NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #1

    NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

    Vastane 70/40/4, käsi 10.
    Agro f pre 0.67, flop- 1, turn, river pole infot.



    Kuidas toimida, kas callida maha ka river?
  • Kingpin
    Julm Donk
    • Mar 2012
    • 34

    #2
    Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

    wp imo.

    Ei tahaks foldida riverit. Kuigi sample on väike, tundub suht kalane.

    Comment

    • Ambur99
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2014
      • 323

      #3
      Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

      Sample on sisuliselt olematu:

      Siin on mitu varianti, mis on ühtviisi õiged. Siin võtaks arvesse eelkõige positsiooni. Kuna sul on parim võimalik positsioon, siis ma pigem calliksin pre-flopi, mitte ei panustaks seal välja - tundmatuga mängides oled flopis käed üleval, mis ma nüüd teen.

      As played: Olematu infoga, ma ei taha lotot mängida foldiks flopis. Rahast kahju ei ole, siis jätka mängu ja vaata kuhu see sind pikas perspektiivis viib tundmatute vastastega mängides.
      Last edited by Ambur99; 12.02.14, 12:08.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

        vaata uuesti käsi üle ja siis anna uued kommentaarid.

        Comment

        • Ambur99
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2014
          • 323

          #5
          Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          vaata uuesti käsi üle ja siis anna uued kommentaarid.

          calliksin preflopi...teine rida. Parandan ära. Kui seda mõtlesid! Tänud..
          Last edited by Ambur99; 12.02.14, 12:09.

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #6
            Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

            Tulemus on siin, kes kommenteerida tahab ärge vaadake

            Vastane on imeliku liiniga, et turnis paneb imelikult vähe ja laud ka suht tühi, peab callima!
            Ambur tule Ahju alla mängima, siis vaatame kes parem on! Täna kell 20.00, be there!

            Comment

            • Ambur99
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2014
              • 323

              #7
              Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
              Tulemus on siin, kes kommenteerida tahab ärge vaadake

              Vastane on imeliku liiniga, et turnis paneb imelikult vähe ja laud ka suht tühi, peab callima!
              Ambur tule Ahju alla mängima, siis vaatame kes parem on! Täna kell 20.00, be there!
              Mida see "Ahju alla" tähendama peaks? Ja see kõlab kui väljakutse, ma ei pea mitte kellegile mitte midagi tõestama.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                Ega ei mõistakski teistmoodi seda kätt mängida. Pre iso aka "välja panustamine" on standard, postflop ei näe raisemisel väärtust, suruks aint kehvemad välja.

                Comment

                • Ambur99
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2014
                  • 323

                  #9
                  Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Ega ei mõistakski teistmoodi seda kätt mängida. Pre iso aka "välja panustamine" on standard, postflop ei näe raisemisel väärtust, suruks aint kehvemad välja.
                  Oleks mul mingigi info, aga olematu sampli korral olen mina nn "pussy" ja calliksin preflopi BTN'lt. Kui Hero oleks OOP - kaaluksin betida pre'd nende taskukaartidega.
                  Last edited by Ambur99; 12.02.14, 12:32.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #10
                    Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                    http://gyazo.com/a2980189967052615ff7840c31f2bed5, uus käsi MP+1 16/12, 1000 kätt.

                    Liiga nitine või mis sa Ambur arvad?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      http://gyazo.com/a2980189967052615ff7840c31f2bed5, uus käsi MP+1 16/12, 1000 kätt.

                      Liiga nitine või mis sa Ambur arvad?
                      Kuna preflop on meil kehv positsioon siis ma ei panustaks välja seal AA-ga sest ees oleval eeldataval TAG fishil võib olla õhk tüüpi käsi mille ta meie panustamise peale välja foldib. Samuti võib tagant ärgata mõni teine LAG või TAg fish ja siis me saame check raiseda juba preflop.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by timz0333; 12.02.14, 12:48.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #12
                        Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                        Oled sa kindel et lihtsalt callida saab üldse flopi? MP1 on kindlakäega crusher, regular

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #13
                          Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                          Vaevalt, et ta seal multyway moove tegema hakkaks, ju seal set on. Wp imo.

                          Comment

                          • Ambur99
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2014
                            • 323

                            #14
                            Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Kuna preflop on meil kehv positsioon siis ma ei panustaks välja seal AA-ga sest ees oleval eeldataval TAG fishil võib olla õhk tüüpi käsi mille ta meie panustamise peale välja foldib. Samuti võib tagant ärgata mõni teine LAG või TAg fish ja siis me saame check raiseda juba preflop.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Kas sa tunned rahuldust timz?

                            To ivar866: reggie vastas sinu küsimusele ja minu arvamus on üsna sarnane!

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: NL10, top pair vs kõrge VPIP vastane

                              Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                              Kas sa tunned rahuldust timz?
                              Veel mitte. Miks ma nii ei või mõelda?

                              Comment

                              Working...