nl25 deep, river play

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #16
    Re: nl25 deep, river play

    Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Mis see siia teemasse puutub? saada pm.
    Väga palju puutub.Praegu ajas Ambur igas teemas niipalju infomüra üles esitledes seda õige mängustiilina.
    Kui härra mängib NL2 ja kommenteerib up to 100 keegi tuleb siia,et saada asjaliku nõu siis....
    Last edited by ropka11; 03.02.14, 09:35.

    Comment

    • Ambur99
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2014
      • 323

      #17
      Re: nl25 deep, river play

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Väga palju puutub.Praegu ajas Ambur igas teemas niipalju infomüra üles esitledes seda õige mängustiilina.
      Kui härra mängib NL2 ja kommenteerib up to 100 keegi tuleb siia,et saada asjaliku nõu siis....
      Te nimetate seda infomüraks, mina nimetan seda interaktiivseks analüüsiks. Iga olukord on erinev, ja ei saakski ja ei oleks vajalik taga ajada mingisugust ideaalset mängustiili, sest seda ei ole olemas. Pigem tuleks valida kõige optimaalsem mängustiil, mida saab rakendada teatavatel erijuhtudel.
      Mina ei ütle kellegile kuidas keegi peaks mängima. Mängige kuidas tahate....

      Kuidas see siia teemasse puutub, mis levelil mina mängin? Äkki härra seletab mulle lahti selle?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #18
        Re: nl25 deep, river play

        Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
        Kuidas see siia teemasse puutub, mis levelil mina mängin?
        see näitab su poker skillseti

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: nl25 deep, river play

          +enda imaget

          Comment

          • Ambur99
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2014
            • 323

            #20
            Re: nl25 deep, river play

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            see näitab su poker skillseti

            Kuidas saab sellist üldistust teha, selle põhjal mis levelil mina mängin. Seletage see mulle palun lahti kodanik donkament!

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #21
              Re: nl25 deep, river play

              sellist üldistust ei saaks enam teha prolly midstakes+, aga micros vabalt. üleüldiselt, mida kõrgemad panused, seda paremad regularid (kui sa aru ei saa miks see nii on, siis noh ... kahju). Kui sa ei suuda tõendada millegi põhjal, et sa oled võitev kõrgemates mängudes, siis ära imesta, kui sinu kommentaaridesse antud limiidi käte kohta suhtutakse skeptiliselt ja kriitikaga, eriti veel siis, kui confirmed selle limiidi võitev regular arvab teisiti.

              Comment

              • Ambur99
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2014
                • 323

                #22
                Re: nl25 deep, river play

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                sellist üldistust ei saaks enam teha prolly midstakes+, aga micros vabalt. üleüldiselt, mida kõrgemad panused, seda paremad regularid (kui sa aru ei saa miks see nii on, siis noh ... kahju). Kui sa ei suuda tõendada millegi põhjal, et sa oled võitev kõrgemates mängudes, siis ära imesta, kui sinu kommentaaridesse antud limiidi käte kohta suhtutakse skeptiliselt ja kriitikaga, eriti veel siis, kui confirmed selle limiidi võitev regular arvab teisiti.
                See on loomulik, et suhtutakse skeptiliselt ja kriitikaga nl2 mängija kommentaaridesse. Kui see nn võitev regular ei suuda piisavalt hästi oma seisukohta või arvamust põhjendada, puudub sellel igasugune väärtus arengu seisukohalt. Siin me siiski analüüsime mingit konkreetset erijuhtu eraldi. Loomulikult on tunnetatav, et mida kõrgemad on panused, seda paremad on regularid.

                Minu jaoks on see ebaoluline, mis limiiti postitaja mängib ja kas ta on võitev mängija. Oluline on kas ta suudab piisavalt detailselt kirjeldada oma vaatenurki, kui küsitakse. Juhul kui ta seda ei suuda, suhtun ma kriitiliselt tema vaatenurka.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #23
                  Re: nl25 deep, river play

                  Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                  Kui see nn võitev regular ei suuda piisavalt hästi oma seisukohta või arvamust põhjendada, puudub sellel igasugune väärtus arengu seisukohalt.

                  Oluline on kas ta suudab piisavalt detailselt kirjeldada oma vaatenurki, kui küsitakse. Juhul kui ta seda ei suuda, suhtun ma kriitiliselt tema vaatenurka.
                  Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                  "minu liin: check flop;bet turn"

                  "Flop natuke suuremalt"

                  "Võtaks sellise liini: pre: 4bb; flop Cbet 3/4 umb; turn: 4/5 kuni overbet; river: shove"

                  "Sellise liini valiksin mina. 3bet pre; 3/4 flopis"
                  jne jne. Kus need seisukohtade põhjendused ja vaatenurkade detailsed kirjeldused sul endal on?

                  Comment

                  • Ambur99
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2014
                    • 323

                    #24
                    Re: nl25 deep, river play

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    jne jne. Kus need seisukohtade põhjendused ja vaatenurkade detailsed kirjeldused sul endal on?
                    Kui keegi küsib detailsemalt miks, siis ma üritan vastata nii täpselt kui võimalik oma mõttekäiku. Kui küsitakse ja ei vasta, miks? Siis olgu see kas kaotav- või võitev regular ei oma see arengu seisukohalt mingit väärtust. Samas äkki oskab sel juhul mõni kogenum mängija sõna sekka öelda ja põhjendada kehvema mängija arutlust, et sellest saaks väärtus arengu seisukohalt.

                    Ütle mulle kas alljärgnev mõttekäik on vale, sellisel juhul on viga minus endas ja ilmselt süstemaatiline:

                    "Ma võtan enda mängus arvesse, vähemalt püüan sellises järjekorras positsioon>vastase image+statsid (kui neid on)>kaardid mis mul on. Panuse suurusel võtan arvesse eelkõige vastase image't, statse (kui on) ja laua dünaamikat "

                    *Detailsemalt ma ei oska, sest alles õpin ja olen tõenäoliselt KEHVEM mängija kui ülejäänud regularid kõrgematel levelitel, aga üldistada ei saa. Aga üht asja ma tean, et regularide napisõnalisus ei aita mul ega õpihimulisel kuidagi mõista nende mõttekäiku. Seega sooviksin, et eelpool nimetatud nüansse kogenumad ka arvesse võtavad, vähemalt eeldan seda. Võibolla on seda liigapalju tahetud. Ja oskaks vastata küsimustele, kui küsitakse: miks..jne"
                    Last edited by Ambur99; 03.02.14, 16:14.

                    Comment

                    • anatoli grinder
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 337

                      #25
                      Re: nl25 deep, river play

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Väga palju puutub.Praegu ajas Ambur igas teemas niipalju infomüra üles esitledes seda õige mängustiilina.
                      Kui härra mängib NL2 ja kommenteerib up to 100 keegi tuleb siia,et saada asjaliku nõu siis....
                      Lihtsalt arutelu kaldub teemast kõrvale. Naljaks on lugada antud teemas viimaseid postitusi, kus ei käi arutelu käe üle,vaid käib nö ära panemine.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #26
                        Re: nl25 deep, river play

                        Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                        Lihtsalt arutelu kaldub teemast kõrvale. Naljaks on lugada antud teemas viimaseid postitusi, kus ei käi arutelu käe üle,vaid käib nö ära panemine.
                        Tegelt ei käi ära panemine vaid õigele teele juhtimine. Aga eestlasele ongi võimalik ainult ära pannes asju selgeks teha.

                        Comment

                        • Ambur99
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2014
                          • 323

                          #27
                          Re: nl25 deep, river play

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Tegelt ei käi ära panemine vaid õigele teele juhtimine. Aga eestlasele ongi võimalik ainult ära pannes asju selgeks teha.
                          Sinu suhtumine on väär ja iga mõistlik inimene saab sellest aru.

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Bettida tuleb kindlasti aga küsimus on selles kui palju.
                          Kas keegi üritas sulle ära panna selle postiga?

                          Comment

                          • Ermii
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 402

                            #28
                            Re: nl25 deep, river play

                            Otsustasin isegi riveri bettimise kasuks, aga tõesti kas leiame siin foldi? Minu poolest on teretulnud kõik arvamused, ole sa nl2 või siis nl1000 reg
                            Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                            saw flop | saw showdown

                            BB ($101.39)
                            UTG ($69.82)
                            MP ($53.37)
                            CO ($71.43)
                            Hero (Button) ($119.77)
                            SB ($67.26)

                            Preflop: Hero is Button with 6, K
                            UTG raises $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, Hero calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

                            Flop: ($3.10) 3, 6, 10 (4 players)
                            BB checks, UTG bets $2.25, 1 fold, Hero raises $6.75, 1 fold, UTG calls $4.50

                            Turn: ($16.60) Q (2 players)
                            UTG checks, Hero bets $9.75, UTG calls $9.75

                            River: ($36.10) 10 (2 players)
                            UTG checks, Hero bets $18.25, UTG raises $52.52, [color=#666666]hero?????????

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #29
                              Re: nl25 deep, river play

                              On siin mingit range võimalik ka määrata? tal ainult QQ saabki siin olla ju

                              Comment

                              • Ambur99
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2014
                                • 323

                                #30
                                Re: nl25 deep, river play

                                To Ermii:

                                *Ma chekiksin riveri järgi olemasoleva info põhjal. Kuna sul ei ole nuts käsi kaugel sellest kõik majad ja paremad käed võivad lõksu sulle riveri checkiga seada. Samas alati on 10% võimalik, et ta panustas õhku mis on vähe usutav.

                                *Mis käele sa vastase panid riveriks, et otsustasid siin tõsta?

                                *As played: kui sul rahast kahju ei hakka siis calli, ma leiaks foldi nupu üles. Kohe seal calli kõrval :) Arvestades käe kujunemise dünaamikat võiks kõige suurema tõenäosusega eeldada, et ta floppas seti või mängis Tx kaarti või madalamat masti.
                                Last edited by Ambur99; 03.02.14, 22:58.

                                Comment

                                Working...