NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #1

    NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

    Villane 26/15 agr 4 käsi87. Fold to 3bet 33
    Varasemalt paar kätt mässasime omavahel siis ta väga standard mängu ei teinud(naq statid näitavad). Aga siin pani nyyd ägisema kll.
    Aga jh, ei oska siin väga õiget lahendust välja nuputada, teie abi kuluks ära.

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1868475
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: $40.40
    MP1: $52.56
    MP2: $53.67
    CO: $76.78
    BTN: $25.30
    Hero (SB): $70.44
    BB: $61.30
    UTG: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with Q A
    2 folds, MP1 raises to $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, 1 fold, Hero raises to $3.10, 1 fold, MP1 calls $2.35, CO calls $2.35

    Flop: ($9.55) 7 A Q (3 players)
    Hero bets $6.65, MP1 calls $6.65, CO folds

    Turn: ($22.85) 9 (2 players)
    Hero bets $15.54, MP1 raises to $42.76, Hero..
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

    Fold pre, kui siin küsimusi tekib. Mina callin.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #3
      Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

      ja mis sind siin täpsemalt ägisema võtab?

      Comment

      • redskruf
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 168

        #4
        Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

        Sellesmõttes, et meid beadivad põhimõtteliselt kaks kätt 77 ja QQ. AA-ga ma arvan et ta oleks suht kindlalt 4bettind, QQ-ga vb mitte aga krt seda teab :) Ja kas nii deep olles hakkavad LAG-id siin AK-ga möllama nt.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

          Miks nii suurelt siis betid, kui riverisse nuppe sisse ei taha panna?

          Comment

          • redskruf
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 168

            #6
            Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

            mmm...ei oska öelda, sest siis ma panin omastarust toorest value:D st. ei uskunud, et ta siin nuppe paneb.
            Aga yldiselt calliksite jh naq ma aru saan, et pole kysimustki väga?!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

              Callin. Nii suures pangas nii suure käega sa ei saa enam foldida, sest tal on piisavalt tihti muud pudi-padi ranges, et teha korrektne call.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #8
                Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                okei te olete diip, ma seda ei pand alguses tähele, aga põhimõtselt aint 4 kombot biidib sind, 1 kombo QQ ja 3 kombot 77-t. See muudab foldimise ikka suht keeruliseks.

                Comment

                • metsnik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 462

                  #9
                  Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                  siin foldida tahad, siis otsi omale uus tegevus

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                    Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                    siin foldida tahad, siis otsi omale uus tegevus
                    Miks peab nii ülbelt vastama? :( Saab ka viisakamalt.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #11
                      Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                      Päris hea käsi, mis sa postitasid tegelt, just diibisuse pärast. Olenevalt MP1-st ja tema trickisusest vb isegi ei tasuks AQ siin sqzda pre, kuna calli saad anyway nii diibilt ja 2/3 kordadest mängid A high 1, enamjaolt 2 mängija vastu OOP. IP oleks oluliselt lihsam sqz. Teiseks ega eriti bluffe ei näe siin turnis, kui vastas pole väga recreational player, kes mõtlebki, et ta turni raise on nii tugev tegelt ja loodab, et sa oled ka selline weak tight-is player kes foldibki iga A jne ja kuna olete diibid ka, siis selle peale annaks mängida küll. Põhifaktor miks foldida ei tohi on muidugi see, et sind biitivaid kombosid on nii ülivähe, 4 tükki aint ja see lihtsalt ei luba foldida.

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #12
                        Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Miks peab nii ülbelt vastama? :( Saab ka viisakamalt.
                        pole ülbe midagi, julgustan lihtsalt agressiivsemalt mängima. NL25-s selliseid laydowne tehes pole minu arust võimalik normaalse kasumlikkusega mängida

                        Comment

                        • redskruf
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 168

                          #13
                          Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                          Eehehe...kuidas pole?! Table selecti lihtsalt rohkem! Hakkasin nüüd siin mõned päevad tagasi uuesti full ringi mängima ja pole häda midagi.
                          Oleks natukene shordimad need stäkid siis ei mõtleks yldse foldimisele, aga selles käes hakkad tahest tahtmata mõtlema.
                          Aaga igaljuhul läksin AI ja 77 vastas. Ja tänu agr stati peale ma callisin :)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #14
                            Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                            Vastase poolt päris awful mäng kui siin 77 shoves, said note vähemalt...

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #15
                              Re: NL25 Toptwo saab turnis raise! Deep!

                              Ei saa aru kuidas see easy call on , easy fold pigem. Callib 3beti pre , flop läheb 3 way + saame turnis suure reraise .

                              Comment

                              Working...