NL25 FR kas mängisin QQ üle?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #1

    NL25 FR kas mängisin QQ üle?

    No kui üle ma seda kätt mängisin? Kas oleks pidanud btn-it 4 betima ja kui palju?
    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2474474
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: $61.84 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 5, AF: 0,0, Hands: 112
    UTG+2: $44.02 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 3, AF: 1,8, Hands: 539
    MP1: $26.89 - VPIP: 13, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2,8, Hands: 260
    MP2: $51.51 - VPIP: 28, PFR: 21, 3B: 15, AF: 5,6, Hands: 162
    CO: $55.56 - VPIP: 23, PFR: 18, 3B: 4, AF: 2,9, Hands: 906
    BTN: $63.55 - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 11, AF: 6,0, Hands: 858
    SB: $25.00 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 0, AF: 1,0, Hands: 48
    Hero (BB): $54.10 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2,1, Hands: 160928
    UTG: $76.20 - VPIP: 18, PFR: 11, 3B: 1, AF: 2,4, Hands: 166

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q Q
    4 folds, MP2 raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $3.05, 1 fold, Hero calls $2.80, MP2 raises to $10, 1 fold, Hero raises to $54.05, MP2 calls $41.51 all in

    Flop: ($106.17) 5 J 4 (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($106.17) 9 (2 players - 1 is all in)

    River: ($106.17) 8 (2 players - 1 is all in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #2
    Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

    Kui btn 3betib palju siis võib mp-d flattida ehk ka. Nõrga vastu ei pea flippama nii deepilt kui saab kergemalt kätte.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

      coldcalliks ka 3beti ja foldiks 4betile 200bb deep ainec.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

        Eelnevat infot MP2 kohta polnud? 100bb juures oleks antud olukord minu bottom stack-off range, 200bb juures KK ugh, silmad kinni ja ehk peab/pole AA vastas.

        Veel seda, et MP2 vpip/pfr ei mängi siin väga suurt rolli. Tema stack-off range võib olla rämedalt tight :) aga nagu näha seekord siis nii.

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #5
          Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

          see päev oli meil väike ajalugu. tegime HU ja shoves suht lightilt paar korda. ja peale seda oli ta minu pealt tiltis vist ja spewis fr laudades ka mulle piisavalt klotis. ilmselt sellepärast mul see shove tuligi.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
            see päev oli meil väike ajalugu. tegime HU ja shoves suht lightilt paar korda. ja peale seda oli ta minu pealt tiltis vist ja spewis fr laudades ka mulle piisavalt klotis. ilmselt sellepärast mul see shove tuligi.
            lol, postitad käe ja nüüd ütled seda:D

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

              L o L

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #8
                Re: NL25 FR kas mängisin QQ üle?

                sry :D ei olnud see hetk meeles seda kirjutada. aga saingi piisavalt infot mida tglt tahtsin, et mis muidu sellises olukorras teha on.

                Comment

                Working...