NL 10, BB vs UTG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1

    NL 10, BB vs UTG

    Selline väga imelik ja IMO natuke fishine trikitamine tundus selle mängija poolt. Range võiks tal olla äärmisel juhul TT-AA ja sellest splitin ässadega, QQ-le kaotan, TT-le kaotan ja KK, JJ biidin. Kas õigem oleks flopis checkida, et tema üsna ilmsest rangest vähestelt kätelt mis mind ei biidi induceda või ck/f või on ok as played?
    villaini statid: - VPIP: 22, PFR: 12, 3B: 8, AF: 4.8, Hands: 299
    Poker Stars No-Limit Hold'em, €0.10 BB (9 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    MP1 (€10.80)
    MP2 (€10.10)
    MP3 (€10)
    CO (€10.72)
    Button (€10.65)
    SB (€10.05)
    Hero (BB) (€10)
    UTG (€9.26)
    UTG+1 (€9.86)

    Preflop: Hero is BB with A, A
    UTG calls €0.10, 7 folds, Hero bets €0.40, UTG raises €0.90, Hero raises €2.40, UTG calls €1.90

    Flop: (€5.85) Q, 10, 3 (2 players)
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL 10, BB vs UTG

    Bet 2$

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #3
      Re: NL 10, BB vs UTG

      Pisut offtopic, aga kui on olukord kus sa never never ever ei 4bet-bluffi ja seega mitte kunagi ei 4bet/foldi, siis pane lihtsalt 4bet all in. Saad rohkem calle kui arvad.

      Antud olukorras kus UTG limpraiseb, siis minul isiklikult on 4bet 100% valuerange ja 0% bluff ja mina paneks lihtsalt preflop nuppe.
      Väike 4bet sizing on vajalik ainult selleks kui sa vahest 4bet/foldid ja su bluffrange on suurem kui 0%.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: NL 10, BB vs UTG

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Pisut offtopic, aga kui on olukord kus sa never never ever ei 4bet-bluffi ja seega mitte kunagi ei 4bet/foldi, siis pane lihtsalt 4bet all in. Saad rohkem calle kui arvad.

        Antud olukorras kus UTG limpraiseb, siis minul isiklikult on 4bet 100% valuerange ja 0% bluff ja mina paneks lihtsalt preflop nuppe.
        Väike 4bet sizing on vajalik ainult selleks kui sa vahest 4bet/foldid ja su bluffrange on suurem kui 0%.
        yep

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL 10, BB vs UTG

          Teooria on hea, aga arvestades kui vähe plekki see vend on investeerinud potti siis vaevalt, et ta mingeid ime calle seal teeb. Pole ju mingi meeleetu fish ka, suht meh at best "sit out next bb n close table" statsid.
          Ei leia küll, et antud olukorras on 4bet AIPF hea, kui need sendid tahad pre ära korjata siis jah.
          Saab mingi parema liini võtta, et max oma käest teha.
          Last edited by qbj0hn; 20.02.13, 00:39.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: NL 10, BB vs UTG

            Sul 299 kätt samplet, mingeid reade/infi /asju peaks olema. Varasemalt samuti limpraisend? Kui sagedalt? Mis limprange?

            22/12 ongi obv fish või siis suurte leakidega regfish aga küll mitte küürvaal.

            Pakun ta rangeks JJ-AA, AK, vb veel mingeid premiume, ei üllataks kui vahest 67s vms näen.

            Palju fold to cbet on ?

            Aga üldiselt arvan, et TT on ta ranges siin pigem väga harva, kas on QQ või oled pikalt ees. Seega betiks. Ca 1/2p on enough.

            Aga vabalt võib c/c ja kui checkib back siis bet turn 1/2p ja shove river.

            Comment

            Working...