NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #1

    NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

    UTG: $11.17
    UTG+1: $17.97
    MP1: $20.55
    MP2: $25.00
    CO: $21.24 36/0/2.5 ( käe hetkel oli vähe madalam af ) / 45 kätt ja 1 tableb
    Hero (BTN): $25.00
    SB: $25.00
    BB: $10.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A K
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 2 folds, CO calls $0.25, Hero raises to $1, 2 folds, UTG+1 calls $0.75, CO calls $0.75

    Flop: ($3.35) 4 A Q (3 players)
    UTG+1 checks, CO checks, Hero bets $3, UTG+1 calls $3, CO raises to $20.24 all in, Hero ?
  • Kingpin
    Julm Donk
    • Mar 2012
    • 34

    #2
    Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

    Raiseks preflop 6bb ja calliks flopi

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

      Selliseid liigutusi tehakse väga tihti 2p+. Ise foldin.

      Comment

      • Ambur99
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2014
        • 323

        #4
        Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        Selliseid liigutusi tehakse väga tihti 2p+. Ise foldin.
        As played: No mida muud sa teed sellise infoga 2p+ mängija vastu? Ma foldiks ka flopi.


        Üldiselt mulle ei meeldi Hero liin üldse ja bet size on flopil liiga suur mu meelest preflopi ei kommenteeri!

        Olemasoleva infoga: Esialgne limper on tundmatu ja teine on oma väikse sampli poolest nõrk passiivne - call preflop; 3/4 panus flopil imo...(kritiseerige kui tahate)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

          milline sinu arust hea liin siis oleks?

          Comment

          • Ambur99
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2014
            • 323

            #6
            Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            milline sinu arust hea liin siis oleks?
            Ma ju kirjutasin millise liini mina valiksin:

            Olemasoleva infoga: Esialgne limper on tundmatu ja teine on oma väikse sampli poolest nõrk passiivne - call preflop; 3/4 panus flopil imo...(kritiseerige kui tahate)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

              Pre rohkem flop ilus ja nüüd tuleb foldida jah. kurb on, kui AK-vastas on ja fishi raha endale võtab aga midagi pole teha.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                Ma ju kirjutasin millise liini mina valiksin:

                Olemasoleva infoga: Esialgne limper on tundmatu ja teine on oma väikse sampli poolest nõrk passiivne - call preflop; 3/4 panus flopil imo...(kritiseerige kui tahate)
                mis kätega sa isoleeriksid siis?

                Comment

                • Ambur99
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2014
                  • 323

                  #9
                  Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  mis kätega sa isoleeriksid siis?
                  2+ limperi vastu positsioonilt, kelle kohta puudub arvestatav sample: Fit or fold tüüpi kätega, selliste kaartidega mis omavad valued flopil või ei oma seda üldse - teeb postflopi mängu lihtsamaks ja ei pea pead murdma mida edasi teha! Ma olen niivõrd mugav inimene, et ei viitsi enda mängu keeruliseks ajada eriti tundmatutega ja hindan enda postflopi mängu heaks, kuna oskan oma mängu dünaamikat korrigeerida vastavalt olukordadele.
                  Last edited by Ambur99; 14.02.14, 12:31.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                    Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                    2+ limperi vastu positsioonilt, kelle kohta puudub arvestatav sample: Fit or fold tüüpi kätega, selliste kaartidega mis omavad valued flopil või ei oma seda üldse - teeb postflopi mängu lihtsamaks ja ei pea pead murdma mida edasi teha! Ma olen niivõrd mugav inimene, et ei viitsi enda mängu keeruliseks ajada eriti tundmatutega ja hindan enda postflopi mängu heaks, kuna oskan oma mängu dünaamikat korrigeerida vastavalt olukordadele.
                    Sa ei vastnud ikka küsimusele. Miks AK ei võiks olla Fit fold käsi? Mida tähendab sinu jaoks fit fold preflop ja postflop?

                    Ja saan õigesti aru, et tahad kahe limperi vastu mängida käsi mis ei oma postflop eq mis need võiks olla. Too välja palun konkreetsed käed kas ntx 86o läheb sinna või K2s?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by timz0333; 14.02.14, 14:20.

                    Comment

                    • Ambur99
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2014
                      • 323

                      #11
                      Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                      To timmu:

                      Ma ei hakka oma mängu strateegiat põhjalikumalt lahti seletama, eriti veel inimesele kes üritab mind matkida või igal võimalikul sammul mulle nö. ära panna. Mõtle ise oma ninotsast kaugemale ja tee omad järeldused! Ma ei õpeta kedagi mängima ja kui keegi tahab, et õpetaksin saatku pm. - Kuid sealt saate suure tõenäosusega negatiivse vastuse. Rohkem ma ei kommenteeri seda..
                      Last edited by Ambur99; 14.02.14, 14:28.

                      Comment

                      • estkriz
                        Jube Noob
                        • Dec 2012
                        • 123

                        #12
                        Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                        Ma küll algaja ja loll, aga Ambur äkki siis seletaks täpsemalt minusugusele ka. Sa siis limbid nupu pealt järgi AKo-ga 2 fishi vastu ja kui ei hiti top paar+ siis foldid või?

                        E: Oletame et limpisid järgi ja BB peal SS shoveb ja UTG, CO foldivad, siis on pre flop fit or fold koht w?
                        Last edited by estkriz; 14.02.14, 15:39.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #13
                          Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                          Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                          To timmu:

                          Ma ei hakka oma mängu strateegiat põhjalikumalt lahti seletama, eriti veel inimesele kes üritab mind matkida või igal võimalikul sammul mulle nö. ära panna. Mõtle ise oma ninotsast kaugemale ja tee omad järeldused! Ma ei õpeta kedagi mängima ja kui keegi tahab, et õpetaksin saatku pm. - Kuid sealt saate suure tõenäosusega negatiivse vastuse. Rohkem ma ei kommenteeri seda..
                          Ma ei taha sulle ära panna vaid sind aidata ja lükkan su teoorijad seni ümber kuni sa õpid mängima fundamentaalselt soliidset mängu. Või siis vähemalt annad oma limiidis abivajajatele fundamentaalselt soliidset nõu postitatud kätes.

                          Sa ei pea kartma ma ei tule sind exploitima. Pärast aastaid siplemist olen jõudnud veits limiitides edasi :)

                          Btw Gl sulle laudades aga võta teada, et seni kuni sa jätkad sarnaselt strateegjas postitamist ja ei too välja konkreetseid argumente miks üks või teine liin on sinu jaoks parim. Seni ma olen nagu vari sul kannul siin osakonnas.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #14
                            Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                            Krt ma praegu lugesin mitu tiiru seda teemat, sa üritad siin praegu inimestele selgeks teha et AK on parem järgi limpida või ma saan asjast valesti aru

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: NL25 TPTK, nörk passive mängija shipid flopil

                              see lihtsalt uus strat. 10-s kord loed, siis alles saad aru kui suure ev-ga flat on siin spotis.

                              Comment

                              Working...