NL2 AA kas 4-betime või shove?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheckRaise
    Julm Donk
    • Dec 2010
    • 86

    #1

    NL2 AA kas 4-betime või shove?

    Shove tundub veidi nõrgem, seetõttu mängisin nii.
    Kas 4xBB on normaalne avada või võib julgemalt avada?


    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG FoldList ($2.16) 108bb
    UTG+1 piiksu ($2.24) 112bb
    MP1 SIROCO1949 ($2.12) 106bb
    MP2 TAVO808 ($3) 150bb
    MP3 chizh1985 ($5.06) 253bb
    CO GARIK587 ($0.80) 40bb
    BTN LockeOn ($2) 100bb
    SB wanderdüne ($2.09) 105bb
    BB jonsi552 ($2.66) 133bb

    Pre-Flop: ($0.05, 9 players) piiksu is UTG+1 A A
    [GARIK587 posts $0.02]
    1 fold, piiksu raises to $0.08, 4 folds, LockeOn raises to $0.24, 2 folds, piiksu goes all-in $2.24, LockeOn folds

    Final Pot: $0.53

    piiksu wins $2.53 (net +$0.29)

    LockeOn lost $0.24

    ---------------------------------------------------

    Kas flopis raise on liiga suur? As played mis teeme turnis? Märgin ära, et olen uus mängija ja trackereid/HEMi ei kasuta.

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG qp123223 ($4.02) 201bb
    UTG+1 FoldList ($2.75) 138bb
    MP1 Edu lins ($0.65) 33bb
    MP2 intoxicadoes ($2.25) 113bb
    CO piiksu ($3.83) 192bb
    BTN DAROZCA ($5.33) 267bb
    SB Wladimir Ku ($2.01) 101bb
    BB lowispalma ($1.20) 60bb

    Pre-Flop: ($0.03, 8 players) piiksu is CO 9 A
    qp123223 raises to $0.08, 3 folds, piiksu calls $0.08, 1 fold, Wladimir Ku calls $0.07, 1 fold

    Flop: 9 5 9 ($0.26, 3 players)
    Wladimir Ku checks, qp123223 bets $0.12, piiksu raises to $0.40, Wladimir Ku folds, qp123223 calls $0.28

    Turn: 2 ($1.06, 2 players)
    qp123223 goes all-in $3.54, piiksu ?
    Last edited by CheckRaise; 29.06.13, 01:07.
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #2
    Re: NL2 AA kas 4-betime või shove?

    Kui trackerit ei kasuta ja vastase 3bet statti ei tea või pole silma jäänud, et palju 3betib, siis shoveksin ise kah.
    A9 käes flop raise imo hea. Liiga suur küll ei ole. Turnis annaks alla.

    Comment

    • estkriz
      Jube Noob
      • Dec 2012
      • 123

      #3
      Re: NL2 AA kas 4-betime või shove?

      2. käsi A9, mina ei foldiks. Mis tal seal UTG-peal väga olla saab, AKs ja AQs ainult millega ta meid biidib, aga miks ta peaks turnis masti tabades nii käituma? Aga no nl2-s on kõik võimalik.

      E: võibolla foldiks ka vaatasin et 200bb deep oled põhimõtselt. Aga siiski väga ei tahaks foldida.
      Last edited by estkriz; 29.06.13, 04:42.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL2 AA kas 4-betime või shove?

        1. Mina 4betiks, mitte ei shoveks
        2. Foldiksin

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL2 AA kas 4-betime või shove?

          Ma snap calliks top trips

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #6
            Re: NL2 AA kas 4-betime või shove?

            1. 4betiks ilmselt, sest ta vast shipib ise enamus käsi millega nkn shipi callib, aga 4beti puhul vast vahel callib mingi rämpsuga, millega otsustas siis 3bettida nt ja AA-ga nkn ühtegi floppi kartma ei pea. 4bet loob lihtsalt parema võimaluse vastasele teha viga ja callida nt KQ, AQ-ga vms millega ta shippi ei calliks.
            2. ei usu et väga tihti siin masti näed, suht kindel call

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: NL2 AA kas 4-betime või shove?

              vaatasin teist kätt valesti. Nüüd kaldun rohkem calli poole, aga siiski oleneb veidi vastasest.

              Comment

              Working...