AA vs tundmatu NL100

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #1

    AA vs tundmatu NL100

    Vastane lauas alles 40 kätt olnud
    31/13/1

    Kuidas ma seda kätt mängima peaks? Täna juba 3x NL100 selle sama orika osta astunud, aga ei kujuta ette ka kuidas seda mängida.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    Button ($20.40)
    SB ($100)
    BB ($100)
    UTG ($172.85)
    UTG+1 ($100)
    MP1 ($138.65)
    MP2 ($100.15)
    Hero (MP3) ($139.85)
    CO ($110.75)

    Preflop: Hero is MP3 with A, A
    4 folds, Hero raises to $4, CO calls $4, 3 folds

    Flop: ($9.50) 3, J, 9 (2 players)
    Hero bets $6, CO calls $6

    Turn: ($21.50) 4 (2 players)
    Hero bets $16, CO calls $16

    River: ($53.50) 7 (2 players)
    Hero bets $46, CO raises to $84.75 (All-In), Hero calls $38.75

    Total pot: $223 | Rake: $3
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: AA vs tundmatu NL100

    ei näe küll muud pääsu kui lõpuni betida vb flopis ja turnis paar dollarit rohkem lükata

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: AA vs tundmatu NL100

      Algselt postitas kivisaba
      ei näe küll muud pääsu kui lõpuni betida vb flopis ja turnis paar dollarit rohkem lükata
      +1

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: AA vs tundmatu NL100

        vastas oli siis 33

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: AA vs tundmatu NL100

          sellise vastase vastu on tegu 100% cooleriga ning long runnis sellise mänguga teenid kindlasti raha. Tõsi, kui ta riveril all-in läks, siis ei olnud sugugi meeldiv ning call ei ole "rõõmustav" aga foldida sa enam seal ei saa. Long runis aga ta callib väga tihti su riveri beti nii top, kui ka 2-nd paariga.

          Ja nagu kivisaba ütles, et võid igal tänaval natuke rohkem bettida.

          EDIT:
          Ning vastuste postitamisega võiksid oodata vähemalt päev või isegi kaks.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: AA vs tundmatu NL100

            kas sellises olukorras juhtub tihti, et vastane näitab top-paari, ülepaari või bluffi? Ma pean silmas just seda reraise´i All-in lõpus.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: AA vs tundmatu NL100

              Algselt postitas alaska
              kas sellises olukorras juhtub tihti, et vastane näitab top-paari, ülepaari või bluffi? Ma pean silmas just seda reraise´i All-in lõpus.
              mitte eriti aga juhtub. Milleks küsid?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: AA vs tundmatu NL100

                küsin, et õppida. Nägin mingit videot, kus mees viskas rahulikult maha lõpus ja ütles, et oli kindlasti taga. Tal võisid muidugi mingid readid olla.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: AA vs tundmatu NL100

                  TRA. ma ei hakka ütlemagi, mis ma just tegin.. .:D

                  siin on väga raske visata, kuna pot oddsid on ~ 1:5 ehk 17% ajast pead hea olema.

                  Comment

                  Working...