10max SNG (micro limiit), 4 alles, 3 cashivad, kõigil suht võrdne stack 3-4k, blindid 100/200
HERO (BTN) Jd-Tx , raise 475
BB call
FLOP: Ad Kx Qd
BB: Check
Kuidas peaks siinkohal käituma? tahaks extractida max valuet loomulikult enda nutsiga, laud (väga) ohtlik pole justkui, seega kartma ei peaks. paneks kohe flopist? min beti? pool panka? tuugalt all in ja bluffi reppida?
EDIT loomulikult on ka variandid checkida ja palvetada tähtede poole et vastasel midagi hitiks ja paneks...
HERO (BTN) Jd-Tx , raise 475
BB call
FLOP: Ad Kx Qd
BB: Check
Kuidas peaks siinkohal käituma? tahaks extractida max valuet loomulikult enda nutsiga, laud (väga) ohtlik pole justkui, seega kartma ei peaks. paneks kohe flopist? min beti? pool panka? tuugalt all in ja bluffi reppida?
EDIT loomulikult on ka variandid checkida ja palvetada tähtede poole et vastasel midagi hitiks ja paneks...
, J, T - mis tapab su actionit. sellises olukorras on su vastasel tihti käsi, millega ta on nõus chk-callima(vähemalt ühe panuse) või on tal nii nõrk käsi, et järgi oodata ei ole suurt võimalust. seega bet.
Comment