NL25 JJ OOP play?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kandik
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 63

    #1

    NL25 JJ OOP play?

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    7 Players

    Stacks:
    UTG ($21.59) 86bb
    UTG+1 Hero($25.80) 103bb
    MP ($24.65) 99bb
    CO ($25) 100bb
    BTN ($18.64) 75bb
    SB ($20.85) 83bb
    BB ($10) 40bb

    Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is UTG+1 J J
    UTG calls $0.25, Hero raises to $1.12, 1 fold, CO raises to $2.50, 3 folds, UTG folds, Hero calls $1.38

    Flop: 4 2 3 ($5.60, 2 players)
    Hero checks, CO bets $3.25, Hero raises to $7.65, CO calls $4.40

    Turn: A ($20.90, 2 players)
    Hero goes all-in $15.65,


    Statse pole. Villain sitt-regular. Minu imidž loose, kuna just alustatud laud siis shorthanded avasin peaaegu iga käega. Flopil oli plaan chk-raisega coolerisse tõmmata, kuid villain ainult callis. Turn hea scare card ja otsustasin shoveda, Ax vaevalt ta sinnamaani jätkas, ainult flush calliks mind seal? Mis arvate?
    Last edited by kandik; 09.01.13, 10:18.
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2
    Re: NL25 JJ OOP play?

    kui reg on siis miks statse pole ?

    kui tihti 3betib? kelle vastu mängid? mingit infi ikka on

    minu meelest on käsi üle mängitud flopil, alates flopist on nii mängitud et aind parem käsi callib ja kuna ta range on probably suht tugev siis ma ei näe kuda see EV+ saab olla aga vb eksin

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL25 JJ OOP play?

      "Kõik tuli kokku, pohhui shoveme sita regulari vastu"
      Calliks lagi flopi vast ja tglt üldse OOP ei paneks ennast siuksesse olukorda.

      Spew see käsi imo.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: NL25 JJ OOP play?

        3bb täitsa piisab avanguks , milleks veel üle 4bb pre avada , vahet pole ,et UTG oleme. Flopil on jah suht üle reppimine . Calliks flopi ja turn betile ilmselt foldiks.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: NL25 JJ OOP play?

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          3bb täitsa piisab avanguks , milleks veel üle 4bb pre avada , vahet pole ,et UTG oleme. Flopil on jah suht üle reppimine . Calliks flopi ja turn betile ilmselt foldiks.
          isos ju

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: NL25 JJ OOP play?

            Iso sizing on väga hea imo.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: NL25 JJ OOP play?

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              3bb täitsa piisab avanguks , milleks veel üle 4bb pre avada , vahet pole ,et UTG oleme. Flopil on jah suht üle reppimine . Calliks flopi ja turn betile ilmselt foldiks.
              Võib 15bb ka panna kui tahab. Tugev hand ja siis tõmbavad regid ka oma squeez plaane koomale kui näevad, et paned tavapärasest suuremalt.

              Comment

              • kandik
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 63

                #8
                Re: NL25 JJ OOP play?

                HerrJanks-
                *statse pole sest HEMi pole (varsti on)
                *Olen nõus, et longrunis flopil võetud liin paneb Hero lolli olukorda ja tean nüüd sellest hoiduda. Antud hetkel oli aga see laud väga loose ja kuna eelnevad 10 kätt olin järjest agrotsenud siis kõhutunde järgi pidasin villaini 3beti range rämpsuks. Praegu kätt analüüsides ei kujuta ette, millega villain mu chk-raise küll callis? Minu imidži järgi arvas vist, et ma õhuga lammutan.

                Mrt1989
                *Hero UTG+1 ja ees limper
                *Miks eelistad flopis chk-call>ise leadimisele (donkaks flopil kuskil ~3,75-4$)?

                Results:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • kandik
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 63

                  #9
                  Re: NL25 JJ OOP play?

                  7-handed peaks seda lauda käsitlema tegelikult 6max teemas. Action siin käes on selline sellepärast, et uus laud ja pole jõudnud veel nitringiks ära tõmmata.

                  Comment

                  • 7om
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 32

                    #10
                    Re: NL25 JJ OOP play?

                    siis kõhutunde järgi pidasin villaini 3beti range rämpsuks
                    miks ei 4bettind siis?

                    Comment

                    • kandik
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 63

                      #11
                      Re: NL25 JJ OOP play?

                      Algselt postitas 7om Vaata postitust
                      miks ei 4bettind siis?
                      Ei tea?
                      Kui villain callib 4beti ~6$ ja OOP tuleb A/K/Q high floppi mängida siis ma parem flattin JJ-ga villaini 3beti OOP.
                      Kui villain foldib 4betile siis kaotame valuet?

                      Ootaks teiste arvamust, mis cashi regud ütlevad?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: NL25 JJ OOP play?

                        Kui tõesti riid, et callib ja muidugi agronoom siis teeks üldse semi-commitiva 4beti.

                        Comment

                        • blom
                          Julm Donk
                          • May 2010
                          • 52

                          #13
                          Re: NL25 JJ OOP play?

                          Kui statse pole siis hero foldib juba preflop oma JJ veelgi enam et on oop. Regulari ka sita vastu eluski ei mängiks nii sest pikas perspektiivis oleks see leak.
                          Käsi on rämedalt ülemängitud. Seekord võitsid sul vedas aga järgmine kord...?

                          Comment

                          Working...