NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

    Villain on PTRi järgi väga hea NL50 regular, statistikat pole, sest tavaliselt seda limiiti ei mängi, kuid fishise laua pärast tegin erandi.

    Party No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Party Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($51.02)
    SB ($51.45)
    CO ($50)
    UTG ($51.68)
    MP2 ($50)
    Hero (UTG+1) ($50.75)
    MP1 ($22.87)
    Button ($60.38)

    Preflop: Hero is UTG+1 with K, Q
    1 fold, Hero bets $1.50, 3 folds, Button calls $1.50, 2 folds

    Flop: ($3.75) K, 7, 2 (2 players)
    Hero checks, Button bets $1.78, Hero calls $1.78

    Turn: ($7.31) 8 (2 players)
    Hero checks, Button bets $3.47, Hero calls $3.47

    River: ($14.25) 7 (2 players)
    Hero checks, Button bets $6.77, Hero calls $6.77

    Total pot: $27.79

    Standard oleks cbettida, kuid villain foldib seal liiga palju ja me ei saa piisavalt valuet. Check-call repib QQ-TT tüüpi kätt, millest hea regular aru saab ning mitmel tänaval barreldab. Villaini valuekäteks on 22/77+ mastid, kuid me peame võitma ainult 33% ja villainil on ranges päris palju bluffe, sest me repime küllaltki nõrka ranget. Mõtteid?
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #2
    Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

    Kui juba flopil sellise liini võtsid, siis WP imo.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
      Kui juba flopil sellise liini võtsid, siis WP imo.
      Sama. Regular saab reppida väga hästi masti, KX ja sinu ranges masti ega KX ei ole. Ainukesena peab kartma 7X pärast ja sedagi su ranges vähe.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

        Check/raise turnis ei taha teha?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Check/raise turnis ei taha teha?
          plaaniga 3beti peale foldida või get it in või siis blufid foldima panna(ei näe väga halvemat kätt, mis hero flopi calli, turni chk-r peale jätkaks)?
          ma ei oleks ühegi saavutatuga rahul.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Check/raise turnis ei taha teha?
            Iroonia või mis mõttes?
            TPGK bluffiks keerata ei tundu ahvatlev.

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #7
              Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Iroonia või mis mõttes?
              TPGK bluffiks keerata ei tundu ahvatlev.
              Ei keera, kaitsed kätt ning küsid vastaselt, et kas sul on järsku veelgi parem käsi... räägi! Või kui on mingi tõmme, siis pangu aga heaga veidi rohkem sisse. Muidugi oop ja suurema potiga riveris pole eriti roosiline enam.

              vsiu100 3bet fold või all-in peale, siis obv fold ning jah blufid foldivad, aga mitte ainult blufid, seal ikka palju asju, mis ei pruugi nii täis bluff olla. Ning c/r peale jätkab seal ikka nii mõnigi käsi, üks näide, siis 89 potid näiteks never ei foldi seal.
              Last edited by levis; 25.06.13, 10:03.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

                Jup, vana hea raise for information.

                Raise on FOS, herol ei ole siin vist mitte ainsatki valuekätt millega ta ck/raiseb pärast sellist flopi liini. Ok tegelt 88 on
                Praegu on käsi täpselt underrepped ja vastane thinvalubetib vb mingi 10 10 või KTs+ tüüpi käsi. Riveril vähetõnäoline aga turnis väga võimalik.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #9
                  Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  .................. Villaini valuekäteks on 22/77+ mastid, kuid me peame võitma ainult 33% ja villainil on ranges päris palju bluffe, sest me repime küllaltki nõrka ranget. Mõtteid?
                  Kui pot on $14.25+6.77 ning callida 6.77, siis pot odds -> 21.02/6.77 -> 3.1:1, mis teeb 100/(3.1+1) -> 24.4%, ehk siis tuleb võita 1 kord 4-st, et jääda break even.
                  Samas millege hero callib flopi, turni ning foldib riveris sellisele panusele? Kui see on value bluff, siis imo peaks ikka tal hero vastu selge read olema või ma ei tea.. . kahtlane loogika seal. Kui see on thin value bet, siis millega? KJ,KT võtab valuet näiteks 99-QQ käelt? Mis veel, mängis AA,QQ sedasi.... nagu pole eriti variante :)
                  Last edited by levis; 25.06.13, 14:44.

                  Comment

                  • sorm
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1511

                    #10
                    Re: NL50, TPGK, check-call liin hea regulari vastu, wp?

                    SB/BB keegi oli fish? Vajaks nagu ikka kogu infot laua kohta, muidu suht raske öelda, mis tegema peaks. Kui pimedatel vaalu leidub, siis võib hea regular seal vabalt meie UTG avangut flattida ka top rangega.

                    Mulle pigem meeldiks bet/fold liin (kui otsa saame). EI näe erilist +ev selles, kui hea regulari vastu lihtsalt check callime 3 tänavat :(. Eriti veel mingit infot omamata, et vastane hull agressor ja bluffar.

                    Comment

                    Working...