AT NL25 vs regular

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #1

    AT NL25 vs regular

    Vastane võitev regular 13,6 ptbb
    üle 1k käe 20/7/1.7

    Tahtsin üle küsida, et on ikka ülieasy fold?



    Kuidas siia seda convertida saaks et ei peaks pokerhandi kasutama.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: AT NL25 vs regular

    Teen ka siia mingipäev reeglid ja õpetused, kuidas kätt postitada ja konverteerida.

    Kiirelt lisan manuaali. Konverteri leiad: http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php ja kasutada tuleks FlopTurnRiver formaati (ehk see, mis on defaultis kirjas). Konverteerida käsi ning pasteda see siia. Pealkiri panna võimalikult täpne - limiit ja milles olukord, et juba pealkirast võiks küsimuse välja lugeda. Ja enne kätt või peale võiks postitus sisaldada SEDA informatsiooni, mis oli sul käe aeg. Kui sa käe aeg teadsid ta statte siis tuleks panna need aga kui sa tollal ei teadnud aga nüüd tead ta statte, siis neid panna ei tohiks.

    Ja nüüd käest.

    Ma ei ütleks, et see oleks üli easy fold, pigem väga raske fold. Kõige enne mina betiks flopis natuke rohkem. Kui ta callib su 1.5$ panuse, siis callib ta ka sul 2$ panuse.

    Turn
    Pot pärast minraiset on: 19.6$ ja sul on callida: 4.5$. Seega pot oddsid: 4.5:19.6 ehk ~ 1:4.4. See minraise pool-passiivselt/pool-agresiivselt vastaselt on kindlasti valuebet! Aga probleem on selles, et siin ta valubeting range on täiesti "defineerimata". Dongid reeglina valuebetivad siin iga ässaga, nitid jällegi ainult majade ja väga kõrgete ässadega. Aga sinu mängija on täpselt selline vahepeale. Igastahes päris kindlasti ta valuebetib rangega, mis sind beadib: 88, AJ+, A8, A3. Selle range vastu on see fold, mis siis, et pot oddsid on head ja meil on 1:5.6 oddsis tõenäolise nutsi tegemiseks aga väga tihti ei ole meie outsid "puhtad" ning vastane kas katab meie outsid ära või oleme drawing dead.

    Kui aga vastane valuebetib iga ässaga siis see oleks jällegi call. Teinekord muidugi võib teha ka puhast lollust seal. Ma ei tea, see on väga keeruline ja rumal käsi. Süda tahab foldida aga käsi ei luba. Ma arvan, et ma callin, kuna pot oddsid on head, me ei ole kunagi drawing dead, suuremad ässad on ta ranges harvem, kui väiksemad ässad ning säärane kehva betsizinguga vastane võib riveril bettida väga väikese summa ja me saame suhteliselt odavama showdowni.

    Seega ma calliks turni, ma ei ole selle käigu korrektsuses kindel ja samuti ei ole ma ka õnnelik.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: AT NL25 vs regular

      Kui tal on Ax, mida sa võidad, siis tsekib ta koos sinuga käe maha. Kui tal on midagi paremat, siis valuebetib ise turnil või riveril. Kui mõni suurem kaart maha tuleb, võib ta isegi oma A3 maja lõpuni tsekkida. Ma oleks postflop checkinud ja siis vaadanud tema käitumisest, kas tasub checkraise või callida või mitte. Teiseks ma jätaks sellise käe mängimise sellisest positsioonist üldse ära.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: AT NL25 vs regular

        Algselt postitas alaska
        Ma oleks postflop checkinud ja siis vaadanud tema käitumisest, kas tasub checkraise või callida või mitte. Teiseks ma jätaks sellise käe mängimise sellisest positsioonist üldse ära.
        Flopis ära kindlasti checki, sest ta callib sind halvemata kaardidega päris kindlasti ja mastile pole eriti ilus tasuta kaardi anda.

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: AT NL25 vs regular

          Algselt postitas alaska
          Kui tal on Ax, mida sa võidad, siis tsekib ta koos sinuga käe maha. Kui tal on midagi paremat, siis valuebetib ise turnil või riveril. Kui mõni suurem kaart maha tuleb, võib ta isegi oma A3 maja lõpuni tsekkida. Ma oleks postflop checkinud ja siis vaadanud tema käitumisest, kas tasub checkraise või callida või mitte. Teiseks ma jätaks sellise käe mängimise sellisest positsioonist üldse ära.
          Selle käe mängimine ära jätta:o

          Kas me tahame päris nitiks hakata.

          See käsi toob mulle sisse 100b/100le käele middle positionist

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: AT NL25 vs regular

            Algselt postitas ranka
            Teen ka siia mingipäev reeglid ja õpetused, kuidas kätt postitada ja konverteerida.

            Kiirelt lisan manuaali. Konverteri leiad: http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php ja kasutada tuleks FlopTurnRiver formaati (ehk see, mis on defaultis kirjas). Konverteerida käsi ning pasteda see siia. Pealkiri panna võimalikult täpne - limiit ja milles olukord, et juba pealkirast võiks küsimuse välja lugeda. Ja enne kätt või peale võiks postitus sisaldada SEDA informatsiooni, mis oli sul käe aeg. Kui sa käe aeg teadsid ta statte siis tuleks panna need aga kui sa tollal ei teadnud aga nüüd tead ta statte, siis neid panna ei tohiks.

            Ja nüüd käest.

            Ma ei ütleks, et see oleks üli easy fold, pigem väga raske fold. Kõige enne mina betiks flopis natuke rohkem. Kui ta callib su 1.5$ panuse, siis callib ta ka sul 2$ panuse.

            Turn
            Pot pärast minraiset on: 19.6$ ja sul on callida: 4.5$. Seega pot oddsid: 4.5:19.6 ehk ~ 1:4.4. See minraise pool-passiivselt/pool-agresiivselt vastaselt on kindlasti valuebet! Aga probleem on selles, et siin ta valubeting range on täiesti "defineerimata". Dongid reeglina valuebetivad siin iga ässaga, nitid jällegi ainult majade ja väga kõrgete ässadega. Aga sinu mängija on täpselt selline vahepeale. Igastahes päris kindlasti ta valuebetib rangega, mis sind beadib: 88, AJ+, A8, A3. Selle range vastu on see fold, mis siis, et pot oddsid on head ja meil on 1:5.6 oddsis tõenäolise nutsi tegemiseks aga väga tihti ei ole meie outsid "puhtad" ning vastane kas katab meie outsid ära või oleme drawing dead.

            Kui aga vastane valuebetib iga ässaga siis see oleks jällegi call. Teinekord muidugi võib teha ka puhast lollust seal. Ma ei tea, see on väga keeruline ja rumal käsi. Süda tahab foldida aga käsi ei luba. Ma arvan, et ma callin, kuna pot oddsid on head, me ei ole kunagi drawing dead, suuremad ässad on ta ranges harvem, kui väiksemad ässad ning säärane kehva betsizinguga vastane võib riveril bettida väga väikese summa ja me saame suhteliselt odavama showdowni.

            Seega ma calliks turni, ma ei ole selle käigu korrektsuses kindel ja samuti ei ole ma ka õnnelik.
            Tegelikult oli vastane üks soliidsemaid , keda NL25 leida võib ja pole teda täheldanud nalja tegemas. Ma arvan, et siiski piisavalt harva oleme siinkohas sellise vastase vastu ees, seetõttu seda calli pole mõtet tegema hakata, sest selle käe kaotus ei mõju närvidele hästi:) See turn minraise on alati üks räige monster regularilt

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: AT NL25 vs regular

              kui nii siis on fold.

              aga ma olen näinud erinevatel limiitidel (eelkõige väikestel), et vastased ülemängivad oma üks paar ja "trips" käsi. Seda võib nimetada siis oma valmis käe, millel on väga suur showdown value, bluffiks keeramiseks.

              Aga kui oled kindel, et ta ei lollita, siis võid vabalt käe mucki visata.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: AT NL25 vs regular

                ma paneks ta kahe käe peale kas middle pocket või 33
                arvatavasti lükkaks reraise ise sisse aga kui on kindel riid siis võiks ka muckida või calldowni teha
                ennast küll foldimas ei näeks seda

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: AT NL25 vs regular

                  Algselt postitas Davy

                  Selle käe mängimine ära jätta:o

                  Kas me tahame päris nitiks hakata.

                  See käsi toob mulle sisse 100b/100le käele middle positionist
                  Okei, võtan arvesse. Kas pluss tuleb sellest, et Cont.beti peale visatakse maha, või callitakse sellisel limiidil Ax lõpuni kaasa?

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #10
                    Re: AT NL25 vs regular

                    Algselt postitas alaska
                    Algselt postitas Davy

                    Selle käe mängimine ära jätta:o

                    Kas me tahame päris nitiks hakata.

                    See käsi toob mulle sisse 100b/100le käele middle positionist
                    Okei, võtan arvesse. Kas pluss tuleb sellest, et Cont.beti peale visatakse maha, või callitakse sellisel limiidil Ax lõpuni kaasa?
                    Nii lihtsalt see asi ka ei käi, kasum tuleb postflop oskustest:) nl25 ei ole inimesed nii nitid kui kõrgemal AT on siin kõrge äss:)

                    Comment

                    Working...