NL10 AQo vs fish preflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #1

    NL10 AQo vs fish preflop

    SB: $17.74
    BB: $4.56
    UTG: $13.18 55/41 110 kätt, 4bet ja 3bet 20pct
    Hero (UTG+1): $18.22
    MP1: $4.00
    MP2: $2.45
    CO: $5.72
    BTN: $11.01

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with A Q
    UTG raises to $0.50, Hero raises to $1.30, 6 folds, UTG raises to $5, Hero raises to $18.22 all in, UTG calls $8.18 all in

    Flop: ($26.51) J 7 T (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($26.51) 9 (2 players - 2 are all in)

    River: ($26.51) 3 (2 players - 2 are all in)

    On fine nupud sisse lükata sellise vastase vastu preflop ?
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL10 AQo vs fish preflop

    130bb deep ma pigem callin UTG avangut ja kasutaks tema vastu positsiooni postflop eeldusel, et teised ei tule mängu. Samas sisse ajamine väga halb olla ei saa, kuigi ma eelistaks ise esimest varianti.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL10 AQo vs fish preflop

      Mulle ka AQ-ga stäkkimine ei meeldi. Preflop 3bet/iso on fine ja flatiks 4beti. Sellise maniaki vastu saad peaaegu alati stäki, kui hitid A või Q.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: NL10 AQo vs fish preflop

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mulle ka AQ-ga stäkkimine ei meeldi. Preflop 3bet/iso on fine ja flatiks 4beti. Sellise maniaki vastu saad peaaegu alati stäki, kui hitid A või Q.
        vaata sizing

        see probably well played

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL10 AQo vs fish preflop

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          vaata sizing

          see probably well played
          Oh my bad. Flat mõttega fit & fold mängida oleks tõesti bad.

          Comment

          Working...