NL50 paired board FD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #1

    NL50 paired board FD

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($50)
    Hero (MP1) ($50)
    MP2 ($56.30)
    MP3 ($20.75)
    CO ($32.18)
    Button ($66.18)
    SB ($57.58)
    BB ($26.50)
    UTG ($50.75)

    Preflop: Hero is MP1 with 5, A
    2 folds, Hero raises to $1.50, 5 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) 3, J, 7 (2 players)
    BB bets $1.75 Vastane 13/7 shorstacker, donkbet 0.
    Mis liini siin võtta võiks
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: NL50 paired board FD

    call
    ja see pole paired board

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #3
      Re: NL50 paired board FD

      Kustutasin kogemata rohkem ära.. River J betib uuesti 3.75

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: NL50 paired board FD

        fold river siis

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: NL50 paired board FD

          aga kuhu turn jäi? :D

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #6
            Re: NL50 paired board FD

            Omg, mis kino ma siin teinud olen.
            Ühesõnaga call flop, turn J ja panustab uuesti. Selle vastase vastu foldisin ära.

            Aga oletane et vastane kõvasti agrom ja fullstack.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: NL50 paired board FD

              Foldin turni seljuhul.

              E: Sest see flush mille VÕIBOLLA riverisse hitime pole enam miski ultimate nuts.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #8
                Re: NL50 paired board FD

                Arutame edasi. Oletame et vastane on agro fullstack. Nad tihti panustavad ka Tp. TP+fd jne kätega ka. Siis oleks call mõistlik?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: NL50 paired board FD

                  "imo call ja vaatame edasi" mängu shortiede vastu eriti teha ei tasu, kuna implied oddsid sitemad + nad ise tihti küllaltki agressiivsed ja vastikud. donkbet 0 sõltub ka muidugi samplest - kui tõesti tuhandetes käsi, siis jah callin flopil selle väikse beti ja kui ei hiti, foldin turni kui uuesti paneb. aga tavaolukorras ikka ületõste ja rahad sisse sellise hea asjaga vs shortie.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #10
                    Re: NL50 paired board FD

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    "imo call ja vaatame edasi" mängu shortiede vastu eriti teha ei tasu, kuna implied oddsid sitemad + nad ise tihti küllaltki agressiivsed ja vastikud. donkbet 0 sõltub ka muidugi samplest - kui tõesti tuhandetes käsi, siis jah callin flopil selle väikse beti ja kui ei hiti, foldin turni kui uuesti paneb. aga tavaolukorras ikka ületõste ja rahad sisse sellise hea asjaga vs shortie.
                    +1,fullstäki vastu oleks call fine aga shorti vastu lähen busti sellisel boardil

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: NL50 paired board FD

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      "imo call ja vaatame edasi" mängu shortiede vastu eriti teha ei tasu, kuna implied oddsid sitemad + nad ise tihti küllaltki agressiivsed ja vastikud. donkbet 0 sõltub ka muidugi samplest - kui tõesti tuhandetes käsi, siis jah callin flopil selle väikse beti ja kui ei hiti, foldin turni kui uuesti paneb. aga tavaolukorras ikka ületõste ja rahad sisse sellise hea asjaga vs shortie.
                      selle olukorra kohta mitte

                      Comment

                      Working...