NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

    Villain:



    CO nit, suht dead money.

    Party Poker $100.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2380551
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+2: $23.33
    MP1: $146.96
    MP2: $185.14
    CO: $101.50
    BTN: $30.26
    SB: $45.63
    Hero (BB): $101.50
    UTG: $100.00
    UTG+1: $57.65

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9 6
    4 folds, MP2 raises to $3, CO calls $3, 2 folds, Hero raises to $11, MP2 calls $8, 1 fold

    Flop: ($25.50) 3 4 9 (2 players)
    Hero checks?, MP2 bets $11.00, Hero?
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2
    Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

    Imo ei ole parim käsi squeeziks selles spotis kuna vastase flatting range (ta teeb seda a lot IP) crushib sind. 3betiks lineaarse rangega ning 69s väga ei mahuks mul sinna. QJs oleks asisem.
    Imo as played, siis c-betiks floppi kuna me oleme tihti ees vs vastase range. Tasuta kaarti ühtegi anda ei soovi ning sellel boardil saame väga tihti ka kehvematelt calli.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

      QJs flattida ei ole parem? Kui cbetime ja saame raise, siis mis teeme, stackime? Kui cbetime ja saame calli, turn on overcard, mis teeme?

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4
        Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

        Ma ka selle käe rahus foldin pre, ka flattida ei meeldi siin pre peaaegu ühegi käega kui fishi pole, raske kasumlikult mängida imo. sqziks suuremalt ka ja antud flopil sellise vastase vastu vist enamus runoutidel paneks 2/3 streeti. Raise vastu muckin, väga raske mängida edasi, aga seda ei juhtu üldse tihti.
        Last edited by virukunn; 14.12.13, 18:23.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

          Ma arvan, et ei ole QJs parem flattida. See käsi mängib ta 3beti flating range vastu oluliselt paremini. Kui saame raise, siis oleme sunnitud foldima prolly esimene kord. Note juurde ja järgmine kord saame juba muid otsuseid vastu võtta. Barreldada saame pmst poolt kaardipakki. Kõik Q, K, A, 9, 6 ja clubid.
          Last edited by Kotkas1000; 14.12.13, 19:31.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #6
            Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

            Eh, wat, miks QJ hea 3b? Yourdoomi videoseerias otse välja öeldud, et QJ ei 3beti mitte kunagi. Kuidas see ta flatting range vastu hästi peaks mängima? Basically kõigelt saame owni ju.

            Miks A-Q head barrelcardid? Kui me cbetime, ta callib, siis just need kaardid hitivadki ta ranget ju, sest suur osa ta rangest AQ-AT, KQ-KJ, QJ tüüpi käed siin. Kui cbetime ja raise saan, siis ma küll fistpump stäkiks, ta liin oleks insanely bluffy. Mulle just see scenario muret tekitabki, et cbetime, ta callib wide rangega ja turn mingi blank K.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #7
              Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

              Tundub, et partys käivad mängud teistmoodi. Ma talle nii wide callingrange ever ei annaks, mingi 99-JJ ja mby AQ või AK vahel harva. Kui sinu antud rangega flatitakse, siis jah QJ-ga 3bettides kehva seis. Kotkaga nõus.

              Kui ta nii wide valuerangega callib sinu arvates, siis miks sa üldse sellise käega sqzida tahad ?
              Last edited by virukunn; 14.12.13, 20:10.

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #8
                Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                No kui ta avab MP 22%, kuna MP2, siis reaalselt natuke laiemalt, meie range on veidi laiem kui tavaliselt 3bettides, ta foldib 52% 3bettidele, niiet suht std range imo, aga vb ma biased selles suhtes, et endale meeldib laialt regide vastu IP 3bette flattida ja siis assignin liialt laiad ranged villadele.

                AK selle vastase puhul suht kindlalt 4b. 2,3% 4b range alla, eriti arvestades, et squeezesime, peaks see käsi kindlasti jääma. JJ võib ka tema puhul 4b olla, TT tekitab tegelikult siin enam-vähem ainsa käena tõsiselt muret.

                Squeeze tõesti nii halb siin? CO on dead money esiteks, riskime 10$, et võita 7,5$ (3+3+SB+BB). Me steal peab töötama siis 72,7%, (krt, kas tõesti nii palju või ma ei oska arvutada absoluutselt?) et pre BE oleks. Aga villa foldib 3b potis cbetile 67%, mida on päris palju (ka siit võib välja lugeda, et vb flatib liiga palju ja mängib liiga fit-or-fold 3b pottides).

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #9
                  Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                  mingi 99-JJ ja mby AQ või AK vahel harva!!! umbes poole võrra paneks rohkem sinna combosi!

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #10
                    Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                    Jah ilmselt see rex flatibki rohkem, starsis enamusel fold to 3bet suurem imo. 57% peab töötama sqz.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #11
                      Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Jah ilmselt see rex flatibki rohkem, starsis enamusel fold to 3bet suurem imo. 57% peab töötama sqz.
                      Kuidas 57% saad? Ma math fish.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                        10/(10+7,5)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                          Jup. Antud avaja vastu squeeze ei ole hea mõte. As played cbeti. Ülekaartidele tasuta equityt ära anna.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #14
                            Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                            Ok, ty. Aga as played kui cbetime flopi, kuidas turne mängime? A-Q turnidel mis teeme? Undercardidel?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #15
                              Re: NL100, squeezed pot, floppame TPNK low boardil, best line?

                              As played peaks olema suhteliselt easy call, ta võib stabida vabalt any broadwayga, + päris palju backdoor equityt ja arvan et decent time oled hea siin.

                              Blank turni võid check-foldida kui uuesti tulistab.

                              Aga üldiselt ma ei taha siin squeezida, kuna vastane lihtsalt ei foldi ja tema flat range suht crushib sind + oled OOP. QJs võib vist vabalt squeezida juba for value.

                              Comment

                              Working...