NL10 AA vs fish flopi otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #1

    NL10 AA vs fish flopi otsus

    Tere, sooviks saada targemate arvamust, mida alljärgnevas olukorras teha.

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2250893
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $21.89
    BTN: $19.92
    SB: $15.04 VPIP 63, PFR 2, AF 0,8, käsi 49
    BB: $10.00
    UTG: $3.62
    UTG+1: $10.00
    MP: $13.39

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A A
    3 folds, Hero raises to $0.40, 1 fold, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($0.90) 9 5 8 (2 players)
    SB bets $0.10, Hero raises to $0.90, SB raises to $1.70, Hero ???

    Ette tänades =)
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

    Ma ei pea end targaks.

    Vastas on väga passiivne fish, 150BB stäkid ja ma arvan, et fold on täitsa OK.

    Teine võimalus on flattida ja lootes, et turnid omale viie või ässa ning biidid ta 89, 85 või setti või hoopis fish rahuneb maha. Aga minu arvates ei oleks see hea variant, ja oleks pigem gamblemine pimeduses.

    Comment

    • Aime
      Jube Noob
      • May 2013
      • 152

      #3
      Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

      Ma ise suht fishine (et saaks sellest tarkuse küsimusest lihtsalt mööda), aga väga põen ka AA foldimist.
      Passiiviku minrais pole kunagi head tähendanud, seega sarnases olukorras (minraise vastu) pole tavaliselt suutnud foldida (loe kommentaari esimest nelja sõna) ja olen callanud ja vaadanud, mis turnis juhtub. On ka juhtunud, et sarnane passiivik panustabki turnis ka 0.10 ja riveris 0.30 lootes ilmselt induceda midagi, kuna ühekorra ma ju flopis tõstsin ja siis vähemalt on võimalus odavalt raha põletades kinnitust saada, et passiivik oma monstrit nii mängibki. Mõnikord kui turn ja river jooksevad näiteks TT või ka 5 kui vastas näiteks 89, siis võidad ise hoopis.

      Kunagi veel fishisemana ka kindluse mõttes sarnases olukorras raisenud näiteks 3.20 ja siis shove peale suutnud ikka foldida, aga nagu eespool juba üteldi, see ilmselt liiga suur raha põletamine (siis oled raisanud 2.20 info kogumiseks, aga passiivik võibolla turnis ja riveris ei panusta isegi kokku nii palju), aga noh siis peaks ikkagi kõigile selge olema, et vastas on 2p+. Lihtsalt olen tähelepannud, et passiivik 2 paari, seti või juba valmis rea laadse käega tihti järgmise tõste peale ei suuda enam mõelda ja õnnis naeratus näol lükkab nupud sisse ja siis on juba lihtne foldida.
      Last edited by Aime; 03.07.13, 07:43.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

        Kui callid, siis pead plankude lehtede puhul lõpuni callima. Mina foldin, panen note ja ootan järgmist spotti

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

          Algselt postitas Aime Vaata postitust
          Ma ise suht fishine (et saaks sellest tarkuse küsimusest lihtsalt mööda), aga väga põen ka AA foldimist.
          Passiiviku minrais pole kunagi head tähendanud, seega sarnases olukorras (minraise vastu) pole tavaliselt suutnud foldida (loe kommentaari esimest nelja sõna) ja olen callanud ja vaadanud, mis turnis juhtub. On ka juhtunud, et sarnane passiivik panustabki turnis ka 0.10 ja riveris 0.30 lootes ilmselt induceda midagi, kuna ühekorra ma ju flopis tõstsin ja siis vähemalt on võimalus odavalt raha põletades kinnitust saada, et passiivik oma monstrit nii mängibki. Mõnikord kui turn ja river jooksevad näiteks TT või ka 5 kui vastas näiteks 89, siis võidad ise hoopis.

          Kunagi veel fishisemana ka kindluse mõttes sarnases olukorras raisenud näiteks 3.20 ja siis shove peale suutnud ikka foldida, aga nagu eespool juba üteldi, see ilmselt liiga suur raha põletamine (siis oled raisanud 2.20 info kogumiseks, aga passiivik võibolla turnis ja riveris ei panusta isegi kokku nii palju), aga noh siis peaks ikkagi kõigile selge olema, et vastas on 2p+. Lihtsalt olen tähelepannud, et passiivik 2 paari, seti või juba valmis rea laadse käega tihti järgmise tõste peale ei suuda enam mõelda ja õnnis naeratus näol lükkab nupud sisse ja siis on juba lihtne foldida.
          Ah mis sa plärad....

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

            Kas sellises spotis passiivne fish ei pea igat ülepaari nutsiks? Mina üldiselt callin ning survestan turnis fishi vastu. Lisaks sellele tehakse aegajalt selliseid liigutusi ka 2nd paariga rääkimata drawdest.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              Kas sellises spotis passiivne fish ei pea igat ülepaari nutsiks? Mina üldiselt callin ning survestan turnis fishi vastu. Lisaks sellele tehakse aegajalt selliseid liigutusi ka 2nd paariga rääkimata drawdest.
              TT kuni QQ.

              Aga arvan, et nendega passiivne fish küll ei 3beti vaid donk/calliks. Samamoodi mängiks ta TP, väiksemaid paare, drawsid. Kahte paari, setti, rida ja see viimane on antud hetkel enamus ta rangest, kui ta nii mängib.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

                Fold on jama kuna fish teeb siin mingit expert played flopis siis ma talle väga nuts range üldse ei paneks. Call flop

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #9
                  Re: NL10 AA vs fish flopi otsus

                  See call võrdub tundmatus kohas pea ees tulle hüppamisega. Kergitab variatsiooni ja ma ei ole üldse kindel, kui suure EV-ga see call siin on. Lisaks 6 ja 7 on väga sitad kaardid meie jaoks, mida fish võib edasi bluffida jne. Ei ole vaja sellistes spottiders stackide peale mängida imo, raha tuleb lihtsamalt.

                  Comment

                  Working...