NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

    Villain:

    Limpar 53/7/3 fish, keda Hero sessi vältel palju abusenud on.

    Hero ja Villaini vahel pole erilist historyt, ostetud sample.

    Party No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Party Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

    saw flop | saw showdown

    SB ($11.32)
    UTG ($47.18)
    MP3 ($52.58)
    BB ($58.25)
    UTG+1 ($50.69)
    MP1 ($54.88)
    CO ($50)
    Hero (MP2) ($50)
    Button ($14.25)

    Preflop: Hero is MP2 with A, A
    2 folds, MP1 calls $0.50, Hero raises $2.50, 1 fold, CO raises $8.25, Hero?
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

    4betiga on Su käsi liiga obvious ilmselt vs reg.. Seega arvan, et flat on parem.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

      Imo on flatiga veel rohkem obv hero käsi. Vastase silmis võib 4bet meeltesegaduses ka hero spew-d näidata aegajalt. Seega mina 4betiks clickbackiga

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

        Miks flatiga veel rohkem obv on ? Palju villasel Sinu vastu käsi on?
        Sa võid flattida ju laiema rangega kui 4bettides? 4betid ju sisuliselt ainult AK/QQ+ (kui oled nitim siis ilmselt KK+)

        Comment

        • rollkopter
          Grinder
          • Oct 2011
          • 501

          #5
          Re: NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

          4bet range ei tohiks nii obv olla, et insta AA peale saavad panna, sinna võiks ka muud kuuluda, muidu on kole kerge see mäng

          mina 4betin seal

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6
            Re: NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

            Kuna ta 3betsizing on eeldatavasti üsna nonstandard, siis ma shoveks siin seminonstandard liinina. Kuna see tundub ainuke võimalus kuidagigi AK reppida kuna eeldades et see sizing on tema poolt nonstandard, siis esimene kord tavaline vastane kindlasti ei 4beti as a bluff siin spotis. callida ei taha, kuna tema sizing + hero tavalised tendentsid (ei calli 3beti oop) muudavad käe face up. muidugi on siin oluline ka sessi dünaamika villase vaatepunktist, st kui ta on siin käes suure tõenäosusega 3bettimas as a bluff, siis on call parem ainec.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: NL50, AA vs regulari suur 3bet OOP, flat või 4bet?

              Meeldiks ka shove, kui on mingi dünaamika mängijate vahel võiks mõelda ebastandardsetele liinidele

              Comment

              Working...