NL5 55ga overpair

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1

    NL5 55ga overpair

    Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $5.00
    SB: $5.01 - VPIP: 24, PFR: 6, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 17
    BB: $2.86 - VPIP: 43, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 7
    UTG: $5.07 - VPIP: 25, PFR: 13, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 32
    UTG+1: $4.61 - VPIP: 19, PFR: 12, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 69
    MP1: $2.77 - VPIP: 44, PFR: 19, 3B: 0, AF: 15.0, Hands: 48
    MP2: $4.39 - VPIP: 100, PFR: 60, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 5
    CO: $5.72 - VPIP: 28, PFR: 9, 3B: 7, AF: 1.0, Hands: 128

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with 5 5
    2 folds, MP1 calls $0.05, MP2 raises to $0.15, CO calls $0.15, Hero calls $0.15, 2 folds, MP1 calls $0.10

    Flop: ($0.67) 4 2 3 (4 players)
    MP1 bets $0.10, MP2 raises to $1.10, CO folds, Hero calls $1.10, MP1 folds

    Turn: ($2.97) 2 (2 players)
    MP2 bets $3.14, Hero calls $3.14

    River: ($9.25) T (2 players)

    sõbra mängitud käsi

    SICK BAD BEAT - Pealkiri läks valesti NL5 siiski
    Last edited by WowAwiAA; 21.08.12, 19:54.
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #2
    Re: NL2 55ga overpair

    mis riveris sai siis?

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3
      Re: NL2 55ga overpair

      Algselt postitas Poke Vaata postitust
      mis riveris sai siis?
      Riveris sai see, et lauda tuli ruutu kümme, stackid läksid turn in.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL2 55ga overpair

        Flopi call nii deepilt OK, turnil annaksin alla, sest MP2-el on üsna suure tõenäosusega ülepaar.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #5
          Re: NL2 55ga overpair

          how about hero shove flop?

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #6
            Re: NL2 55ga overpair

            Ma vist isegi foldiks flopi..
            Turni call on kohutav, 157bb callida selle käega...khm

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #7
              Re: NL2 55ga overpair

              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
              Ma vist isegi foldiks flopi..
              Turni call on kohutav, 157bb callida selle käega...khm
              jamh
              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              SICK BAD BEAT - Pealkiri läks valesti NL5 siiski

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL2 55ga overpair

                SICK BAD BEAT!

                FOLD FLOP, siin pole midagi teha selle risuga.

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: NL2 55ga overpair

                  Mõte jääb samaks mul.

                  Shove peale võiks siis mõelda kui vastane mingi osa rangest foldida oskab, aga ma suht kindel, et antud vastane seda ei tee..

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: NL2 55ga overpair

                    Kui juba flopis selle overbeti callin, siis ma calliksin SELLE vastase vastu ka turni alati. 100/60 vend ja nl5. Mu meelest snapcall.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL2 55ga overpair

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Kui juba flopis selle overbeti callin, siis ma calliksin SELLE vastase vastu ka turni alati. 100/60 vend ja nl5. Mu meelest snapcall.
                      Viis kätt kõigest.

                      See on ka üks põhjus, miks ei tasuks stattidega käsi konverterisse panna. Jubedalt segaseks jääb.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #12
                        Re: NL2 55ga overpair

                        Turni calli jaoks 34+% equitit vaja. Meil on healjuhul 10 outi ehk 20%

                        Ja 5 käe peale 100/60 ei näita juu midagi :) Pre sizing näitab ära jah et tegemist fishiga, aga millisega seda me ei tea...

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #13
                          Re: NL5 55ga overpair

                          Need olid ka minu arvamused ja sp ka läheks flopis kergekäelisele foldile. Läbi käis arutluses ka 3nda playeri nägemus mis ühtis sellega as played ning sp ka viskasin siia.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #14
                            Re: NL5 55ga overpair

                            Herol on ainult 3bb sisse pandud ja kolm vastast.Foldiks flopil.Kui foldida ei taha ja gamblemisisu,siis flopi shove on minuarust parem,kui call.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: NL5 55ga overpair

                              Nii stack, pre sizing kui ka algelised statid viitavad kõik fishile ja ma ei annaks siin flopil küll alla, MP1 gaybet on ju nii inducev. Foldil pole ka midagi viga, though. Piisab kui tal on vaid mõned Ax/4x käed ranges, et ship +EV oleks. Overpairide vastu on equity ca 40% + surnud raha on juba potis ka + villane pole fullstack.

                              Comment

                              Working...