NL 100: AA Fold/all in ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #1

    NL 100: AA Fold/all in ?

    $0.50/$1.00 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG scan7 ($90.00)
    UTG 1 leines1985 ($249.35)
    UTG 2 PwrD ($20.00)
    MP1 fillmar ($152.10)
    MP2 vanderboy x ($46.40)
    MP3 sherlock110 ($105.10)
    CO wurzi10 ($24.00)
    BTN 4realunreal ($141.95)
    SB Hero ($304.60)
    BB Korneel1 ($30.35)

    Pre-flop: ($1.50, 10 players) Hero is SB A A
    1 fold, leines1985 calls $1, 1 fold, fillmar calls $1, 2 folds, wurzi10 calls $1, 4realunreal bets $7, Hero bets $20, 1 fold, leines1985 folds, fillmar folds, wurzi10 folds, 4realunreal calls $13.50.

    Flop: 9 K Q ($45, 2 players)
    Hero bets $30, 4realunreal goes all-in $121.45, Hero ???


    statsid:
    13/10/16.0 ja 328 käe peale
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: NL 100: AA Fold/all in ?

    fold, su equity sakib

    edit: tglt saab päris häid oddse, keegi võiks stoveda

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #3
      Re: NL 100: AA Fold/all in ?

      3bet sizing sakib täpselt sama palju kui paar kuud tagasi

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL 100: AA Fold/all in ?

        Algselt postitas krayzie
        3bet sizing sakib täpselt sama palju kui paar kuud tagasi
        palju normaalne 3-bet oleks? 28-30?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: NL 100: AA Fold/all in ?

          ma paneks $25-$26. Kui ise sizida ei oska, siis mõnes toas on "pot" nupp, mis annab suht standard 3-bet suurusi. Ja 4-betid võiks teha 2,5-kordne 3-bet või tsipa vähem.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: NL 100: AA Fold/all in ?

            Algselt postitas lenC
            ma paneks $25-$26. Kui ise sizida ei oska, siis mõnes toas on "pot" nupp, mis annab suht standard 3-bet suurusi. Ja 4-betid võiks teha 2,5-kordne 3-bet või tsipa vähem.
            TY!
            ma jah olengi kasutanud bet pot nuppu

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: NL 100: AA Fold/all in ?

              np, lisaks veel selle, et postflop positsioon oleneb ka, OOP(nagu Hero siin käes on) viskaks paar blindi juurde ja näiteks buttonil võib veidi väiksemad teha.
              See kõik kehtib 100bb stackide juures, kui stackid lähevad sügavamaks muutub ka strateegia.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                Algselt postitas lenC
                np, lisaks veel selle, et postflop positsioon oleneb ka, OOP(nagu Hero siin käes on) viskaks paar blindi juurde ja näiteks buttonil võib veidi väiksemad teha.
                See kõik kehtib 100bb stackide juures, kui stackid lähevad sügavamaks muutub ka strateegia.
                see on mul omandatud :)

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #9
                  Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                  Algselt postitas krayzie
                  3bet sizing sakib täpselt sama palju kui paar kuud tagasi
                  Kle krayzie - sa hakkad vägisi silma oma õelate ja ebapraktiliste kommentaaridega. Aga noh, eks igas kommuunis peab mõni selline olema.


                  Urmole - flopil peale 3-beti pigem fold, kuna oled taga.

                  Comment

                  • urmo1
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 330

                    #10
                    Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                    Algselt postitas krayzie
                    3bet sizing sakib täpselt sama palju kui paar kuud tagasi

                    Ma tavaliselt betingi rohkem,aga tol hetkel polnud aega ja panin potist mööda 3/4 poti.

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #11
                      Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                      Algselt postitas CTXrix
                      Kle krayzie - sa hakkad vägisi silma oma õelate ja ebapraktiliste kommentaaridega. Aga noh, eks igas kommuunis peab mõni selline olema.


                      Urmole - flopil peale 3-beti pigem fold, kuna oled taga.
                      tark aga õel ;D

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                        Krt full ringis on käte ranged nagu kuni NL50 nii läbinähtavad, see pole pokker

                        Comment

                        • leits

                          #13
                          Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                          3.5x on imo paras 3bet .. ca 25

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #14
                            Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                            kui ma näen et mängija teeb kuust kuusse samu vigu - vigu mida ma juba kord arvustanud olen....well mida ma siis ütlema pean? "jätku teele?"

                            aga ma võin kommenteerimise lõpetada ka.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: NL 100: AA Fold/all in ?

                              Algselt postitas CTXrix
                              Kle krayzie - sa hakkad vägisi silma oma õelate ja ebapraktiliste kommentaaridega. Aga noh, eks igas kommuunis peab mõni selline olema.


                              Urmole - flopil peale 3-beti pigem fold, kuna oled taga.
                              Pigem õel , aga aus kui mingi mõttetu "Jah tubli oled" kommentaar IMO :)

                              Mind ajab sitaks leili, kui keegi kiidab kedagi lihtsalt selle pärast, et ta lähedane on vms. Treenib näiteks 2 aastat jooksuvõistlusteks ja siis failib täiega ja siis hakatakse mingit osavõtu juttu ajama, oi blää!

                              Comment

                              Working...