

                            #14
                            Re: NL50 QQ flopi otsus

                            Algselt postitas virx747
                            Täiesti vabalt võib mõni vend näiteks oma 77 - TT PP niimoodi mängida.
                            Või ka 66, kus lisaks veel reatõmme.
                            me pole 10nl ? oleme?

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: NL50 QQ flopi otsus

                              Algselt postitas mihke666
                              me pole 10nl ? oleme?
                              Et siis NL-10-e mängija ei või oma arvamust avaldada natuke kõrgema limiidi käte puhul või mida Sa siin saavutada üritad?

                              Comment

                              Working...