NL10 AQ vs 2 vaala

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • therapy
    FPP Pro
    • Dec 2012
    • 200

    #1

    NL10 AQ vs 2 vaala

    MP2 oli 38/17 ja CO oli 42/18 3bet 7. sämpel väike, aind 74 kätt aga piisav, et näha vaala seal.
    Oleks pidanud mängima agressiivsemalt? Või mängisin õigesti? Viimasel ajal ainult sellised käed ongi vaalade vastu ja muserdavaks kisub juba. Tahaks teada kas ise misplayn kätt või lihtsalt badrun.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($13.08)
    Hero (Button) ($11.03)
    SB ($12.46)
    BB ($10)
    UTG ($22.27)
    MP1 ($10)
    MP2 ($2.20)

    Preflop: Hero is Button with A, Q
    2 folds, MP2 bets $0.30, CO raises to $0.60, Hero calls $0.60, 2 folds, MP2 calls $0.30

    Flop: ($1.95) 10, 5, 3 (3 players)
    MP2 checks, CO bets $0.90, Hero calls $0.90, 1 fold

    Turn: ($3.75) Q (2 players)
    CO bets $1.40, Hero raises to $3, CO calls $1.60

    River: ($9.75) 9 (2 players)
    CO bets $6.90, Hero calls $6.53 (All-In)

    Total pot: $22.81 | Rake: $1.03

    Results below:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL10 AQ vs 2 vaala

    Preflop calli ei oskagi kommenteerida, aga flopis ma loobuks. Drawid kuute kahtlase väärtusega outi, sa ei sulge actionit ja turni võib vabalt tulla 3way pot. As played raiseks turnil suuremalt või flatiks.

    Comment

    • Aime
      Jube Noob
      • May 2013
      • 152

      #3
      Re: NL10 AQ vs 2 vaala

      Turni flatist saan aru, kui siis villane overbet shoveb riveril on isegi vaala puhul ilmselt suht lihtne fold, aga turni suuremast raisest ei saa hästi aru.
      Oletame, et turnil tõstaks 4.00 peale, siis (kui nüüd villane me tõste peale shoveb, siis oleks ilmselt fold) calli puhul oleks riveriks potis 11.75 ja meil seljataga 5.53, siis on juba nagu jube nadi foldida. Või tulebki siit välja skill, et kui nüüd vaal näiteks shoveb või panustab 2.00 siis peabki foldima?

      Tunnen ennast piisavalt, et ilmselt siis ei suudaks foldida riveris ei shove ega väikese valuebeti peale kui nii vähe stäkki seljataga, seega küsin, et kui juba tõsta, siis kas vaala puhul ja eeldusel, et ta on varem ka agrotsenud pole mõtet tõsta turnis all-in?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL10 AQ vs 2 vaala

        Kui raisen siis for value ja foldima ma ei hakka. Vaal callib su $3 kui ka $4 tõste sama rangega.

        Comment

        • therapy
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 200

          #5
          Re: NL10 AQ vs 2 vaala

          preflop siis peaks 3betimma sellises olukorras mite flatima vs 2? aga vs 1?

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: NL10 AQ vs 2 vaala

            Algselt postitas therapy Vaata postitust
            preflop siis peaks 3betimma sellises olukorras mite flatima vs 2? aga vs 1?
            Eeldan, et tahtsid 4-betist rääkida, mitte 3-betist?!

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #7
              Re: NL10 AQ vs 2 vaala

              Algselt postitas therapy Vaata postitust
              preflop siis peaks 3betimma sellises olukorras mite flatima vs 2? aga vs 1?
              MP2 22bb deep. kui tema avang jõuaks sinuni, siis 38/17 (sellise stackiga) pre AQ sisse saada oleks väga ok ju.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: NL10 AQ vs 2 vaala

                Ma arvan, et vastase 3bet range ei ole piisavalt wide, et me saaksime siin kasumlikult sisse ajada turnis. Seega flatiksin alati as played. Standardina fold flop.

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #9
                  Re: NL10 AQ vs 2 vaala

                  Preflopis foldi (kui rohkem kogemusi saad siis võid nii mängida fishi vastu), flop on väga lihtne fold, turnis raise for value suuremalt ja ei foldi ühtegi riverit(ärtu river on close, ise ei foldiks siis ka).

                  Comment

                  Working...