PL25 AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • talendijaht
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 220

    #1

    PL25 AA

    3bettija on -4bb reg:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    UTG1 on vaal, kes mänginud kõiki käsi aga 3betile foldinud 100% seni. BTN-il ka fish ootamas, fold to 3bet tal 0/2 ehk talle meeldib ka floppe vaadata. Kui flättida, siis tuleb arvatavasti 4way flop, kus ässad on tihti raskes olukorras ning otsa pannes fishid foldivad. Mis liini peaks võtma? Mis liini JJ-KKga võtaksite?

    Poker Stars $25.00 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 2380366
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP1: $25.00 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 3, AF: 2.9, Hands: 498
    Hero (MP2): $26.27 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 905725
    CO: $28.61 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 3, AF: 3.7, Hands: 1973
    BTN: $35.12 - VPIP: 57, PFR: 10, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 106
    SB: $25.00 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 6, AF: 2.9, Hands: 4583
    BB: $27.10 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 7, AF: 3.4, Hands: 4657
    UTG: $15.50 - VPIP: 24, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.8, Hands: 50
    UTG+1: $34.47 - VPIP: 100, PFR: 14, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 14

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A A
    1 fold, UTG+1 raises to $0.50, MP1 raises to $1.75, Hero ???
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: PL25 AA

    Mina ei hakkaks flattima siin. Paneks sujuvalt otsa.
    JJ foldiks QQ on trobble hand ja KK paneks otsa. Tahaks näha mis teised vastavad.

    Comment

    • talendijaht
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 220

      #3
      Re: PL25 AA

      JJ küll never ei foldiks

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: PL25 AA

        Mu argument selline, et see MP1 võib ju kaotav reg olla aga preflop stattide põhjal on ta täis nitt. Kui nit 3betib EP siis JJ no good.
        Vb ma liiga weak MW preflop actionis. Ei vaidle vastu
        Last edited by timz0333; 14.12.13, 13:04.

        Comment

        • talendijaht
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 220

          #5
          Re: PL25 AA

          Nitt kes 3betib 100vpip venda, ta range laiem seal kõvasti, kui muidu. JJ ise läheks setminema aga QQ KK ma ei tea, mis parim oleks.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: PL25 AA

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Mina ei hakkaks flattima siin. Paneks sujuvalt otsa.
            JJ foldiks QQ on trobble hand ja KK paneks otsa. Tahaks näha mis teised vastavad.
            suhteliselt halb plaan imo. flat on +++++EV. otsa pannes 90% ajast võidad sendid vs callides lood olukorra, kus saad monsteriga idioodiga mängida. flatiks pre kõik need väga head käed mida siin mainid.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: PL25 AA

              Mkay väga hea.

              Tegelt ma ei tegai miks ma tahtsin otsa panna :D kui me flatime ei tähenda, see automaatselt seda, et laulpeoga flopile lähme mida ma ei taha OOP. Ja 3way oleks muidugi kena mängida AA IP.
              Last edited by timz0333; 14.12.13, 13:19.

              Comment

              • talendijaht
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 220

                #8
                Re: PL25 AA

                tänud!

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: PL25 AA

                  Flatin top range kindlasti alati siin.

                  Comment

                  Working...