NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kingpin
    Julm Donk
    • Mar 2012
    • 34

    #1

    NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2438348
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $24.92 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 67
    SB: $20.26 - VPIP: 50, PFR: 23, 3B: 22, AF: 3.3, Hands: 48
    BB: $27.40 - VPIP: 14, PFR: 8, 3B: 4, AF: 2.0, Hands: 128
    UTG: $13.44 - VPIP: 7, PFR: 7, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 15
    UTG+1: $10.35 - VPIP: 11, PFR: 10, 3B: 2, AF: 2.3, Hands: 301
    MP1: $8.75 - VPIP: 50, PFR: 42, 3B: 13, AF: 6.7, Hands: 48
    Hero (MP2): $27.73 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 3, AF: 2.6, Hands: 49310
    CO: $26.16 - VPIP: 11, PFR: 7, 3B: 3, AF: 0.9, Hands: 395

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A K
    1 fold, UTG+1 raises to $0.75, 1 fold, Hero calls $0.75, 4 folds

    Flop: ($1.85) 9 6 Q (2 players)
    UTG+1 bets $1.00, Hero callib v raiseb?
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

    Lag niti vastu callin pigem.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #3
      Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

      Cbet flop%? Cbet turn%? Fold to flop raise?

      Flopil fine callida iseenesest, kuid kui turnis masti ei hiti võib suht kergelt foldida. Raha nagunii temalt ei saa kui hitid :)

      Comment

      • Kingpin
        Julm Donk
        • Mar 2012
        • 34

        #4
        Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

        cbet flop 86% (14) cbet turn 54% (4), fold to flop raise 50%(4)

        Sp raiseda tahakski, et kui mast lauda tuleb, siis nkn enam midagi võtta ei ole...

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #5
          Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

          Niti range on nii kitsas, et see cbet flop 86% pole mingi näitaja. Most likely hittis/või oli juba enne midagi head. Prolly calliks lihtsalt maha, turnis võimalusel checkiks järgi olenemata sellest, kas hittisin masti või mitte. Riveril teeks kerge valueka kui ette checkib, kui betib minraisen nt. üle :)

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #6
            Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

            3b get it in PF>flat vs short stacker. as played, ma tunneks ennast raisedes sellise stacki vastu commited postflop

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

              Pane julgelt otsa.

              Pre flopis juba tulistaks ka.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8
                Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                3b get it in PF>flat vs short stacker. as played, ma tunneks ennast raisedes sellise stacki vastu commited postflop
                SB: $20.26 - VPIP: 50, PFR: 23, 3B: 22, AF: 3.3, Hands: 48

                Aga kui SB peal on 3bet happy fish võid ju flattida järgi

                Flopil ajaks vast rahad sisse as played :D

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  SB: $20.26 - VPIP: 50, PFR: 23, 3B: 22, AF: 3.3, Hands: 48

                  Aga kui SB peal on 3bet happy fish võid ju flattida järgi

                  Flopil ajaks vast rahad sisse as played :D
                  Tal 3bet suht kõrge jah aga see ikka üpriski üllas mõte loota, et ta sul squeezib sealt OOP ja jääd valuest ilma oma käega. Hakkan raha juba pre-flopis sisse ajama, see UTG niikuinii mingi semi-fish miks ta muidu shortstackib seal.

                  Comment

                  • Kingpin
                    Julm Donk
                    • Mar 2012
                    • 34

                    #10
                    Re: NL25: nuts mastitõmme flopil - kas callida või raiseda?

                    Algselt postitas qjet Vaata postitust
                    as played, ma tunneks ennast raisedes sellise stacki vastu commited postflop
                    Kui raisen flopis, siis olen valmis nuppe panema, aga tema calli korral saan tihti tasuta riverile.

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    Hakkan raha juba pre-flopis sisse ajama, see UTG niikuinii mingi semi-fish miks ta muidu shortstackib seal.
                    semi fish võib ta olla post flop, aga ranged tundvad paigas, annaks talle utg-lt ikka veits respekti ilma lisainffi omamata.
                    + ma lootsin sb kaasa saada.

                    Comment

                    Working...