NL10: kas on õigesti mängitud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #1

    NL10: kas on õigesti mängitud?

    Villain:

    Hands: 80
    VPIP: 44
    PFR: 4

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (9 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (€5.33)
    SB (€9.28)
    UTG (€1.80)
    MP1 (€10.89)
    MP3 (€11.60)
    Hero (CO) (€17.84)
    BB (€4.90)
    MP2 (€4.22)
    UTG+1 (€10.29)

    Preflop: Hero is CO with 10, 9
    UTG calls €0.10, 2 folds, MP2 calls €0.10, 1 fold, Hero calls €0.10, Button calls €0.10, 1 fold, BB checks

    Flop: (€0.55) Q, A, 5 (5 players)
    BB checks, UTG checks, MP2 checks, Hero bets €0.41, Button calls €0.41, 3 folds

    Turn: (€1.37) 9 (2 players)
    Hero bets €0.68, Button calls €0.68

    River: (€2.73) 10 (2 players)
    Hero bets €1.36
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #2
    Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

    Preflop limpimise asemel 0.60 tõste. Turni ja riveri võib ka mängida check/call. Aga võib ka nii nagu Sul mängitud. Tal võib käes olla mida iganes, second paar sellise mängija vastu on juba tegija. Pushida selliseid vendasid pole eriti mõtet. Kui endal valmis käsi juba, siis on teine asi.

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #3
      Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

      Preflop raise 5xbb, flopis standart cbet.

      edit: virx jõudis ette :)

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #4
        Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

        Mina tõstaks preflop €0.60'le. See juba muudaks palju.
        As played: flopil checkiks, turnil ei betiks, riveri bet ok.

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #5
          Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

          Algselt postitas virx747
          Preflop limpimise asemel 0.60 tõste. Turni ja riveri võib ka mängida check/call. Aga võib ka nii nagu Sul mängitud. Tal võib käes olla mida iganes, second paar sellise mängija vastu on juba tegija. Pushida selliseid vendasid pole eriti mõtet. Kui endal valmis käsi juba, siis on teine asi.
          Niipalju siis tähelepanust, millegipärast tulin siia tagasi ja märkasin, et mängisid ju kahte paari! Aega oli veidi rohkem seda märgata, kui Ongame lauas :) Siis on hästi mängitud postflop, riveril oleks võinud isegi rohkem panustada.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

            Ma ei tea kui hästi ma hetkel mõikan, kuid minu arust 2-te limperit preflop callida pole ka viga, ühesõnaga minupoolest võib ka preflop callida.
            Kui nii mängida, siis flop bet on minu silmis ok, turn beti teeks 1$.

            Comment

            • Purz
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 328

              #7
              Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

              All right, tänud kommentaaride eest.

              Järjekorde sess, kus kaarti ei olnud üldse ja vpip langes lõpuks 11 peale. Ja kuna miinust tuli ka 1.5BI jagu, siis vähemalt tundub, et mõned käed sai ka õigesti mängitud. Enamvähem.

              Villain siin callis, näitas A5 ja võttis poti.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #8
                Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

                Algselt postitas taasver
                Mina tõstaks preflop €0.60'le. See juba muudaks palju.
                As played: flopil checkiks, turnil ei betiks, riveri bet ok.
                preflop raise ja siis flop check? mix?
                tegelt peaks oma drawga bettima vmt juu?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

                  As played- nagu mängitud postitaja poolt...

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #10
                    Re: NL10: kas on õigesti mängitud?

                    Jah nagu alaska kirjutas siis flopil checkiksin nii mängituna.(kui preflop limpida)
                    Mina jätaks üldse limperitega preflop vaid kaks valikut- kas raise või fold.

                    Comment

                    Working...