NL10 Deep/Hero line

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #1

    NL10 Deep/Hero line

    Hero line ok ?

    $0.05/$0.10 Ante $0.02 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($17.86) 179bb
    UTG+1 ($6.22) 62bb
    J0kker (MP1) ($31.08) 311bb
    MP2 ($25) 250bb 13/9 regular
    CO ($29.97) 300bb 42/7 3bet/0 80kätt
    BTN ($19.88) 199bb
    SB ($30.24) 302bb
    BB ($23.85) 239bb

    Pre-Flop: ($0.31, 8 players) J0kker is MP1 J J
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, J0kker raises to $0.50, MP2 calls $0.50, CO raises to $1, 3 folds, UTG+1 folds, J0kker calls $0.50, MP2 calls $0.50

    Flop: J 5 6 ($3.41, 3 players)
    J0kker checks, MP2 checks, CO bets $1.50, J0kker calls $1.50, MP2 calls $1.50

    Turn: Q ($7.91, 3 players)
    J0kker checks, MP2 checks, CO bets $2, J0kker raises to $5.10, MP2 folds, CO goes all-in $27.45, J0kker calls $22.35

    River: 3 ($62.81, 2 players, 1 all-in)
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2
    Re: NL10 Deep/Hero line

    Kuigi laud megakuiv, siis siin ma ikkagi vist ck-raiseks seda floppi, kuna oleme deep ja tahaks riveriks raha sisse saada.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: NL10 Deep/Hero line

      +1 ning CO min3bet on ikka suht strong ning ta on sellel flopil väga tihti valmis ülepaaridega, ülekaartidega rohkem raha sisse panema.

      MP2 nagunii tilbendab seal taga ning paneb raha sisse ainult cooleriga või imeb endale midagi kokku.

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #4
        Re: NL10 Deep/Hero line

        Aga kui me teame et CO 3bet on tugev QQ+, siis kas poleks mõistlikum seda MP2te ka sees hoida flopis ja turnis äkki hitib midagi, millega tahab ka nupud sisse saada?

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: NL10 Deep/Hero line

          Ma pigem keskenduks fishile ja tahaks temalt raha kätte saada. Kui on normaalne regular, siis actioni korral on ta võimeline isegi oma bottom sette foldima. Eriti deepis.

          Fish võib aga ebameeldivate turnide/riverite korral jaheneda. Arvestades tema statse, on ta eeldatavasti ka üsnagi passiivne ja kartlik.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: NL10 Deep/Hero line

            +1 puppetile :)

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #7
              Re: NL10 Deep/Hero line

              Aga palju flopil tõstaks, 3x?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: NL10 Deep/Hero line

                Raiseks ka flopis siukse mõttega, et tahaks kogu raha ikka kätte saada. 100bb call vast stnrd, laud nii kuiv anyway ja saab turnil ehitama hakkata.

                Comment

                Working...