NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ambur99
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2014
    • 323

    #1

    NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

    Postitan selle käe kuna selles käes on LAG fish mul vastas (ise usun, et kui ma mängiksin temaga veel 500 kätt oleks ta TAG fish) ja ei osanud mõistlikumat liini valida. Muidugi käte arv temaga ei ole piisavalt suur, aga enivei kõik mõistavad,et tegemist on Loose mängijaga suure tõenäosusega. Niipalju mainiks, et button on rock ja CO on TAG fish.

    (UTG+2) LAG fishy statsid: 59,4/18,8/ call3bet 100% (1)/ 32 kätt
    Hero stats: 40,9/38,2 - super-agro

    Valisin sellise liini: 3bet pre-flop/call flop/ 3bet turn/ shove, kas oleks siin paremat liini?

    Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    BTN: $2 (100 bb)
    SB: $2.91 (145.5 bb)
    BB: $2.40 (120 bb)
    UTG+1: $2.07 (103.5 bb)
    UTG+2: $2.01 (100.5 bb)
    MP1: $1.47 (73.5 bb)
    MP2: $1.78 (89 bb)
    Hero (MP3): $3.59 (179.5 bb)
    CO: $1.24 (62 bb)

    Preflop: Hero is MP3 with K J
    UTG+1 folds, UTG+2 raises to $0.06, 2 folds, Hero raises to $0.21, 4 folds, UTG+2 calls $0.15

    Flop: ($0.45) 3 A J (2 players)
    UTG+2 bets $0.10, Hero calls $0.10

    Turn: ($0.65) K (2 players)
    UTG+2 bets $0.10, Hero raises to $0.40, UTG+2 calls $0.30

    River: ($1.45) J (2 players)
    UTG+2 checks, Hero bets $1.42, UTG+2 calls $1.30
  • Ambur99
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2014
    • 323

    #2
    Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

    Lisaküsimus - Kuidas hindaksite loose fishy käte vahemikku?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3
      Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

      Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
      (ise usun, et kui ma mängiksin temaga veel 500 kätt oleks ta TAG fish)
      Lihtsalt hämmastav. Mis abivahendeid ennustamiseks kasutad?
      Käe kohta- said rahad sisse wp

      Comment

      • Ambur99
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2014
        • 323

        #4
        Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Lihtsalt hämmastav. Mis abivahendeid ennustamiseks kasutad?
        Käe kohta- said rahad sisse wp

        Oma analüüsi võimet, kogemusi ja teadmisi ennustamise filosoofiast :). Programmidest kasutan HM2 ja Pocker-Cruncher'it.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5
          Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

          Mina pre tõstan IP 0.18 , flopis reraisen , turnis reraisen , riveris AI

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #6
            Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Mina pre tõstan IP 0.18 , flopis reraisen , turnis reraisen , riveris AI
            Sellepärast sa NL2 mängidki. :)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7
              Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
              Sellepärast sa NL2 mängidki. :)
              Kõige raskem limiit ikkagist , kedagi ei oska riidida

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Kõige raskem limiit ikkagist , kedagi ei oska riidida
                Kaardipakis samapalju kaarte ükspuha mis limiit ju.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Kaardipakis samapalju kaarte ükspuha mis limiit ju.
                  Sul kõrgharidus on, et siin kaartide arvust pakis räägid vä?



                  Anyway räägime antud käest, pre sa 3bet'id aga flopis jätad 5beti tegemata.


                  Panen flopis otsa, turnist juba hea nuppe sisse ajada.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Kaardipakis samapalju kaarte ükspuha mis limiit ju.
                    Aasta 2014 lause siiamaani imo

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL2 - flopime keskmise paari ja masti tõmbe omades positsiooni.

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Kaardipakis samapalju kaarte ükspuha mis limiit ju.
                      Kuulge mis te siplete, teeme libahunti parem mul kuu nii ehk naa juba kanalisatsioonis.

                      Comment

                      Working...