Nl5 set....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #1

    Nl5 set....

    Sattusin eile jälle ühe huvitava käe peale ja tahaksin teie arvamust, mille peale ta panete?Kas shove oli õige?
    Vastasel on 10/5 2k käe peale.


    PokerStars No-Limit Hold'em, €0.05 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (€5.16)
    Hero (SB) (€5)
    BB (€7.81)
    UTG (€3.90)
    MP1 (€4.04)
    MP2 (€5.72)
    CO (€5)

    Preflop: Hero is SB with 4, 4
    2 folds, MP2 bets €0.15, 2 folds, Hero calls €0.13, BB calls €0.10

    Flop: (€0.45) 3, 4, Q (3 players)
    Hero checks, BB bets €0.05, MP2 calls €0.05, Hero raises to €0.30, 1 fold, MP2 raises to €0.84, Hero raises to €4.85 (All-In), MP2 calls €4.01

    Turn: (€10.20) 10 (2 players, 1 all-in)

    River: (€10.20) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: €10.20 | Rake: €0.42
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Nl5 set....

    QQ

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: Nl5 set....

      Not sure if serious, aga

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: Nl5 set....

        üsna ekstreemne olukord jah, siin on vist tõesti top set miner vastas.

        10/5 on täitsa ebareaalne 2000 käe peale :/

        ei ole kindel kas ma foldida suudaks aga tema vastu võtaks isegi second nutsiga passiivse joone (ma ei usu never et ta siin AcKc või AcQc nii mängiks)

        either way kas on 33 või QQ, ja imo on tugevalt QQ poole kaldu :/

        enamuste vastaste vastu ilmselt easy stackoff koht aga siin võtab kukalt kratsima :/

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: Nl5 set....

          siin tuleb inf vastase postflop mängu kohta kasuks, 2000 käe kohta peaks miskit olema ju?

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #6
            Re: Nl5 set....

            Ennem olen olnud temaga täpselt samas seisus ja siis oli tal set .Tänu tema 3bb raisile ma ei pannud teda qq peale, aga ikkagi oli tal need:)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #7
              Re: Nl5 set....

              krt ma vaatasin preflop'i valesti, tema avas, siis ei ole 33 ilmselt tal ranges isegi.

              Kui ta overpaare üle ei mängi(KK,AA), ja draw'dega on samuti passiivne(neid on ilmselt 1-2 combot) siis ongi aind QQ

              Preflopi kohta ei oska öelda kas üldse tasub sellise tüübi vastu setminema/postflop üle mängima minna(va kui taga mõni suur fish on)

              Comment

              • CeuZ^
                FPP Pro
                • Jun 2012
                • 258

                #8
                Re: Nl5 set....

                Ise olin 100% kindel, et 33 käes, aga jälle eksisin.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Nl5 set....

                  pohhui ju

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Nl5 set....

                    Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
                    Ise olin 100% kindel, et 33 käes, aga jälle eksisin.
                    5% openingrange sisse ei maha 33 isegi siis, kui ta avab ainult paare.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Nl5 set....

                      mismoodi sul üldse tema vastu 2k käeline sample on? mängid zoomi?

                      Comment

                      • CeuZ^
                        FPP Pro
                        • Jun 2012
                        • 258

                        #12
                        Re: Nl5 set....

                        Ei, nl5

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #13
                          Re: Nl5 set....

                          Kas fold pre poleks alustuseks kõige kõigem ? Seda enam ,et oleme oop.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #14
                            Re: Nl5 set....

                            Fold pre jah, sellise tegelase käest sa ei saa sa seda stäkki kuidagi kätte, kui hitid seti.

                            Comment

                            Working...