NL 50 FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #1

    NL 50 FR

    panen siia ka selle käe siis

    Vastane SOLID regular. 11/8/3.8 .... 4bet - 17%, 4bet range 1.3%
    Ma ise arvan et mitte miski muu nii ie tee peale ässade .ö.. seega good fold?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($69.60)
    Hero (MP2) ($50)
    CO ($44.25)
    Button ($37.45)
    SB ($48.50)
    BB ($51.25)
    UTG ($50.20)
    UTG+1 ($55.95)

    Preflop: Hero is MP2 with K, K
    UTG bets $2, 2 folds, Hero raises to $6.50, 4 folds, UTG raises to $50.20 (All-In), 1 fold

    Total pot: $13.75 | Rake: $0
    Main pot: $13.75 returned to UTG

    Results:
    UTG didn't show
    Outcome: UTG won $13.75
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL 50 FR

    Call ja ma calliks PF ta open-raise.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: NL 50 FR

      sampli suurus ?

      Comment

      • leits

        #4
        Re: NL 50 FR

        1600 kätt

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #5
          Re: NL 50 FR

          Algselt postitas ranka
          Call ja ma calliks PF ta open-raise.
          See tuli küll üllatusena. Seletus oleks teretulnud.

          Comment

          • leits

            #6
            Re: NL 50 FR

            Algselt postitas ranka
            Call ja ma calliks PF ta open-raise.
            miks ma pf callin open raise .. et a high flopil foldida?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: NL 50 FR

              1,3%=QQ+

              Mis sa ise arvad, kas ta foldib AKs või QQ? Ja kindlasti oleneb ka sellest, kuidas ta sind näeb - kui looselt sa 3-betid (UTG-sid)?

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: NL 50 FR

                Ma ei tea kas mulle tundub, aga enamus kommentaare ranka poole pealt on tulnud, et open-calli pf, kui OPl on mingi JJ+ käsi. Võib olla eksin, aga tõesti on selline mulje jäänud.

                Minu arvates tuleb KKga kindlalt reraiseda sellises olukorras. Kui me oleks BvB, siis ma kaaluks callimist, aga kui arvestada sellega, et meie taga on veel mängijaid(fishe ja muid donke), siis ma ei riskiks ealeski KKga callimisega, sest võib sattuda väga lolli olukorda.

                Siin käes ma callin siiski shove.

                Comment

                • leits

                  #9
                  Re: NL 50 FR

                  vääitis et airlines tal käes olu .. ei tea .. ei huvita ka enam .. lähip2evil on caashaut ja margaritad kodus pokkeri poole peealt ei tea .. ilmselt ei mängi tykk aega midagi ning rollid kannan igast võimalikust urkast isiski tyhjaks .. proovisin nii hea ku kuirjaga .. v2heste laudadega .. ei toonud abi .. seega no good.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: NL 50 FR

                    Algselt postitas leits
                    vääitis et airlines tal käes olu .. ei tea .. ei huvita ka enam .. lähip2evil on caashaut ja margaritad kodus pokkeri poole peealt ei tea .. ilmselt ei mängi tykk aega midagi ning rollid kannan igast võimalikust urkast isiski tyhjaks .. proovisin nii hea ku kuirjaga .. v2heste laudadega .. ei toonud abi .. seega no good.
                    rulli pääle tuleb üle minna, obv.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #11
                      Re: NL 50 FR

                      Ma calliks ka nagu ranka kui see oleks nl200+, vastus küsimusele miks on lihtne. Kui sa 3betid 11/8/3 niti UTG raisi (tõenäoliselt on tal veel EP prf mingi ca 5% kanti), siis sa represendid väga tugevat kätt ja põhimõtselt on su käsi kõigile vähegi mängu mõistvatele inimestele teada.

                      Aga nl50s ma ilmselt paneks ka otsa, aga samas ei tea ka, oleneb mis tunne hetkel on.

                      Edit: ja call ikka, kunne pole mõtet foldida, see sama nagu set over set, standard

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL 50 FR

                        Kui PF 3bettida, siis juhtub see, mis Leits kutsub downswingis ehk tuleb enamus ajast cooler - KK vs AA. Cooler on ta siis, kui see juhtub dongi või LAGi vastu, kui niti vastu 3bettida siis see ei ole cooler vaid sealt tõesti vahib enamus ajast vastu AA.

                        Selle jaoks paluks callida PF ja sa hoiad tal ranges sees käed: 99+, AQs+. Madalate floppidega stäkid end nii või naa ära tema AA vastu aga nüüd saad ta enamus kätelt veel cbeti jagu raha + ta võib teha vigu oma ülepaaridega. Kui ta hitib kunni või sa saad seti ning ta ühe outerilise top paari (AK), siis saad rahad sisse, kui ta saab Q-le pihta võid ka rahad sisse saada või vähemalt suurema osa rahasid. Kui sa nüüd rahad ajad sellises olukorras sisse ja tal on kolmik või AA, siis on see küll kindlasti cooler.


                        Comment

                        • leits

                          #13
                          Re: NL 50 FR

                          vat milline l2henemine asjale ... iseenesest kena point ... ehk tuleb kunagi kasuks :)

                          Comment

                          • mihke666
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 228

                            #14
                            Re: NL 50 FR

                            nice donkament

                            Comment

                            Working...