NL2 - QQ preflop , mida teha?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • palokas
    Räme Fish
    • Jul 2012
    • 23

    #1

    NL2 - QQ preflop , mida teha?

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2074536
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $2.69
    SB: $0.44
    BB: $1.03
    UTG: $3.01
    Hero (CO): $3.46

    Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with Q Q
    UTG raises to $0.08, Hero raises to $0.26, 3 folds, UTG raises to $0.84 hero ????
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2
    Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

    all in.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

      Kindlasti fold. IMO nl2-s on juba 3b ranged enamusel villainitel niivõrd tightid, et 4bet utg-lt on sul seal enamuse ajast AA ja vahest harva ka KK vastas, seda eriti UTG-lt ja 150 bb deep. Ikka väga hea read peab olema vastase kohta, et ka nl2-s pre 150 bb effective stackiga 5b ai minna.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4
        Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

        Kuna OP statse ei pannud siis eeldan et on vaakum ja nl2-s ma pre ei foldiks vaakumis üheski spotis 5way QQ

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

          Kui enamus mängijatest ei 4beti ilma AA-ta nl2-s siis miks peaks stattide puudumine ai äkki õigustama?

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #6
            Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

            Mul pole nl2 kohta hetkel eriti kogemusi aga loogika ütleb, et tegu on kõige fishisema limiidiga. Seal mängib kõige rohkem halbu mängijad ja halvad mängijad teevad halbu muuve.

            E: Ja ma ei usu seda et enamus mängijate 4b range on AA

            Comment

            • 7om
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 32

              #7
              Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

              kuna mingit infot ei ole, siis all in kohe või callin ja lähen flopis busto kui A või K eiole, kuna üldise nl2 populatsiooni vastu näeme liiga tihti seal igasugust random crappi

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #8
                Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                kui kardad pre sellega stackiga, siis flati

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                  0.02$ on jah, aga päris nii ei ole imo, et pohhui NL2 all in.
                  Seal ka siiski regularid jne, vastase kohta mingit infot ka pole ja me oleme semi deep, mõelge BBds mitte dollarites.

                  NL5k vend kommenteeriks NL50 spotti tõenäoliselt samamoodi nagu te NL2 atm. "Lol, see ju NL50 obv bustoks".

                  Muidu Janksile +1, et kui ei taha ennast sellisesse olukorda panna siis parem flati see raise pre.

                  Ise foldiks.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                    Fold tundub vaakumis kõige parem imo. Esiteks stackid veidi sügavad, et pre stäkkida. Callida ka ei saa enam.

                    Comment

                    • palokas
                      Räme Fish
                      • Jul 2012
                      • 23

                      #11
                      Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                      Tänud vastuste eest , ise foldisin ja vastane ütles et AA oli .

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #12
                        Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                        hero shoveb. see on ikkagi NL2 ja 5 handed (kui keegi ei märganud). oleme natukene deep küll, aga mitte nii deep, et siin pre QQ 4beti peale maha panna.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #13
                          Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                          0.02$ on jah, aga päris nii ei ole imo, et pohhui NL2 all in.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #14
                            Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            see on ikkagi NL2 ja 5 handed (kui keegi ei märganud)
                            Arvad, et nanostakes FR mängijad muudavad oma ranget vastavalt mängijate arvule?

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #15
                              Re: NL2 - QQ preflop , mida teha?

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Arvad, et nanostakes FR mängijad muudavad oma ranget vastavalt mängijate arvule?
                              Prolly mitte nii palju kui kõrgemal, aga kuna tegu on nl2 ja vaakumiga, siis ma lihtsalt panen QQ sisse, sest nl2s on random faktor nii suur. Sul võib seal J9o ka ära stackida kui satub mingi jorss olema - fishide protsent on ju kõige suurem seal limiidis ja enamus rege ka lekivad nagu sõel. Ei vaidle vastu et kui satub mingi 13/11 nit olema, siis fold parim.

                              Comment

                              Working...