Re: 200NL: 99 mw squeezed pot
Sina jah, aga fr nitid ei mõtle nii imo.
Nl200 fr'is on küll päris palju kehvasid weak regulare, ma ei tea kas see vastane on üks neist, aga täiesti võimalik.
14/11 statidega väga palju helge peaga regulare ei leidu imo.
Aga see on ainult minu arvamus ja täiesti võimalik et ma eksin, lihtsalt mina ei foldi seal põhimõtteliselt mitte kunagi ja panen ta enamasti AK kui KK peale.
Sina jah, aga fr nitid ei mõtle nii imo.
Nl200 fr'is on küll päris palju kehvasid weak regulare, ma ei tea kas see vastane on üks neist, aga täiesti võimalik.
14/11 statidega väga palju helge peaga regulare ei leidu imo.
Aga see on ainult minu arvamus ja täiesti võimalik et ma eksin, lihtsalt mina ei foldi seal põhimõtteliselt mitte kunagi ja panen ta enamasti AK kui KK peale.
Comment