NL25 Flopped low flush vs Fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KaldaPoiss
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 80

    #1

    NL25 Flopped low flush vs Fish

    Vastane korralik kaotav fish.


    PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    UTG: 100 BB (VPIP: 13.53, PFR: 11.51, 3Bet Preflop: 4.74, Hands: 10,129)
    CO: 100 BB (VPIP: 15.72, PFR: 11.50, 3Bet Preflop: 5.30, Hands: 1,232)
    Hero (BTN): 100 BB
    SB: 107.4 BB (VPIP: 14.06, PFR: 11.55, 3Bet Preflop: 3.97, Hands: 3,393)
    BB: 101.4 BB (VPIP: 50.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)

    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has 4 5

    fold, fold, Hero raises to 2.48 BB, fold, BB calls 1.48 BB

    Flop: (5.36 BB, 2 players) 9 3 K
    BB checks, Hero bets 8 BB, BB raises to 16 BB, Hero ... ?

    Kas siin oleks mõistlik kõik nupud keskele lükata ?
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

    call ja mängi turni

    Comment

    • superkuul
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 113

      #3
      Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

      et tuleks järgmine ruutu ja saaks foldida? Ma lükkaks keskele nupud flopis juba. Ja paneks cooleri alla kui tal ka flush. Fish nagu ma olen:)

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

        Algselt postitas qjet Vaata postitust
        call ja mängi turni
        Kommentaare?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

          ma siin ise küll väga ei mõtleks ja ajaks rahad ikka flopil sisse. "calli ja mängi turn" tundub jama soovitus natuke, kuna ei tea vastasest eriti midagi ja sa OOP (kui trapida üritame siis tihti checkib järgi hoopis jne) + suht arvestatav osa turne võivad actioni killida + kõrgem ruutu ei tähenda meile midagi head

          Comment

          • Ambur99
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2014
            • 323

            #6
            Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

            Kui vastane on nö fish, siis ju ei ole probleemi kahel järgneval tänaval raha sisse saada?
            ja üldse ma ei saa aru miks flopil peab üle poti beti tegema sellises olukorras? Ma ei ole regular seepärast ka küsin.

            To k2snakalle: Variatsiooni vähendamise mõttes on kindlasti kasulikum siin callida flop ja mängida turni on optimaalsem juhul kui oled terane pliiats karbis. Masti tõmme tal on, siis see realiseerub umb 14% juhtudel turniks. Ja raha on juba piisavalt sees potis, et järgmise kahe tänavaga rahad sisse saaks. Flopil rahade sisse põrutamine ei ole lihtsalt optimaalne tundmatu vastu mängides imo.

            Ja kas teie seas leidub mängijaid, kes niisuguses olukorras mõtleks flopiljärgi checkida?
            Last edited by Ambur99; 10.04.14, 14:00.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #7
              Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

              Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
              Flopil rahade sisse põrutamine ei ole lihtsalt optimaalne tundmatu vastu mängides imo.
              Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
              Vastane korralik kaotav fish.

              Comment

              • Ambur99
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2014
                • 323

                #8
                Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                Nii põnev.
                Oskad sa olemas oleva infoga öelda millise tendetsiga on see nö kaotav fish (loose,passive või agro-maniak)? Ja kas fish on üldse võimeline foldima?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  ma siin ise küll väga ei mõtleks ja ajaks rahad ikka flopil sisse. "calli ja mängi turn" tundub jama soovitus natuke, kuna ei tea vastasest eriti midagi ja sa OOP (kui trapida üritame siis tihti checkib järgi hoopis jne) + suht arvestatav osa turne võivad actioni killida + kõrgem ruutu ei tähenda meile midagi head
                  This . Pastilaa has spoken , on midagi veel vaja mõelda?

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #10
                    Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

                    Mis ajast BU OOP nüüd on?

                    Comment

                    • KaldaPoiss
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 80

                      #11
                      Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

                      Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                      Kui vastane on nö fish, siis ju ei ole probleemi kahel järgneval tänaval raha sisse saada?
                      ja üldse ma ei saa aru miks flopil peab üle poti beti tegema sellises olukorras? Ma ei ole regular seepärast ka küsin.

                      To k2snakalle: Variatsiooni vähendamise mõttes on kindlasti kasulikum siin callida flop ja mängida turni on optimaalsem juhul kui oled terane pliiats karbis. Masti tõmme tal on, siis see realiseerub umb 14% juhtudel turniks. Ja raha on juba piisavalt sees potis, et järgmise kahe tänavaga rahad sisse saaks. Flopil rahade sisse põrutamine ei ole lihtsalt optimaalne tundmatu vastu mängides imo.

                      Ja kas teie seas leidub mängijaid, kes niisuguses olukorras mõtleks flopiljärgi checkida?
                      Cbet flop panin üle poti kuna alltime stats tal fold to cbet väike.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      ma siin ise küll väga ei mõtleks ja ajaks rahad ikka flopil sisse. "calli ja mängi turn" tundub jama soovitus natuke, kuna ei tea vastasest eriti midagi ja sa OOP (kui trapida üritame siis tihti checkib järgi hoopis jne) + suht arvestatav osa turne võivad actioni killida + kõrgem ruutu ei tähenda meile midagi head
                      Mõtlesin sama, et kui callin ja peaks tulema siis läheb jamaks.


                      Käsi kulges järgnevalt:

                      PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 5 players

                      Flop: ($1.34, 2 players) 9 3 K
                      BB checks, Hero bets $2.00, BB raises to $4.00, Hero raises to $24.38 and is all-in, BB calls $20.38
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Turn: ($50.10, 2 players) 5
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      River: ($50.10, 2 players) 2
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      BB shows A 3 (One Pair, Threes) (Pre 55%, Flop 32%, Turn 16%)
                      Hero shows 4 5 (Flush, King High) (Pre 45%, Flop 68%, Turn 84%)
                      Hero wins $48.10

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #12
                        Re: NL25 Flopped low flush vs Fish

                        viimasst gifist oleks vast piisanud, et cocalt 20 kohalikku shippida

                        Comment

                        Working...