Tean, et tegelt peab käe ITT panema jms, aga ei hakkanud seda kuhugi off topicusse panema.
Tahaks eestlaste arvamust selle käe kohta lihtsalt, http://forumserver.twoplustwo.com/78...check-1284114/
Erinevat vastukaja saanud, suht 50/50. Paljud ütlevad, et AA/KK/QQ on ranges, aga mina lihtsalt ei usu seda, idootne oleks call raiseda seal nii monsteriga.
Üldiselt liinil pole mul häda tegelikult midagi, sest päris palju löga juba keskel ja meil päris solid FE+equity.
Küsimus on ainult mis te villani rangeks panete.
Mingit "pohhui all in" posti vms, ei taha kuulda, konkreetne vastus põhjendusega.
Lisaks lugege kõik postid läbi teemas kui viitsite, et saaksite aru ka miks nii arvan ja oleks üheselt mõistetav mis toimub.
Tahaks eestlaste arvamust selle käe kohta lihtsalt, http://forumserver.twoplustwo.com/78...check-1284114/
Erinevat vastukaja saanud, suht 50/50. Paljud ütlevad, et AA/KK/QQ on ranges, aga mina lihtsalt ei usu seda, idootne oleks call raiseda seal nii monsteriga.
Üldiselt liinil pole mul häda tegelikult midagi, sest päris palju löga juba keskel ja meil päris solid FE+equity.
Küsimus on ainult mis te villani rangeks panete.
Mingit "pohhui all in" posti vms, ei taha kuulda, konkreetne vastus põhjendusega.
Lisaks lugege kõik postid läbi teemas kui viitsite, et saaksite aru ka miks nii arvan ja oleks üheselt mõistetav mis toimub.
Comment